Dizi Özet

Masum 376. Bölüm Özeti 2 Nisan Meera Rezil Olur

Masum 376. bölüm özeti 2 Nisan Cuma. Gora Meera’nın kıyafetini çaktırmadan makineye bağlar. Meera’nın kıyafeti yırtılır. Detaylar Masum 376. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 376. bölüm; Vidya’nın dua etmesi ile başlar. Meera da telefonunda Gora’yı çekerken Gora bunu fark eder. Hemen Meera’ya neden yaptığını sorar. Meera ise arkadaşları kaynanasının nasıl biri olduğunu merak ettiğini, bu nedenle video çektiğini söyleyip Gora’yı kandırır.

Kokila artık Gora ile açıktan savaşıp onu yeneceğini, bu konuda gözünün arakada kalmaması gerektiğini söyler.

Masum 376 bölüm özeti Başlıyor!

Kokila Gora’yı arayıp Divali kutlamasında iki gelini ile birlikte davet eder. Gora bu işin arkasında bir şeylerin olabileceğini düşünüp gelmeyeceğini söyler. Meera ise Gora’dan telefonunu alıp Kokila’ya gelecekleri konusunda bilgi verir.

Gora Meera’ya bunu neden yaptığını sorduğunda Modi ailesine Dharam’ın nasıl biri olduğunu yakından görmelerini, boş yere onunla evlenmediğini Modi ailesine kanıtlamak için davete gitmek istediğini söyler. Dharam bu numarayı yutar. Gora ise Meera’nın ne derece zeki biri olduğunun farkında.

Masum 376. Bölüm Özeti

Gora Meera’yı Modi konağına gitmesi için izin verse de gitmeden önce bazı geleneklerin yerine getirilmesi gerektiğini söyler. Bunun için tatlı hazırlamasını ister. Meera ise evin yeni elini Vidya olduğunu söyler. Lakin Gora  evin büyük erkeğinin eşi olarak Meera’ın yapması gerektiğini söyleyince, Meera sinir de olsa bunu Gora’ya çaktırmaz. Meera’nın planına göre Dharam ilke Gora’nın arsının açıp ikili arasında kavga çıkartmak.

Meera taze buğday unundan yapılan tatlıyı geleneklere göre taş değirmende kendi yapmayacağını bunun yerine otomatik öğütücü kullanacağını söyleyince, komşular Meera’nın zeki bir kız olduğunu söyler. Gora geleneklere uymadığı için Meera’nın elbisesini öğütücüye sıkıştırır. Meera makineyi çalıştırınca kıyafeti makinenin içine girer.

Masum 376. bölüm özeti - Meera Rezil olur

Gora Meera’yı kurtarıyor gibi yapıp Meera’nın kameramanlar tarafında yarı çıplak halini çekmesini sağlar. Bu sayede utanıp rezil olması Gora’nın işine gelmektedir. Vidya ve Dharam’ın araya girmesi ile Meera’nın un öğütme makinasını durdururlar. Meera utancından kendisini odaya kilitler.

Gopi akşam gelip gelmeyeceklerini sorar. Vidya telefonda gelemeyeceklerini söylese de Shravan misafirleri olduğunu, şimdi gelemeyeceklerini söyleyip durumu kurtarır. Bu sırada Meera kilitli kapısını açıp akşam orada olacağını söyler. Yeniden kapısını kilitler.

Masum 2 Nisan Cuma Özeti

2 Nisan Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 2 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Dharam bu işin arkadaşında annesi Gora’nın olduğunu düşünür. Gora ise işin içinden hemen sıyrılır. Meera’yı kızı gibi gördüğünü, ona bilerek asla zarar vermeyeceğini söyleyip, Dharam’ı kandırmayı başarır.

Tolu ve Molu evde parti verir. Partiye gelenlerden biri Sona ile dalga geçince sona misafiri elinde süpürge ile kovalar.

Meera uykusunda kameraların önünde sarısının makine tarafında yırtıldığı o anları yeniden rüyasında görüp bağırarak uyanır. Sonra gidip makineyi sopa ile kırar. Bu işe Gora sevinir. Zira en baştan itibaren buğdayı taş değirmende öğütmeyi istemiştir.

Masum 2 Nisan Cuma Özeti resmi

Vidya ritüel sırasında eve gelen kameramanların elindeki video kaydı almak için Shravan ile birlikte kameramanın evine giderler. Kameraman elinde video kaydı olmadığını, her şeyi Gora’nın isteği üzerine yaptığını söyler.

Shravan ile Vidya kameramanın evinden gittikten sonra kameraman Gora’yı arayıp her şeyi anlatır. Gora videoyu ister. Kameraman videoyu gönderir. Gora o videoyu Vidya’nın telefonunda Gopi’ye gönderir. Vidya’nın bundan maalesef haberi olmaz. Gopi vidoyu izleyince şok olur. Ahem dışında herkes o videoyu izler.

Hindistan geleneklerine göre sarisinin altında ki kıyafetin gözükmesi onlarda çok ama çok utanç verici bir durum. Bu nedenle Gora bunu kullanmak ister. Vidya, Meera ve Shravan Modi konağına gidince Kokila Meera ile Vidya’yı bir odaya götürüp videodan bahseder. Meera videonun nasıl geldiğini araştırınca Vidya’nın cep telefonunda geldiğini öğrenir. Lakin Vidya bu videodan hiç haberinin olmadığını söyler.

Kokila Meera ve Vidya’nın artık o eve geri dönmemesi gerektiğini, Gora açıktan bu videoyu göndererek kozunu oynadığını söyler.

Devamı Masum 377. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 376. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu