Dizi Özet

Masum 374. Bölüm Özeti 31 Mart Ahem Bayıldı!

Masum 374. bölüm özeti 31 Mart Çarşamba. Gora’nın evinde Ahem bayılacak. Kokila komadan çıkacak. Detaylar Masum 374. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 374. bölüm; Gora’nın Vidya’yı tehdit etmesi ile başlar. Vidya hastaneye giderse bir daha eve girmeyeceğini söyler. Sharavan da en doğal hakkı olduğunu, Kokila’yı görmesi gerektiğini söylese de Vidya Sharavan ile Gora arasında tartışma çıkmaması adına odasına gider.

Vidya odasında Gopi’yi arayıp Kokila hakkında bilgi alır. Gopi Kokila’nın ameliyat olduğunu, 2 saat içinde uyanmaması halinde komaya gireceğini söyler. Vidya çok üzülürken Gora da kapından Kokila’nın sağlık durumu hakkında bilgi alır.

Masum 374 bölüm özeti Başlıyor!

Vidya telefonu kapatmadan önce Meera’nın ilk başta kendi tarafında olduğunu ama sonradan Gora onu kandırdığını ve Gora’nın tarafında yer aldığı konusunda bilgi verince Gopi çok şaşırır.

Gora hastaneye gidip Kokila’nın sağlığı hakkında bilgi almaya temizlik grevlisi gibi giyinip gider. Gopi’nin ayaklarına su döküp, ayağının kaymasına neden olur. Lakin Ahem son anda Gopi’yi tutmayı başarır.

Modi konağında Sona ile Tolu arasında yakınlaşma planı suya düşer. Raşi Kokila’nın hastanede olduğunu öğrenir. Hastaneye gitmek isteyince Tolu Raşi’yi hastaneye götürür.

Vidya ile Meera Gora’nın evinde konuşur. İki arasında ki buzların eridiğini fark eden Dharam hemen annesi Gora’yı arar. Ancak Gora hastanede temizlik görevlisi gibi giyindiği için telefonu açamaz. Vidya da Gora’nın Kokila’yı öldürmesi konusunda konuşur. Lakin Meera Gora’nın suçsuz olduğunu düşünür. Sinirle Vidya’ın odasını terk eder.

Masum 374. Bölüm Özeti

Sona evden yemek getirir. Herkese yemek servisi yapmak istese de hemşire yoğun bakım odasının önünde yiyemeyeceklerini söyler. Sonunda Jigar dışında tüm aile kantine gidip yemek yerken, Gora da Kokila’nın yanına girme fırsatı bulur.

Kokila’nın başında Jigar nöbet tutsa da hemşire reçete getirip ilaçların acil olarak alınmasını ister. Gora da bu fırsattan yararlanıp odaya, Kokila’nın yanına girer.

Masum 374. bölüm özeti - Ahem Bayılır
Masum 374. bölüm özeti görseli

Gora eline neşter alıp öldürmek ister. Sonradan bu kadar kolay ölmesini istemediğini söyler. Kokila’nın oksijen vanasını kapatır. Kokila’ya şöyle der.

“Artık sena kolay ölüm yok. Senin günahlarının bedelini Ahem ödemeyecek” (Masum 364. bölüm özeti) Gora

Deyip gitmek isterken, Kokila yarı baygın bir halde Gora’nın şalını tutar. Bu sırada içeri Ahem ve Gopi girer. Gora kapının arkasına saklanır. Gora oradan kaçıp eve gelir. Evde Vidya’nın mum yakıp dua ettiğini görünce pervaneyi çalıştırıp mumun sönmesine neden olur. Uzaktan Meera olayları görür. Meera Vidya’yı koruyup Gora’nın oyun ettiğini söyler.

Ahem, Hetal ve Gopi Kokila’nın odasına gider. Kokila hala baygın bir halde yatmakta. Gopi kaynanasının uyanması için dua eder. Viday da evde tapınak da dua eder. Gora plan yapar. Ev halkını başına toplar. Kokila’nın ölümünü kutlamak için evde parti vereceğini, bu partiyi de Meera ile Vidya’nın hazırlamasını ister.

Vidya bu partiyi hem hazırlayacaksın hem de Gopi ile Ahem’i bu partiye davet edeceksin. Eğer onlarında biri partiye gelmez ya da sen bu partiyi hazırlamazsan o zaman seni bu evden atarım” (Masum 374 özeti) Gora

Bunu duyan Vidya iki göz iki çeşme ağlar. Shravan Vidya’nın yapmayacağını söylese de Gora Shravan ile alay eder. Vidya annesini arayıp durumu ağlayarak anlatır. Masum 374. bölüö özeti vermeye devam ediyoruz.

Masum 31 Mart Çarşamba Özeti

31 Mart Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 31 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Vidya annesini arayıp Gora’nın söylediklerini duyunca gerilir. Ahem de Vidya’nın söylediklerini duymuştur. Jigar ile Hetal partiye gitmelerini, Vidya ile Meera’nın can güvenliğinden emin olmalarını ister. Gopi Vidya’ya geleceklerini söyler.

Gora Vidya ile Ahem’in geelceğini duyunca, artık planını uygulamaktan kimse kendisini alamayacağını söyler. Gora ile Dharam balkonda Ahem’in gelmesini bekler. Çok geçmeden Ahem ve Gopi gelir. Gora içeride Ahem ve Gopi’yi karşılar. Gopi Vidya’ya sarılır.

Ahem ve Gopi herkese tek tek hediye verir. Meera da en sevdiği elbisesinin hediye edildiğini görünce mutlu olsa da Gora “Modi konağında yaşadığı işkenceyi, hatırlatması için Gopi sana bu hediyeyi verdi” diyerek aklına girer.

Ahem ve Gopi gitmek ister. Lakin Gora kendilerine hakaret olacağını, yemek yemeden göndermeyeceğini söyler. Ahem hiç bir şey yemeyeceklerini söylese de Gopi Vidya’nın bir çayını içeceklerini söyler. Ahem çay gelmeden lavobaya gider. Gora da adamlarına lavaboya duman vermesini ister. Ancak Ahem dumandan etkilenmeden dışarı çıkar.

Kokila Gora’nın söylediklerini hatırlayarak komadan uyanır. Kokila uyanır uyanmaz Ahem ile Gopi’yi sorar. Hetal Gora’nın evinde olduğunu söyleyince, Ahem’in hayatı tehlike de olduğunu söyler.

Ahem lavaboya giderken, kokladığı dumanın etkisi ile başı dönmeye başlar. Ahem yeniden lavaboya gittiğinde Gora adamlarına daha fazla duman vermesini ister. Ahem lavabodan çıkınca kafası iyice dönmeye başlar. Gopi’ye gitmeleri gerektiğini söyler. Ahem kapıya doğru yürürken yere düşüp bayılır. Devamı Masum 375. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 374. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu