Dizi Özet

Masum 377. Bölüm Özeti 3 Nisan Urmila Gora’nın Evinde

Masum 377. bölüm özeti 3 Nisan Cumartesi. Kokila’nın planı sayesinde Urmila Gora’nın evine yerleşecek. Detaylar Masum 377. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 377. bölüm; Modi konağında başlar. Kokila’nın daveti ile gelen Meera ve Vidya ile beraber gelen Dharam ve Shravan da yemek masasındadır. Meera Gora’ya Dharam’ın gelmesini ve Modilerin misafirperverliğini görmesini istediğini söylemişti. Yemek sırasında Urmila alakasız bir konunda kavga çıkartır.

Masum 377 bölüm özeti Başlıyor!

Urmila akşam yemeğini hazırlayan Kinjal’in lezzetsiz yemek yaptığını öne sürüp kavga çıkartır. Bir anda misafirlerin huzurunda tartışmaya başlayan kavgaya Kokila’da dahil olur. Urmila Kokila’nın sözlerine aldırış etmeyip Kinjal’e kızınca, Kokila Urmila’yı evden kovar. Meera ise Urmila’yı evden kovan Kokila’nın karşında yer alır.

Kokila zamanında Meera’yı evden kovduğu için Meera hemen Urmila’yı sahiplenir. Kendisi ile beraber Gora’nın evinde kalacağını söyler. Misafirler Modi konağında ayrılır.

Gora Urmila’nın geldiğini görünce şok olur. Meera Kokila’nın onu kovduğunu, artık burada kalmasını istediğini söyler. Gora “Burası huzur evi değil” diyerek kalmasına müsade etmez. Shravan ve Vidya ile bilirklte Dharam gelir. Dharam annesine Urmila’yı eve kabul ettiğin için teşekkür ederim der. Gora oğlunun bu sözleri karşısın da şok olur.

Masum 377. Bölüm Özeti

Meera Urmila’nın bu evde kalmasına izin verdiği için Gora’ya teşekkür eder.  Dharam ve Meera’nın oyununa gelir. Zira akrabalarına karşı iyi davranış sergilediğini düşünür. Diğer yandan Meera, Urmila’dan bu evi kendisine ait hissetmesini ister.

Urmila, Gopi’yi arar. Telefonun hoparlöre almasını ister. Kokila’ya planının işe yaradığını, Meera Gora’nın evinde yine kendisine sahip çıktığını söyler. Bu habere Kokila çok sevinir.

Urmila, Gaura’nın evine girip ona bir ders verme vaktinin geldiğini düşünürken, Gopi de Meera’nın videosunu izlediği o anları aklına gelip üzülür. Büyük anne de Kokila ve Urmila’nın çok dikkatli olması gerektiğini, planlarını hatasız yapmaları gerektiğini söyler.

Masum 377. bölüm özeti - Urmila Gora'nın evine gider
Masum 377. bölüm özeti – Urmila Gora’nın evine gelir

Urmila eline dergi alıp Gora’nın koltuğunda oturur. Gora kendi koltuğunda oturan Urmila’yı görünce sinirden deliye döner. Urmila ise kötü ruhları gönderdiğini bahane edip Gora’yı sinir eder.

Meera yardım ettiği ve dışarıda kalması için kendi evine getirdiği Urmila’dan tam destek ister. Zira bundan sonra Gopi ve Kokila’ya karşı savaşında kendi tarafında yer alamsını biraz da tehdit vari söyler. Urmila ise yine rol yapıp her daim kendi tarafında yer alacağını söyler.

Raşi, Gopi’nin telefonunda çizgi film izlemek ister. Gopi de buna müsade eder.

“Çizgi filmi Ahem amcam ile izleyeceğim” (Masum 377. bölüm özeti) Raşi

Deyip koşarak salona gider. Gopi’nin son anda aklına Meera’nın kameralar karşısında kıyafetinin çıktığı o görüntüler gelir. Ahem o görüntüyü görmemesi için dua eder. Ahem telefonu eline aldığında telefonun şarjı biter. Gopi de derin bir oh çeker.

Meera’nın düştüğü durumu yaşaması için biri gece Gora’nın odasına girip sarisini klimanın pervanesinin olduğu yere bağlar. Yatağın altında da kavanoz bırakır. Gora sabah olduğunda ayağa kalkınca ayağı vazonun içine girer. Sarisini pervane sarmaya başlar. Gora sonunda Meera gibi tüm sarisi üzerinden çıkar.

Gora evde bağıra bağıra herkesi başına toplar. Meera kendisi gibi rezil bir duruma düşen Gora’yı görünce şaşırır. Dharam ve Meera yardım eder. Gora başına bunları getiren kişinin Urmila olduğunu çok iyi biliyor. Onu cezalandırmak için doğru zamanı beklemeyi düşünür.

Masum 3 Nisan Cumartesi Özeti

3 Nisan Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 3 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Gora her ne kadar kendisine bu oyunu kuran kişi Urmila olarak bilse de asıl işi yuapan Meera’dır. Meera akşam neler yaptığını düşünüp şöyle der.

“Bunca zaman Gora’ya inanıp onunla birlikteydim. Ancak şimdi bana yaptıklarının cezasını vereceğim” (Masum 3 Nisan Cumartesi Özeti) Meera

Sözleri ile artık Gora’nın karşısında olduğunu ama Kokila ve Gopi’nin de yanında olmadığını adeta açıklar.  Madhuben ise evde bir şeyler olduğunu, herkes telefonda ki videoya baktığını anlar. Kokila odadan çıktıktan sonra Meera’nın sarisinin çıktığı o anları görünce bunu kendi lehine nasıl kullanacağını, Kokila ile Ahem’i nasıl düşman edeceğini düşünmeye başlar.

Masum 3 Nisan Cumartesi Özeti Gora'ın sarisi çıkar

Gora da kendisine yapılanların intikamını almak için Urmila’nın odasına elindeki bir kova su ile gider. Urmila’yı ıslattıktan sonra ona elektrik verip acı çekmesini sağlar. Meera bunları görünce hemen Dharam’ı çağırır. Ddharam odaya gelince Gora Urmila’nın kendisini dövmeye çalıştığını iddia eder. Meera da Gora bir şey anlasın diye Gora’nın tarafını tutar. Gora odadan çıktıktan sonra Meera Urmila’nın yanına gelip Gora’yı mahvedeceğini söyler.

Devamı Masum 378. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 377. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

    1. kötü ama ses çıkartamıyor sadece… Aslında Vidya ve Meera’yı öldürmek bile istese de bunu katil olmadan kendi hatalarında dolayı ölmesi için plan yapıyor

      1. Ah anladım . Uzun sürecek mi ki kötü olması meraklandim simdi . Cevap için teşekkürler ❤️

  1. BEN MEERAYI SEVMEDIM COK KOTU BIR KIZ .KENDI ANNE BABASYNDAN VAZ GECMIS BIR KIZ OLMESI LAZIM.
    AMA WIDYAYI COK IYI KALPLI BIR KIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu