Dizi Özet

Masum 37 Bölüm Özeti 28 Nisan Salı Fragmanı

Masum 37 bölüm özeti vermeye başlamadan önce geçtiğimiz bölüm hakkında  neler yaşandığına kısaca değinip, sonrasında Masum 28 Nisan Salı özeti ve fragmanı vereceğiz.

Raşi, elindeki en büyük koz olan evin anahtarını kaybetti. Bunun acısını Modi ailesinden almak için annesi Urmila ile iş birliği içinde plan yaptılar.

=> Masum 38 Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız (Bir sonraki bölüm)

Masum 37 bölüm özeti

Kincal, Eleş ile nişanlandı. Artık bundan sonra geri dönüşün neredeyse imkansız hale geldiğini ama yine de Umang’dan yardım istediğini biliyoruz. Gelin şimdi Masum 27 Nisan Pazartesi özeti vermeye başlayalım.

Unutmadan Masum 37 bmölüm fragmanı hem türkçe hem de hintçe olarka ayrı ayrı verilmiştir. Henüz 37. bmölüm yayınlanmadığı için son bölüm fragmanı ekleyeceğiz.

Masum 37 bölüm Özeti

Raşi kendisine büyük bir haksızlık yapıldığını ve bunun intikamını nasıl alacağını düşünürken, Urmila arar. Urmila kızına hiç üzülmemesini ve Modi ailesinden nasıl intikam alacağını bulduğunu söyleyince, Raşi’nin gözü birden bire açılır.

Urmila, Umang ile çarpıştığı esnada iki kişilik uçak biletini gördüğünü, tarihi ise düğün günü olduğunu anladığını söyler. Kısaca Kincal ile Umang düğün günü kaçabilmek için uçak bileti aldıklarını, bunu kendilerinin lehine çevirecek şekilde plan yaptıklarını söylediğinde, Raşi’nin gözünde ki ışıldamayı görmelisiniz.

Masum 28 Nisan Salı Özeti - 37 Bölüm Özeti

Ertesi gün Raşi evdeki vazoları topladığı esnada bilerek bir tanesini kırar. Hental de gelip gelinine moral vermek maksadıyla, üzülmemesini kendisinden daha değerli olmadığını söylerken, Raşi’den beklenmeyen bir çıkış gelir.

Raşi artık beni desteklememesi gerektiğini ve hatalarını asla kapatmaması gerektiğini bağıra bağıra söyleyince, devreye Koki girer ve dünki hataların yetme. Bir de kaynanasını fırçalıyor musun diye çıkışır.

Kincal bir türlü fırsatını bulup evden kaçamadı. Umang’ı arayıp kurtulmak istediğini ve en kısa sürede evden çıkacağını söylese de Umang rol yapıp kendisini kandırdığını ve bir daha kendisini asla aramamasını söyleyip, telefonu yüzüne kapatır.

Kincal de beklemediği bir tepki ile karşılaşınca elindeki Eleş’in taktığı yüzüğü yere fırlatır. Artık güvendiği Umang da onu yalnız başına bırakmıştır.

Evin Anahtarı Gopi’ye Verildi

Evin anahtarı Raşi’den alınmıştı. Sorumluluk sahibi olduğu gerekçesi ile evin anahtarı Koki tarafında Gopi’ye teslim edilir.

Masum 37 bölüm

Bunu gören Raşi de Gopi ile yalnız kaldığında, Gopi’ye sahip olduğu her şeyin kaybolma sebebi olarak Gopi’yi gösterir. Gopi’ye fırça üstüne fırça atarken zavallı Gopi ağlayarak dinler.

Ahem Gopi’nin İlacını İçti

Ertesi gün eve boyacılar gelir. Zira evde yakın zamanda bir düğün olacağı için misafirlere temiz bir ev göstermek isteyen Modi ailesi boyacı çağırmıştır. Boyacılar işe başladığında, Raşi bu işi organize eden Koki ve Gopi olduğu için ustalara karşı kötü davranır.

Ustaların kayıp düşmesi için yere şeker döker. Ustalardan biri de kayıp düşer. Yerde yüzük bulup Gopi’ey teslim eder. Gopi de yüzüğün sahibini bildiği için Koki’ye götürüp, ustaların bu yüzüğü bulduğunu söyler.

Koki de hemen Kincal’i çağırıp, yakında düğünün olacak ama nişan yüzükleri yerlerde. Dikkat et şekilden ikaz eder.

Ev boyanırken Ahem’in de astık krizi tutar. Ahem’in bu halini gören Koki de Gopi’nin odası boyanmayacağını, orada uyuyabileceğini söyler.

Gopi eşinin hastalığı bir türlü geçmediğini görünce, doğal tedavi yöntemleri ile ilaç yapar. Eşi Ahem’e götürüp buhar yapmasını ister. Ancak Ahem ilk başta kabul etmez. Gopi odasına gidip uyuyor numarası yaptığı esnada Ahem, Gopi’nin ilacını kullanır.

Raşi Baş Kaldırdı!

Raşi evde daha önce yaptığı gibi kendisini iyi göstermenin tam tersini yapmaya başlar. Normal de temizlik yapması gereken zaman diliminde oturduğunu gören Hental’i, gelini Raşi’yi uyarıp temizlik yapmasını ister. Raşi ise gerçek yüzünü kaynanasına göstermeye başlamıştır.

Hental’in temizlik yapması gerektiği lafına karşı, Raşi evde hizmetçi Mani var. O yapıyor zaten diye çıkışır. Hental ise aldığı cevap karşısında bir kez daha şok olur.

Mabet Eski Rengine Kavuştu

Raşi ustaların hangi renkle boyayacağını bizzat not alsa da Raşi ustaların aldığı notu değiştirir. Ustalar da kontrol etmeden mabet kısmını kan kırmızısına boyarlar. Gopi bu durumu görünce ustaya kızar. Aile fertleri de Koki’ye destek olup yanlışlık olabileceği imalarında bulunur. Kısaca Koki rezil olur.

Cigar ile Gopi el eve verip herkesten gizli bir şekilde mabet kısmını beyaza boyar. Koki’yi mabet kısmına getirip, perdeyi açarlar. Koki gördüğü manzara karşısına çok mutlu olurken Raşi Gopi yine planını bozdu diye sinir olur.

Masum 28 Nisan Fragmanı

Kanal 7 ekranlarında 28 Nisan salı günü gelecek olan Masum 37 bölüm fragmanı henüz yayınlanmadığı için Masum son bölüm fragmanı ekliyoruz.

Masum 37. Bölüm Fragmanı

Masum 28 Nisan tarihinde Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan 37. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadığını ama bu bölüm Hindistan da yayınlandığı için buraya Hintçe fragman ekliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu