Dizi Özet

Masum 368. Bölüm Özeti 25 Mart Gopi’nin Kız Kardeşi Sona Geldi!

Masum 368. bölüm özeti 25 Mart Perşembe. Gopi tapınak da annesi Madhuben ve kardeşi Sona ile karşılaşacak. İşte Masum 368. bölüm özeti sizlerle…

Masum 368. bölüm; Modi konağında navrati töreni için aarti yapılması ile başlar. Gaura’nın evinde de herkesi aarti töreni yapıp dua eder. Ahem, Gopi ve Jigar da tapınak da dua ederler. Gaura Navrati’nin 9 günü boyunca Kokila’yı mahvetmesi için dua eder. Vidya ise hiç bozuntuya vermeden aklı olmayanlara akıl vermesi için dua edip Gaura’ya laf sokar.

Gopi tapınak da kızlarının hayatta ve güvenli olmaları konusunda dua ederken, Gaura Meera’yı yanına çağırıp kolye verir. Sonrasında Vidya’yı yok etmesi için destek vereceğini, bu konuda arkasında olduğunu söyleyip planından bahseder.

Ahem, Gopi ve Jigar’ı uzaktan izleyen birisi var. Ancak henüz yüzünü göstermedi. Gopi çocukları için endişe eder. Ahem ise Vidya’yı kendi elleri ile cehenneme yolladığını, endişelenme konusunda geç kaldığını söyler. Ahem sinirle tapınaktan uzaklaşırken bir bayan ile çarpışır. Bayanın elindeki tepsi yere düşer. Kadın Ahem’e kızar. Lakin Ahem oralı bile olmaz.

Masum 368. bölüm özeti Başlıyor!

Gopi tapınaktan ayrılırken ayağı kayar. Jigar hemen Gopi’yi tutar. Bu sırada uzaktan birisi “Gopi” diye bağırır. Jigar sesi duymasa da Gopi bu sesi duyduğu için etrafı aramaya başlar. Bir kadını fark eder. Arkasından gitse de kadın çalılıklar arasında kaybolur. Gopi arkasından giderken ayağı kayıp düşer. Düştüğü yerde annesi Madhuben’in resmini görünce şok olur.

Masum 368. bölüm özeti - Sona ve Madhuben geldi

Ahem ve Jigar Gopi’nin arkasında koşar. Gopi’nin elindeki resmin bir tarafında Madhuben, diğer tarafında ise Radha’nın resmini var. Ahem sadece Radha’nın resmini görüp Gopi’ye bağırır. Gopi Ahem’in arkasında gidip resmi yerde bulduğunu, bunu oraya kimin getirdiğini öğrenmek istediğini söyler.

Masum 368. Bölüm Özeti

Gopi ne olduğunu anlamaz. Tapınağın yanında olduğu için gidip dua eder. Tapınağın çıkışında bir bayan yere düşüp bayılır. Gopi kim bayılmış diye baktığın da annesi Madhuben’i görünce şok olur.

Gopi annesinin gözünü açmasını ister. Bu sırada Jigar ve Ahem gelir. Gopi annesini hastaneye götürmelerini ister. Yolda giderken sapanla birisi arabaya taş atar. Ahem gelen taş nedeniyle durmak zorunda kalır.

Masum 368 Özeti - Gopi annesi Madhuben ile karşılaşır

Diğer taraf da Gaura Vidya’nın komşu görmesi törenin de son kişi olarak kaynanası vasfında olan Meera’nında Vidya’nın yüzüne hayvan pisliği sürmesini ister. Vidya Meera’nın eline vurur. Hayvan pisliği Gaura’nın yüzüne yapışır. Dharam ise Meera’ın yaptığını zannedip, Meera’nın boğazını sıkar. Ancak Vidya araya girip kardeşini kurtarır.

Masum 368. bölüm özeti - Sona geldi

Ahem arabanın tüm camlarını kıran kişinin bir kadın olduğunu görünce çok olur. Kadın arabaya yaklaşıp annesini kaçırmaya nasıl cüret ettiklerini sorar. Gopi ise kendi annesi olduğunu söyler. Bu sırada Madhuben uyanır ve elinde sapan olan kadını “Sona” olarak çağırıp Gopi’nin büyük kızı olduğunu söyler.

Masum 25 Mart Perşembe Özeti

25 Mart Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 25 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Gaura’nın komşuları yeni gelinleri görmeye Gaura’nın evine gelir. Komşular babası yaşında ki bir adamla evlendiği için Meera ile alay ederler.

Durga Vidya’nın odasına gidip her ne kadar kabul etmese de kendi gelini olduğunu, bu sebeple gelin görmesinde son kişi olarak Vidya’nın yüzüne yağ sürer. Vidya duygusallaşır. Shravan bunu uzaktan izleyip Durga’ya teşekkür eder.

Masum 25 Mart Perşembe Özeti - Kokila Madhuben'i kabul etmez

Gopi annesi Madhuben’i eve götürmek ister. Ancak Sona buna müsade etmediği gibi Madhuben de geçerli bir nedeni olduğunu, Kokila yüzünden eve gelemeyeceğini söyleyince Gopi şaşırır.

Gaura Meera’ın yatağının yanına inek gübresi koyar. Meera uyandığında gübreye basar. Vidya onu temizlemek istese de Gaura müsade etmez. Tüm ile aarti töreni için toplanır. Meera ise banyoda olduğu için töreni Vidya Durga’nın yapmasını ister. Gaura ve Dharam sinir olur.

Gaura poja sırasına çaktırmadan Vidya’nın kıyafetine inek pisliği döker. Banyo yapıp gelen Meera kendisine bu tuzağı Vidya’nın hazırladığını iddia eder. Vidya kabul etmese de üzerindeki pisliği gören Meera Vidya ile kavga eder. Diğer tarafta Gopi annesini alıp Modi konağına getirir. Kokila Medhuben’in Modi konağında kalamayacağını söyler.

Devamı Masum 369. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 368. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. Bu medhubanın ismi farklıydı sanki yada ozaman ki annesinden bahsediyorux burda dimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu