Dizi Özet

Masum 367. Bölüm Özeti 24 Mart Gopi’yi Asla Affetmem!

Masum 367. bölüm özeti 24 Mart Çarşamba. Ahem Vidya’ya bir şey olursa Gopi’yi asla affetmeyeceğini söyleyecek. İşte Masum 367. bölüm özeti sizlerle…

Masum 367. bölüm; Gaura’nın Ahem’i aşağılaması ile başlar. Evin hizmetçisini çağırıp Ahem’in oturmaya çalıştığı sandalyeye oturtur. Vidya ise bunun altında kalmaz. Evin içindeki tapınaktan aldığı masayı Ahem’in yanına getirip oturmasını ister.

Modi konağında Gopi de Ahem’in ne yaptığını merak eder. Zira Ahem yeniden bir karar alıp, hem kendisine hem de tüm Modilere sırtını dönebilir. Bundan dolayı içindeki kaygı giderek büyür. Kokila da Vidya’yı ilk tanıştırmaya getirdiği o gün herkese karşı nasıl dik durduğunu anlatıp, Vidya’nın orada Gaura ve ailesine karşı başarılı olacağını söyler.

Ahem kızını Modi konağına götürmek ister. Vidya ise artık büyüdüğünü, Meera olmadan asla dönmeyeceğini, yeni evinde kaldığı sürece inancı kendisini her türlü kötülükten koruyacağını söyler.

Masum 367. bölüm özeti Başlıyor!

Ahem Vidya’nın kararlılığı karşısında Vidya’yı bırakacağını ama onun kılına zarar gelirse Gaura ve Dharam’ı öldüreceğini söyler. Dharam Ahem’in üzerine yürüyüp hakaret etmek istese de Gaura buna izin vermez.

Masum 367. bölüm özeti - Vidya ve Meera karşı karşıya

Ahem ayrıldıktan sonra Meera, Gaura ve Dharam’a kızıp babasına hakaret ettiklerini söylese de Gaura Ahem konusunda Meera’nın beynin yıkar. Ahem için bir tek kızı olduğunu söyleyip, Ahem’e karşı Meera’yı doldurur.

Masum 367. Bölüm Özeti

Ahem gittikten sonra iki kardeşi birbirine düşürme fikri aklına gelen Gaura, Meera’nın beynin yıkar. Vidya Dharam’a ve kendisine hakaret ettiğini söyleyip Meera’yı doldururlar. Meera öfkeyle Vidya’nın odasına gider. Vidya hemen Meera’nın kendisine karşı doldurulmuş olduğunu fark eder.

“Dharam ve Gaura benim büyüklerim olur. Ancak benim ailem her şeyden önce gelir. Onlara bir hakaret yapılırsa buna izin vermem. Her zaman karşısında dururum” (Masum 367. bölüm özeti) Vidya Modi

Sözleri ile Vidya Meera’nın ağzının payını verir. Meera ise ablası olmadığını, bu evin yengesi ve gelini olduğunu söyleyip üstünlük sağlamaya çalışır. Meera ile Vidya’nın tartışmasını araya giren Sharavan bitirir.

Masum 367 Özeti - Shravan kavgayı sonlandırır

Modi konağına Ahem eli boş ve bir o kadar öfkeyle döner. Hedefinde bir tek kişi var. O da Gopi’nin kendisine haber vermeden Vidya’yı gönderdiği için ağzına geleni Gopi’ye söyler. Gopi ise Ahem’in sözlerişnden sonra ağlar.

Gaura Meera’yı manipüle etmenin çok kolay olduğunu, her gün Modiler karşı Meera’yı zehirleyip en sonunda intikamını alacağını söyler. Gaura Meera’yı ayrıca Shravan konusunda da doldurur. Evin yengesi ve söz sahibi olarak Meera Shravan’ın annesi Durga’ya işkence etmesi gerektiğini, bu sayede Sharavan’ı etkisi altına alabileceğini söyler.

Ahem Gopi’ye Vidya’yı resmen cehenneme gönderdiğini söyler. Kokila, Meera’nın Vidya’yı korumak için orada olduğunu söyler. Ahem de Vidya her ne kadar Meera için orada olsa da Meera Vidya’ya Dhram ve Gaura’nın gözlerinin önünde işkence ettiğinde siz nasıl müdahale edeceksiniz deyip karalarının yanlış olduğunu en üs perdeden söyler.

“Vidya’ya eğer bir şey olursa Gopi’yi asla affetmem!” (Masum 367. bölüm özeti) Ahem Modi

Gopi bunu duyunca şok olur. Jigar da amcası olarak Vidya’nın başına bir şey gelmesine asla izin vermeyeceğini söyler.

Durga Dharam’ın ilk eşi. Dharam sarhoş bir halde eve gelir. Hizmetçilerden su ister. Kimse Dharam’ın sesini duymayınca Durga su verir. Meera odaya geldiğinde Durga’nın odada oluğunu görünce Gaura’nın Sharavan’ın rahatsız etmek istiyorsa Durga’yı rahatsız etmesi gerektiğini söylediği o anları hatırlar.

Meera öfkeyle Durga’nın kolundan tutup dışarı atar. Bağıra bağıra kavga etmeye başlar. Vidya araya girip Meera2ın kavgasını sonlandırır. Meera ikinci kadın olarak Durga’nın odaya ne cüretle girebildiğini sorgular. Vidya ise “ikinci kadın sensin. O senden önce Dharam ile evlendi” deyip Meera’yı rezil eder. Meera’nın planı da suya düşer.

Masum 367. bölüm özeti - Meera Durga2yı dövmek ister

Vidya , Durga’yı teselli eder. Meera’ın yaptıklarında dolayı özür diler. Shravan da bu manzarayı görüp Vidya’ya teşekkür eder. Vidya Durga’nın annesi olmadığını, kendisinin de kocası olmadığını ama yaşlı bir anneye hizmet etmeye çalıştığını söyler.

Meera son durum hakkında Gaura ile konuşma yapar. Gauıra Vidya’nın kendisine hükmettiğini, bunu ortadan kaldırması için plan yapması gerektiğini söyler.

Evde Kokila ile Gopi tören için tapınağa gitmek ister. Ancak Ahem Gopi’nin evden ayrılışmasına izin vermez. Ahem’i baskı altında tutan Hetal ve Kokila’nın ısrarları sonucunda Ahem Gopi ile navrati töreni için gitmeye karar verir.

Masum 24 Mart Çarşamba Özeti

24 Mart Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 24 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Kokila Ahem ile Gopi’nin yanında Jigar’ın da törene katılması konusunda ısrar eder. Jigar da Ahem’i bu konuda yanalız bırakmayacağını söyler.

24 Mart Çarşamba Masum Özeti - 367. bölüm

Gaura sabah 05:30 da Meera’yı uyandırır. Meera saate bakınca şok olur. Sabahın köründe neden kaldırdığını soar. Gaura özel bir gün olduğunu, gidip Vidya’yı işkence ederek kaldırmasını ister. Bu sırada “Ben buradayım. Bugün özel bir gün olduğu için erkenden kalktım” der. Meera sinir olur.

Ahem tapınak yolunda arabayı çok hızlı süre. Jigar arabayı hızlı sürdüğü içi kendisi sürtmek ister. Ancak Ahem buna müsade etmediği gibi sinirli sözler söyler. Yolda giderken bir kadın önlerine geçer. Ahem son anda hamle yapıp kazandan kurtulur. Gopi aynadan kadının arkalarında koştuğunu söyler. Ahem aynaya baktığında arkalarında gelen birinin olmadığını söyler.

Masum 24 Mart Çarşamba Özeti - Gaura'nın evinde Vidya

Gaura Vidya ve Meera’dan Navrathi hazırlıklarını yapmalarını ister. Kafasında belirlediği planı uygulamak için tuzak harılanmayı düşünür. Her ikisine farklı görevler verir. Gaura ve ailesi poja töreninde toplanır. Vidya tören sırasında unutulan bir adeti yeniden hatırlayıp yapınca, Gaura Meera’yı kıskandırmak için Vidya’yı takdir eder. Meera da içinden “Vidya’dan intikam alacağım” der. Devamı Masum 368. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 367. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu