Dizi Özet

Masum 375. Bölüm Özeti 1 Nisan Shravan Kahraman Olur


Masum 375. bölüm özeti 1 Nisan Perşembe. Shravan Ahem ve Gopi’nin hayatını kurtaracak. Meera Gora’nın gerçek yüzünü görecek. Detaylar Masum 375. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 375. bölüm; Bölüm Ahem’in bayılması ile başlar. Shravan gelir ve iyi olup olmadığını sorar. Ahem iyi olduğunu söylese de çok geçmeden zehirli dumandan etkilenip bayılır.

Dharam ve Gora’nın adamları Ahem’in etrafını samanlarla kaplayıp samanları yakar. Ahem de ateş çemberinin içinde kalır. Gopi ve Vidya Ahem’in yere düştüğünü ve yangının içinde kaldığını görünce şok olurlar. Kimse Ahem’in yanına yaklaşamaz. Vidya babasının kalması için bağırır. Ahem bir ara kendisine gelir. Çocukluğundan beri yaşadıklarını düşünür. Bu sırada Gopi Ahem’i kurtarmak için alevlerin arasına dalar. Gora ise hem Ahem’in hem de Gopi’nin bugün öleceğini söyler.

Masum 375 bölüm özeti Başlıyor!

Gopi Ahem’in yanına gidip onu uyandırmaya çalışsa da Ahem yerinden dahi kalkacak hali kalmaz. Bu sırada Meera ile Vidya kovalarla su getirip yangını söndürmeye çalışır.

Kokila hastane odasına duramaz ve yoğun bakım odasını kendi isteği ile terk edip Ahem’i kurtarmaya Gora’nın evine gelir. Ahem yerde alevlerin arasında kaldığını görünce, hem Kokila hem de yanında ki Jigar ve Hetal şok olur.

Vidya hortum bulup Meera’ya verir. Meera da yangını söndürmeye çalışsa da yangın hızla odunlara sıçrar. Büyük bir odun Ahem ile Gopi’nin kafasına geleceği sırada Shravan Ahem ve Gopi’nin hayatını kurtarır. Yangının içinden her ikisini de dışarı çıkartmayı başarır.

Masum 375. Bölüm Özeti

Kokila Ahem’in kafasını kucağına alıp gözünü açmasını ister. Ahem halen baygındır. Kokila Ahem’i öperek uyandırır. Ahem iyi olduğunu söyleyince Gopi, Dharam ile Gora’yı polise ihbar edip tutuklattıracaklarını söyler. İkili korkudan titrese de K0kila Gopi’yi yanına çağırıp, şikayetçi olmayacaklarını, Gora’nın bu vicdan azabı ile yaşaması gerektiğini söyler.

Tüm Modiler Shravan da dahil olmak üzere hastaneye giderler. Ahem ve Shravan’ın yanan yerleri için ilk yardım yapılır. Ahem acil servisten çıkınca Meera babasına sarılır. Ahem de kızına şöyle der.

“Kızım beni seviyorsan orayı terk edip Modi konağına gel!” (Masum 375. bölüm özeti) Ahem Modi

Meera ise babasının bu sözüne karşılık gelemeyeceğini, orayı terk edemeyeceğini söyleyip onu bir kez daha hayal kırıklığına uğratır.

Masum 375. Bölüm Özeti 1 Nisan Shravan Ahem'i kurtarır

Meera babasını öldürmeye çalışan Gora’dan hesap sormaya gider. Dharam Meera’nın saçını tutar. Gora yine Meera’nın beynin yıkamaya çalışır.

Modiler konağa gider. Ahem kendisini kurtaran Shravan’ı düşünürken, Gopi de Kokila’nın sessiz kalmasına anlam veremez. Gopi bir kez daha neden şikayetçi olmadıklarını sorsa da Kokila cevap dahi vermez.

Madhuben bunu görür görmez Gopi’nin aklını yıkamaya çalışır. Shravan olmasaydı dul kalacağını, Kokila kendisini korumak için oğlunu bile feda ettiğini söyler. Lakin Gopi Madhuben’e ailesine karışmamasını söyler. Madhuben’in bu sözlerini duyan Kinjal ve Urmila Madhuben’e kızar. Madhu ise eski günler de Urmila Raşi için neler yapıyorsa kendisi de aynısını yaptığını söyler.

Masum 1 Nisan Perşembe Özeti

1 Nisan Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 1 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Shravan’ın elleri yandığı için yemek yiyemediğini fark eden Vidya kendi elleri ile eşi Shravan’a çorba içirir. Shraan “Daha önce bana böyle davransaydın her yerimi yakardım” der. İkili arasında romantik konuşmalar geçer. Vidya da Shravan’a karşı yumuşamıştır. Zira babasının ve annesini ölümden kurtarmıştır.

Gopi Kokila’nın sessizliğini bozmasını, neler yapması gerektiği konusunda fikir vermesini istese de Kokila yangın olayı ile ilgili hiç bir şey demez. Gopi de bunu Hetal ile paylaşır. Hetal Kokila’yı çok iyi tanıdığını, fırtına öncesi Kokila’nın sessiz kaldığını söyler.

Masum 1 Nisan Perşembe Özeti - Kokila Gora'ya uzlaşma teklif eder

Kokila gizlice Modi konağında çıkıp Gora’nın evine gider. Bir çok hediye ile karşısında Kokila’yı gören Gora da şaşırır. Vidya babaannesine sarılır. Daha sonra Kokila ile Gora bir odaya gidip konuşurlar. Kokila uzlaşma teklif etse de Gora bunu kabul etmez.

Kokila ile Gora’nın konuşmasını Meera kapıdan dinler. Gora Meera’yı aptal biri olarak gördüğünü Kokila’ya itiraf edince, Meera artık saf değiştirmenin zamanın geldiğini, bunu dediğine pişman edeceğini söyler.

Kokila Modi konağına gidip Gora’ya uzlaşma teklif ettiğini ama kabul etmediğin, onu yenmek için çok iyi bir planı olduğunu söyleyip herkese planından bahseder. Meera ise Gora’nın planlarını suya düşürmek için içerinden bir ajan gibi çalışmaya şimdiden başlar.

Devamı Masum 376. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 375. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. Meera Yi Ben hiç sevmiyorum ama Vidya çok iyi tatlı bir kiZ eskiden Meera iyisi Vidya kötü dü ama sanki ruhları değişmiş gibi

 1. Hemen sevinmeyin bence senarist yeni bişey bulamazsa meeranida bozar eskiden radani bozdugu givi

 2. Mereba herkese
  FILIZ CNM ozetler ucn tesekkurlar ellernize saglik

  Gulalek ablam cnm benim iymisin tatlim cocuklar nasil bende iyim cnm
  Gonulum tatlim iyimisin ben sik sik giremiyorum int sebepli bazen acilyor bazen kapanyor sayfa girdigim zaman sana selam yollarim cnm
  Herkese iyi gunler

 3. Nuranaayım🌙❤️ canım hoş geldin nasılsın iyimisin minik serçelerim
  😚😚😚 Nasıllar öp benim için olurmu sağolasın iyiyim olsun canım benim ne zaman gire biliyorsan yaz benim için iyi olman önemli. Selam yollamana kurban olurum sağolasın canım
  Kendine iyi bak tamammı kuzum öptüm😚🌙❤️ görüşürüz 😊

  FİLİZİM iyi günler birtanem😊💞 nasılsın iyimisin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu