Dizi Özet

Masum 366. Bölüm Özeti 23 Mart Vidya Kararından Dönmez!


Masum 366. bölüm özeti 23 Mart Salı. Ahem Vidya’yı almaya Gaura’nın evine gidecek. Ancak Vidya kararından dönmez. İşte Masum 366. bölüm özeti sizlerle…

Masum 366. bölüm; Vidya, Shravan’ın oda kapısını açması ile başlar. Gopi ve Kokila arabaya binip, uzaklaştıktan sonra Dharam’ın da kapısını açacağını söyler. Dharam kapıyı açtığında Vidya’nın kemiklerini kıracağını söyler. Vidya annesini ve büyükannesini (Kokila’yı) 2 saatte bir aramazsa aile içi şiddet davası açacaklarını ve cezaevine Gaura ile birlikte göreceğini söyler.

Sharavan Dharam’ın kapısını açınca Dharam polisin adını duyması yeter de artar. Vidya’ya bir şey yapamaz. Yolda Kokila ile Gopi Vidya ve Mera için endişelenirken, Kokila her ikisini de bu işin üstesinden gelebilecek güçte olduğunu söyler.

Masum 366. bölüm özeti Başlıyor!

Vidya’ın koca evine gitme olayını Ahem’den gizli yaptıkları için Ahem işten gelince Kokila ve Vidya’nın nerede olduğunu sorar. Hetal de tapınağa gittiklerini, yakında dönecekleri konusunda yalan söyler.

Vidya konak da artık kimseden korkmadığını hal ve tavırları ile gösterir. Mandirin içindeki putu temizleyip ilahi söylerken Shravan ve Durga mutlu bir şekilde gülümser. Tabi Gaura ve Dharam sinirden deliye döner.

Ahem evde puja töreni yapılacağı sırada Vidya’nın da katılmasını ister. Gopi sonunda gerçeği Ahem’e söyler. Vidya’nın gittiğini, kocasının yanında kalacağını duyan Ahem sinirden deliye döner.

Gopi Vidya’nın Meera’yı oradan kurtarmaya gittiğini, Meera’nın da kendi kızı olduğunu söylese de Ahem Meera’yı avlattıktan reddettiğini, hayatta ki bir kızını da cehenneme gönderdiği için Gopi’ye kızar.

Shravan, Vidya ile konuşmak ister. Vidya ise onun için değil kız kardeşi için geldiğini, bu yüzden yanına yaklaşmamasını ister.

Masum 366. Bölüm Özeti

Ahem bu kararı alan Gopi’ye kızar. Kokila ise Gopi’nin arkasında durunca Ahem defalarca hata yapan ve her hatasında Kokila’nın arkasında durmasından dolayı Gopi’nin de hata yapmaya devam edeceğini sinirli bir şekilde söyleyip evden çıkar.

Gaura Kokila’nın boynuna bağladığı ipin çok sıkı olduğunu ve halen boynu ağrıdığını söyler. Dharam da her ikisinden intikam alabilecek güçleri olduğunu, Vidya ve Gopi’nin hala ellerinde olduğunu söyler. Gaura ise işi çaktırmadan yapıp Kokila’yı ömür boyu her gün öldüreceklerini söyleyip güler.

Masum 366. bölüm özeti - Vidya gelmek istemez

Mutfakta abla kız karşılaşır. Vidya bu eve kendisini geri götürmeye geldiğini söyler. Lakin Meera Modi konağında kimsenin kendisini umursamadığını, sokak da kalsa da konağa asla geri dönmeyeceğini söyler.

Meera odasına gidip açık kıyafetler giyince yalandan da olsa da eşi Dharam Meera’ya kapalı kıyafet giymesini ister. Ancak Meera reddeder. Gaura Meera’ya istediğini giyebileceğini söyler Meera gittikten sonra Dharam’a Meera’ya açı çektireceğini, kendi eli ile Meera uzun kıyafet giyeceğini söyler.

Gopi odasında Ahem’in söylediği sözleri düşünür. Zira 10 yıl boyunca ailesine küs kalan Ahem bu olaydan sonra yine ailesi ile araklarında ki bağını koparmasından korktuğunu söyler. Kokila ise içini ferah tutmasını ve dua etmesini dile getirir.

Meera bahçıvanın ektiği çiçeklere bakmaya gider. Gaura evde şortla gezen Meera’ya iyi bir ders vermek için çaktırmadan çiçeklerin yerini değiştir. Meera takılıp dikenli çiçeklerin arasına düşer. Çiçekler bacağını kanatır. Gaura da elinde ki tuzla Meera’nın bacağına dokunur. Meera acında çığlık atar.

Gaura ailedeki herkesi aşağıya toplar. Aile geleneği olduğunu, perdenin oraya teklikle vurmasını ister. İlk başta Meera vurur. Daha sonra Vidya terliği alıp tam vuracağı sırada arkada neyin olduğunu merak eder.

Masum 23 Mart Salı Özeti

23 Mart Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 23 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Vidya perdenin arkasında ne olduğunu görmeden bu ritüeli yapmayacağını söyler. Dharam sinirlenir. Vidya’ya kızar. Sharavan ise eşine kızamayacağını söyleyip ortaya atılır. Sonunda Gauyra perdenin arkadaki resmi açar. Vidya perdenin arkada Kokila’nın resmini görünce şok olur.

Gaura Vidya’nın terlikle Kokila’nın resmine vurmasını ister. Vidya asla yapmayacağını söyleyip duvardaki resmi sökmek için eline sopa alıp duvarı yıkmaya çalışır. Gaura engel olmaya çalışır. Dharam annesi, Gaura’ya yardım ederken Ahem gelir. Vidya babasını görünce şaşırır.

Ahem ile Dharam kavga eder. Dharam yere düşer. Vidya ile Ahem Kokila’nın resmini duvardan çıkartır. Vidya resmi sökerken ayağı kayar. Meera unut tutar. Vidya ablasına teşekkür etse de Meera arkasını döner.

Ahem Vidya’yı sürükleyerek götürmeye çalışır. Lakin Vidya burada kendisini inancı koruduğunu, Meera gelmeden gelemeceğini söyler. Gaura ve Dharam da Ahem ile dalga geçer.

Devamı Masum 367. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 366. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu