Dizi Özet

Masum 370. Bölüm Özeti 27 Mart Gopi Meera’ya Tokat Atar!

Masum 370. bölüm özeti 27 Mart Cumartesi. Gopi Meera’ya Tokat atacak. Madhuben ile Sona Modi konağında hırsızlık yapacak. İşte Masum 370. bölüm özeti sizlerle…

Masum 370. bölüm; Gaura ile Meera’nın konuşması ile başlar. (Bundan sonra Gaura’ya Gora olarak yazacağız) Gora Mera’yı dövmeye gelmediğini, Vidya’ya karşı geriye düştüğü için sinirlendiğini, aklını kullanması gerektiğini söyler.

Modi konağında ise Gopi’nin annesi Madhu ile Sona kendi odalarında konuşur. Madhu bunca zaman hırsızlık yaparak geçindiklerini, şimdi okyanus gibi zengin Modilerden çalıp zengin olabileceklerini söyler. Bu sırada Gopi’nin odaya girdiğini fark eden Madhu, hemen tavrını değiştirip Sona’ya fırça atar. Kokila’ya karşı saygılı konuşması gerektiğini söyler.

Sona Madhu’nun bir anda tavır değiştirmesini anlayamaz. Çok geçmeden Gopi’nin sesini duyunca, Madhu’nun rol yaptığını anlayıp ortama ayak uydurur.

Gora’nın tek derdi var. O da Vidya ile Meera’nın birbirini öldürmesi, bu sayede kardeşinin intikamını alacağını, Kokila’yı cezalandıracağını düşünür. Gora Meera’nın odasına gidip yaralarına krem sürer. Kokila ve Gopi hakkında atıp tutar. Meera sinir olur. Gora’yı odasında çıkartır.

Masum 370. bölüm özeti Başlıyor!

Madhuben Gopi’nin yanına gidip Meera ve Vidya’nın aynı aileye gelin gittiğini öğrendiğini, neden aynı aileye iki kızını verdiğini sorar. Gopi de Madhu’ya yalan söylemek zorunda kalır. Her iki kardeş de birbirlerini korusun diye verdiğini söyler. Madhu ayrıldıktan sonra Kokila neden yalan söyledin diye sorar. Gopi de şimdilik gerçeği bilmemesi daha iyi der.

Masum 370. bölüm özeti - Gopi Meera'ya tokat atar

Gopi kızını merak eder. Vidya ise Gora’nın evinde tapınağı ağlayarak temizler. Bu sırada annesinin aradığını fark edince, hemen kendisine çeki düzen verir. Gopi kızının nasıl olduğunu sorar. Vidya da iyi olduğunu ama hala Meera ile arasında uçurum olduğunu söyler. Gopi de yakında tüm sorunların çözüleceğine inanmasını ister. Bu konuşmaları Madhuben kapıdan dinleyip neler olduğunu öğreneceğini söyler.

Gora Vidya’nın konuşmalarını duyar. Kardeşini ele vermediği için zeki ve vefalı olduğunu söyler. Vidya kardeşi ile bir gün yeniden bir araya geleceklerini, bunun yakında olacağını dile getirip Gora’yı sinir eder. Gora her iki kardeşi birbirine düşürmek için her ikisini farklı yerde överek aralarında ki kavgayı daha da artırmaya çalışır.

Masum 370. Bölüm Özeti

Modiler kahvaltı sofrasında bir araya gelir. Tolu Sona’ya aşık olur. Karşısında oturup onu izler. Sona ise aşktan anlayan biri değil. Varsa yoksa görgüsüzlük yapan biri. Ancak Sona’ya karşı aşık gözlerle bakan Tolu’yu Madhuben fark edip bunu kullanmayı düşünür.

Meera bahçeden keçiyi alıp evin içindeki tapınağın kenarında Gora’nın yetiştirdiği bitkileri yedirmeye çalışır. Meera saklanıp keçiyi izlerken Gora gelir. Keçinin bitkileri yemeye çalıştığını görünce, koşarak yanına gider. Kenar da duran bastonu alıp keçiye vurmak ister. Son anda Vidya keçiyi Gora’nın elinden kurtarır.

Gora keçiyi bırakması için Vidya’ya kızar. Lakin Vidya keçiyi bırakmayınca, Gora keçiye vuracağı sopayı Vidya’ya vurmaya başlar. Vidya sırtı dönük bir şekilde sopa yerken Meera da uzaktan izler. Vidya “abla” deyip yardım isterken, Meera kılını bile kıpırdatmaz. Durga Vidya’yı kurtarmak istese de Gora Durga’yı itekler. Durga’nın kafası yere çarpar.

Masum 370. bölüm özeti - Gora Vidya'yı döver

Vidya Meera’dan yardım gelmeyeceğini anlayınca, elinde ki keçiyi yere bırakıp Gora’nın kendisine vurduğu bastonu tutar. Kendisini darp etmeye devam ederse Kokila’yı arayıp çağıracağını söyler. Gora da aklına Kokila’nın elinde bıçakla kendisini tehdit ettiği o anları düşünüp korkar. Ancak Vidya’ya iyi bir ders vermek isteyen Gora elindeki sopayı kaldırıp Vidya’ya tam vuracağı sırada Shravan Gora’nın elindeki bastonu tutar.

Gora kendisine karşı gelen Sharavan’a sinir olur. Hemen Dharam’ı telefonla arar. Ancak ulaşamaz. Meera’nın yanına gidip annesini aramasını ister. Meera Gopi’yi arayıp gümüş halhala ihtiyacı olduğunu söyler. Gopi’nin gözleri dolar.

Masum 27 Mart Cumartesi Özeti

27 Mart Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 27 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Meera’nın isteği üzerine Kokila ve Gopi çok sevinir. Zira uzun bir aradan sonra Meera kendilerini konağa davet etmiştir. Gopi Sona’yı da götürmek ister. Ancak sona Madhunben’in de kendisi ile gelmesini ister. Ancak Madhu duymuyor gibi yapar. Zira onun planı evde kimse yokken hırsızlık yapmaktır. Sona ile Madhu evde kalır.

Meera Vidya’nın odasına gidip Gopi ve Kokila’nın geleceği müjdeli haberi verir. Vidya Gopi’nin geleceğini duyunca mutlu olsa da Meera Gora’nın planı için bunu yaptığı için içinden sinir olur.

Modiler konağa gelir. Vidya annesini görünce koşarak sarılır. Durga gelir. Gora Durga’ya işaret edip Gopi’nin ayaklarına dokunmasını ister. Durga Gopi’nin ayaklarına dokunmak istese de Gopi buna müsade etmez. Meera ve Gora buna sinir olur.

Masum 27 Mart Cumartesi Özeti - Gopi Meera'nın halhalını takar

Modiler kapıdan içeri girdikten sonra içeri Dharam gelir. Garba yarışmasına rakiplerini yendiğini ve kupa kazandığını söyleyip hava atar. Gora da oğlunu över. Meera Dharam belası gene geldi diye kendi kendisine sinir olur.

Gopi halhalı verir. Lakin Meera ayağına giydirmesini isteyip Gopi’nin itibarını yok etmek ister. Gopi de çocukken çok ayakkabısını giydirdiğini, şimdide bundan rahatsız olmayacağını söyler. Meera annesine hakaret edince Gopi Mera’ya tokat atar.

Gora’nın evinde Dandinya dansı başlar. Gopi Meera’nın hala aynı olduğunu düşünüp üzülürken eve Sona ile Madhuben de vazoları ve değerli eşyaları çalmaya başlar. Devamı Masum 371. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 370. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. Urmilaya laf ediyorduk önceden ama Allahtan gopi onun yanında büyümüş. Gopinin ailesini tamamı(babası hariç) çatlak çıktı

  2. Madhu neden kötü olmuş ki ya 😕 gopi sadece Radha ile kardesti Sonya nasıl kardeşi oluyor ki

  3. Rasi gercekdende olmedimi komada yatiyormu acaba nezaman geri gelecek cunki rasiyi cooooooook ozledim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu