Dizi Özet

Masum 373. Bölüm Özeti 30 Mart Ahem Dharam’ı Döver

Masum 373. bölüm özeti 30 Mart Salı. Kokila hala Yoğun bakımda. Ahem Kokila’yı bu hale getiren Dharam’ı evire çevire döver. Detaylar Masum 373. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 373. bölüm; Doktorun Modi ailesine Kokila’nın sağlık durumu hakkında bilgi vermesi ile başlar. Doktor Kokila’nın ciğerlerindeki suyun tamamen boşaltıldığını ama 24 saat boyunca Kokila için hayati önem taşıdığını açıklar.

Doktorun bu açıklamalarında sonra Modiler yıkılır. Hetal Kokila’nın huzur içinde ölebileceğini söylediği o anları hatırlarken, Gopi de hastane içindeki tapınağa gidip eline mum alıp dua eder.

Masum 373 bölüm özeti Başlıyor!

Gora da kendi evinde Kokila’nın ölmesi için dua eder. Durga Dharam ile Gora’nın ettiği duayı duyup tam tersi dua edip Kokila’nın yaşamasını ister. Modi konağında sona ile Madhuben de Kokilka’nın ölmesi gerektiğini söyleyince Sona bile şaşırır.

Meera ile Ahem Gopi’yi teselli etmek ister. Meera büyük annesi Kokila’nın ölmeyeceğini söyler. Bu sırada Ahem sinirlenip Meera’ya tokat atar. Yaşanan her şeyin sorumlusu olduğunu söyler.

Masum 373. bölüm özeti - Ahem Dharam'ı döver

Gora’nın planından haberdar olduğunu, sahte göz yaşı dökmemesini ister. Gopi ise Meera ile birlikte Kokila’yı sudan çıkardıklarını, yanlış bir evlilik yapsa da halen Madi ailesini sevdiğini söylese de Ahem Gopi’nin sözlerine aldırış etmez. Meera sinirle odadan çıkar.

Masum 373. Bölüm Özeti

Meera babasından tokat yedikten sonra Gora’nın evine gider. Gora ise çevresindeki garibanları toplayıp Kokila’nın hayrı için erzak yardımı yaptığını gören Meera Gora’ya oyununu durdurmasını, Kokila’yı öldürmek istediğini bildiğini söyler.

Masum 373 Özeti - Ahem Meera'ya Tokat Atar

Doktor Kokila’nın kafasına yara izleri görür. Aldığı oksijenin beyne gitmediğini Ahem ile paylaşır. Ahem da artık Kokila’yı dinleyemeyeceğini, Gora’yı polise ihbar edeceğini söyler.

Gora Meera’nın nefretini kullanıp bu olay da kendisini ve oğlu Dharam’ı hapse göndermek için Gopi’nin planladığını, aslında bütün işlerin arkasında Gopi olduğunu söyleyip Meera’nın kafasını karıştırır.

Ahem’in şikayeti üzerine Gora’nın evine polis gider. Öldürmeye teşebbüs ettiği eylem içerisinde yar aldığı iddiası ile Gora’yı tutuklamaya geldiğini söyler. Dharam polislere karşı koysa da polisler sonunda Gora’yı tutuklar. Gora evden çıkarken şöyle der.

“Kokila ölürken bile beni rahatsız etmeyi başardı” (Masum 274. bölüm özeti) Gora

Deyip sinir olurken Dharam da Meera’nın Gora ile birlikte karakola gitmesini ister. Ancak Meera tapınağa gidip dua edeceğini, büyük annesinin kendisine ihtiyacı olduğunu söyler.

Gopi Kokila’nın yoğun bakımda ki odasına gidip Gora’nın yaptıkları yanına kalmayacağını, polis Gora’yı tutukladığını ama ona cezayı kendisinin vereceğini söyler.

Masum 373. bölüm özeti - Kokila tutuklanır

Dharam ve avukat Gora’yı karakoldan kurtarmak için bazı sahte delillerle polisi kandırıp, Gora’nın Kokila ile çocukluk arkadaşı olduğunu söyleyince polisler Gora’yı serbest bırakır.

Gora nezaretten çıkar çıkmaz soluğu hastane de alır. Ahem Gora’nın geldiğini görünce sinirlenir. Oradan zorla çıkartmak istese de Dharam buna izin vermez. Gora da Ahem’in kendisini polise şikayet ettiğini unutmadığını, bununda intikamını alacağını söylediği sırada hemşire doktoru çağırır. Kokila’nın kalbi durduğunu söyler. Doktor tüm müdahalelere rağmen Kokila’nın kalbi çalışmaz. Gora tüm bu anları an ve an izler ve der ki;

” Sonunda Kokila öldü!” (Masum 373 özeti) Gora

Tüm modi ailesi Kokila’nın ölmediğini, ayağa kalkması gerektiğini ağlayarak haykırırlar. Tüm Modiler yüksek sesle Kokila’nın ölmemesi üzerine dua ederler.

Masum 30 Mart Salı Özeti

30 Mart Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 30 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Kokila’nın kalbi yeniden atmaya başlar. Gopi Gora’nın Kokila’yı öldürmeye çalıştığını, kızlarının hayatının mahvetmek istediğini söyleyip Gora’nın boğazını sıkar. Araya girenler ikilinin kavgasını sonlandırır. Dharam ile Gora hastaneden çıkarken, Ahem eline aldığı sopa ile Dharam’ın kafasına vurup kanatır. Herkesin için de Dharam’ı döver.

Masum 373 bölüm özeti - Gora hastaneye gelir

Gora Dharam’ı Ahem’in elinden kurtarmak istese de başaramaz. Tolu Ahem’in Dharam’ı dövdüğünü görünce hemen hastanedekilere haber verir. Jigar ve Sharavan araya girip Dharam’ı kurtarır. Polis gelmeden Ahem kendi kafasına sopayla vurup kanatır. Olay tek taraflı olmadığını, karşılıklı darp olduğu konusunda polisi kandırır. Urmila da yalancı şahitlik yapar. Ahem darp edildiğini söyleyince polis Dharam’ı tutuklamak ister. Ancak Ahem şikayetçi olmayacağını söyler. Kısaca Dharam dayak yediği ile kalır. Polisler gittikten sonra Gora Ahem’i tehdit eder.

Gopi Gora gittikten sonra Ahem’in yanlış yaptığını, iki kızı o aile ile evli olduğu için zarar verebileceklerini söyler. Ahem ise doğru yaptığını, daha da fazlasını hak ettiğini söyler.

Ahem Kokila’nın başına gelen her şeyden Gopi’yi sorumlu tutar. Vidya’nın o aileye yeniden gitmesi, Meera’nın inadı hepsi Gopi’nin hatası yüzünden olduğunu söyler. Bu sırada doktor Kokila’yı ameliyata alacağı söyler.

Masum 30 Mart Salı Özeti - Gora Vidya'ya izin vermez

Büyük anne Hetal ile telefonda konuşup Kokila hakkında bilgi alır. Madhuben telefonu büyükanneden alıp bir gündür bir şey yemediklerini, eve yiyecek göndermesini ister. Madhuben Kokila’nın ölmemesini, kendi intikamını alan kadar yaşamasını ister. Sona’yı çağırıp Tolu’yu cezbetmesini ister.

Vidya Kokila’ya bakmak için evden çıkmak ister. Gora buna izin vermez. Sharavan hakkı olduğunu gidip görebileceğini, hatta kendisi götüreceğini söyleyince Gora “giderseniz bir daha geri gelmeyin” der. Devamı Masum 374. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 373. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu