Dizi Özet

Masum 372. Bölüm Özeti 29 Mart Kokila Ölecek Mi

Masum 372. bölüm özeti 29 Mart Pazartesi. Gora Kokila’yı sandığa koyup suya atacak. Gopi Kokila’yı kurtaracak mı? Detaylar Masum 372. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 372. bölüm; Gora’nın Vidya’yı iteklemesi ile başlar. Gora Vidya’nın keçiyi bırakmasını ister. Kokila ve Gopi karşı çıkarken, Vidya keçiyi kimsenin öldüremeyeceğini söyler. Gora Dharam’a Shravan’ın olaya karışmamasını iter. Dharam da Shravan’ı tehdit eder.

Gora’nın evindeki adamlar Modilerin etrafını çevreler. Gora keçiyi Vidya’nın eklinden alıp kılıcı Meera’ya verir. Keçiyi kurban etmesini ister. Meera “hayır” der.

Masum 372 bölüm özeti Başlıyor!

“Masum dizisi son zamanlar da puta tapma inancını çok ama çok ön plana çıkartıyor. Bu nedenle kanal 7 bu kısımların neresini yayınlayacağını tahmin edemiyoruz. Yine de her olayı kısa kısa anlatmaya çalışacağız.”

Meera keçiyi öldürmeyince kılıcı Gora alır. Bir görevlisi de henüz yavru olan keçiyi tutar. Gora kılıcını havaya kaldırıp keçiye vuracağı sırada Gopi kılıcı havada yakalar. Gopi’nin eli kan içinde kalır.

Masum 372 Resmi - Gopi kılıcı tutar

Gopi eve olup biteni Ahem’e ve hayvan hakları savunucusuna haber verdiği için kapıdan içeri büyük bir kalabalık girer. Gora’nın keçiyi öldürmemesi konusuna slogan atıp protesto ederler. Erkekler Dharam’ı, kadınlarda Gora’yı döver. Tam Meera da arada dayak yiyecekken Gopi buna engel olur.

Masum 372. Bölüm Özeti

Vidya kadınların elinden Gora’yı kurtarır. Hayvan haklarını korumak üzere gelen kadınlar Vidya’nın onurlu davranışı tebrik eder. Kokila Gora’nın artık gerçeği görmesini isterken, Gora Karunesh’in intikamını almadan düzelmeyeceğini söyler. Gopi de Karıunesh’i Gopi öldürmediğini, beklenmeyen bir sonuç yüzünden Karunesh’in öldüğünü söyler. Modiler ile birlikte hayvan hakları temsilcileri de Gora’nın evinden ayrılır.

Dharam ile Gora Karunesh’in küllerinin olduğu odaya gidip Modileri artık bitirme zamanı geldiği konusunda hemfikir olurlar. Son bir plan yaparak Modileri cezalandıracaklarını konusunda plan yaparlar.

Masum 373 Özeti - Gopi Vidya ile vedalaşır

Ertesi gün Ahem yatırımcıları ile konuşur. Tolu ve Molu da artık işleri devralır. Ahem bunda mutlu olduğunu söylerken Kokila da yeni nesil Ahem ve Jigar diyerek Tolu ve Molu’yu över. Ahem sonra karısına dönüp, şöyle der.

“Artık ölürsem gözüm arkada kalmayacak.” (Masum 372. bölüm özeti) Ahem Modi

Gopi ise Ahem’in böyle konuşmamasını, uzun yıllar mutlu bir şekilde yaşayacağını söyler.

Gora planını uygulamak için dini tören için Kokila’yı çağırır. Kokila geleceğini söyler. Hetal ise Gora’nın her zaman ikinci bir planı olduğunu, asıl meselesi Modi ailesine zarar vermek olduğunu söylese de Kokila gideceğini söyler.

Kokila’yı yalnız bırakmak istemeyen Hetal ve Gopi de eşlik ederler. Gora kutlama yerine gelir. Gora etrafa baktığında Modilerin gelmediğini anlayınca Kokila’yı telefonla arar. Vidfya ve Meera’yı öldüreceğini, nasıl öldüreceği konusunda karar vermediğini söyleyip telefonu kapatır. Gopi toplantı halinde olan Ahem ve Jigar’ı arar. Lakin ulaşamaz. Kokila ısrarla aramasını ister. Sonunda Ahem telefonu açar. Gopi son durum hakkında bilgi verir. Meera ve Vidya’nın canı tehlikede olduğunu söyler.

Masum 373. bölüm özeti - Gora plan yapar

Gopi yolda Vidya ve Meera’yı arasa da Dharam her ikisinin telefonunu kapattığı için ulaşamaz. Urmila, Kokila ve Gopi Gora’nın evine gitse de Gora onları oyalamak için yanlış adres vermiştir. Gopi Gora’nın nerede olduğunu sorar. Görevli töreni dışarıda kutlamak için çıktıklarını söyler. Modiler Gora’nın evinden ayrılıp, Gora’nın peşine düşerler.

Yolda Gopi ile Urmila inip etraftaki kalabalığın arasında Meera ile Vidya’yı arar. Bu sırada Kokila da arabayı park eder. Arabadan inince Gopi’nin Vidya ile Meera’yı bulduğu uzaktan görür. Gora’nın adamları Kokila’nın kafasına sopayla vurup bayıltır. Gora Kokial’nın ağzına bant yapıştırıp sandığa koyar. Kapısını da kilitler.

Gopi de Vidya ile Meera’nın telefonlarına ulaşamadığını söyler. Bu sırada Gora ve Dharam Gopi’nin yanına gelip kızlarına işkence edeceğini söyleyip güler.

Masum 29 Mart Pazartesi Özeti

29 Mart Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 29 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Gora Gopi’ye sarılıp kurtarıcısının başı belada der. Gopi ne dediğini anlayamaz. Vidya Kokila’yı sorar. Urmila ve Gopi arabayı park etmeye gittiğini ama hala gelmediğini söyler.

Masum 29 Mart Pazartesi Özeti - Kokila sudan çıkartılır

Gora’nın adamları Kokila’nın içinde olduğu sandığı kutlama alanına getirir. Vidya içerisinde ne olduğunu sorar. Gora ise Vidya’ya fırça atıp cevap vermez. Gopi Kokila için endişelenir. Otoparka gitse de Kokila’nın küpesini yerde bulur. Ahem ‘i arayıp bilgi verir.

Tören başlar. Kokila’nın içeride olduğu sandığı suya atarlar. Gopi sandığın içinde bir el görür. Suyun içine dalıp sandığın peşine gider. Vidya da annesinin peşinden suya dalar. Gopi ile Vidya suyun derinliklerinde sandığın kilidini kırmaya çalışırlar. Vidya suya dalınca Meera da duramaz. O da peşlerinden suya girer.

Masum 372. bölüm özeti - Kokila ölecek mi

Urmila dışarıdan ip bağlayıp Vidya’ya fırlatır. Çevredekilerin yardımı ile Kokila suyun içinden çıkartılır. Lakin Kokila baygındır. Herkes Kokila öldü mü? Diye düşünmeye başladığı anda Gopi Kokila’nın nefes almadığını fark eder. Gopi Kokila’yı sallaya sallaya yuttuğu suyu geri çıkartmasını sağlar. Ahem ve Jigar gelir. Kokila’yı hemen hastaneye kaldırırlar. Gopi bu işin arkasında Gora’nın olduğunu söyler.

Devamı Masum 373. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 372. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu