Dizi Özet

Masum 378. Bölüm Özeti 4 Nisan Ahem Gopi’yi ve Annesini Reddeder

Masum 378. bölüm özeti 4 Nisan Pazar. Madhuben’in oyunu ile Ahem Meera’nın videonu izleyince Gopi’yi ve Kokila’yı hayatından çıkardığını açıklayacak. Detaylar Masum 378. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 378. bölüm; Tolu ve Molu ile birlikte Sona’nın Modi konağına girmesi ile başlar. Sona yürüyemediği için Tolu’nun omuzuna tutunarak yürüyen Sona’nın bu halini gören Gopi, Sona’ya ne olduğunu sorar. Molu da Sona dans ederken ayağını burktuğunu ve bu sebeple yürüyemediğini söyler.

Tolu Sona’yı odasına kadar götürtür. Odada ağrı kesici krem alıp Sona’ya verir. Sona nasıl kullanacağını bilmediği için Tolu’ya bakınca, Tolu Sona’nın yardım istediğini anlar. Eline aldığı kremi Sona’nın bileğine uygular. Sona’nın gözünde Tolu oldukça değer kazanırken Tolu da Sona’ya karşı kendisini iyice kaptırır.

Masum 378 bölüm özeti Başlıyor!

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz bölümde Urmila bir şekilde Gora’nın evine gitmiş, Gora’yı cezalandırmak isterken Meera çoktan bu işi aldığını fark etmiştir. Urmila bu olayların hepsini Modi ailesine telefon da anlatınca Gopi mutlu olur. Zira Gora’ya toz konduramayan Meera sonunda Gora’nın karşısında yer alamaya başlaması, Modi ailesi için büyük bir gelişme.

Urmila kendisine elektrik veren Gora’dan intikam almak için gece Gora’nın odasına gider. Etrafı karıştırdıktan sonra Gora’nın banyo havlusunu görür. Gizlice ona kırmızı biber tozu döker. Gözlerine sürme çektiği kutunun içine de başka bir baharat döker. Bu sırada cadaloz Gora uyanır. Ancak Urmila yatağın altına saklandığı için göremez. Gora yeniden uyumaya dalınca Urmila da odadan çıkar.

Masum 378. bölüm özeti - Ahem Kokila'yı ve Gopi'yi reddeder

Madhuben evde kargaşa çıkartmak Gopi ve Kokila’yı cezalandırmak amacıyla Meera’nın videosu Gopi’nin telefonunda açıp, Ahem’in spordan sonra görebileceği bir yere koyar. Ahem spordan döner. Ancak elinde telefonda ve müşterisi ile konuşmaktadır. Bundan dolayı Madhubnen’in göstermek istediği tuzağa düşmez.

Gopi telefonu ortalıkta Meera’nın videosu açık bir şekilde durduğunu görünce panik olur. Daha fazla stresi kaldıramayacağını, en doğrusu Ahem’e söylemek olduğunu düşünüp Ahem’in yanına gider. Ahem bu sırada müşterisi ile konuştuğu için Gopi ile konuşamaz.

Gora sabah gözlerine sürme çeker. Ancak sürme sonrasında gözlerini açamaz. Hemen banyoya gidip yüzünü yıkadıktan sonra havlu ile sildiğinde Urmila’nın döktüğü kırmızı toz biber yüzünden her tarafına yapışır. Acı ve sinirle bağırarak dışarı çıkar. Karşısında Urmila’yı görünce sinirden deliye döner. Urmila da yaptıklarının bedeli olduğunu söyler. Meera Gora’yı etkilemek için Urmila’ya kızar .

Masum 378. Bölüm Özeti

Meera ilk başta Gora’ın yüzüne gülen sonradan Dharam’ın geldiğini fark edip Urmila’ya kızıyor gibi yapan Meera’nın tavırları Gora’nın da dikkatinden kaçmaz. Dharam ise annesinin oyun içinde olduğunu düşünüp kendisini rezil ettiğine inanır.

Madhuben ile Sona alış veriş merkezine gider. Hayatında ilk defa alış veriş merkezine gider. Sona orada ki malzemelerden bir kaçını çalmak istese de Madhuben buna müsaade etmez.

Vidya Urmila’nın devamlı olarak Gora ile uğraştığını görür. Bundan dolayı Urmila’nın odasına gidip neden Gora ile uğraştığını sorar. Urmila da şöyle;

“Aslında ben ona bir şey yapmadım. İlk o başlattı. Bana elektrik şoku verdi” (Masum 378. bölüm özeti) Urmila

Diyerek kendisini savunur. Vidya olup bitenden Modi ailesini haberdar etmek için arar. Kokila Urmila’nın yaptıklarını duyunca güler. Bu sırada Gora odanın yanından geçerken kapıyı dinleyemeye başlar. Urmila bunu fark edip kapıyı açınca, Gora içeri düşer. Kısaca Gore Vidya ve Urmila’ya yakalanır.

Masum 378. bölüm Özeti - Ahem Gopi ve Kokila'yı reddeder

Madhuben Ahem’in Meera ile ilgili videoyu bir türlü gösteremediği için o videoyu cd aktarır. Ahem’in sunum cd ile değiştirir. Kokila sabah erkenden temizlenmiş olan Ahem’in odasında Madhuben’i görünce ne yaptığını sorar. Madhuben de toz gördüğünü, onu temizlediğini söyler.

Ahem’in müşterileri eve gelir. Tolu sunum cd başlattığında Meeran’ın rezil olduğunu o görüntüleri gören Ahem ve misafirler şok olur. Jigar misafirleri Modi konağından gönderir. Ahem bunun hesabını Gopi’ye sormak ister. Ancka Kokila Gora’nın tehlikeli olduğunu, Gopi’nin söylemesine kendisi izin vermediğini söylediği sırada Gora elinde paket ile içeri gelir. Ancak onu kimse görmez. Gora hemen saklanıp konuşmaları dinler. Meera’nın videosu ailede kargaşa çıkardığını görünce mutlu olur.

Masum 4 Nisan Pazar Özeti

4 Nisan Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 4 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Ahem Meera’yı arasa da Meera yüksek sesle müzik dinlediği için Ahem’in kendisini aradığını fark etmez. Ahem bu defa Vidya’yı arar. Vidya’ya video konusunu sorar. Vidya engel olmak istediğini ama başaramadığını söyler. Bu sırada içeri Meera girer. Konunun  kendisi ile alakalı olduğunu anlayınca telefonu alıp kendisine kimsenin değer vermediğini, bir babaya da ihtiyacı olmadığı söyler.

Ahem kendisinden habersiz işler çeviren Gopi ve Kokila’ya kızar. Kokila bir planı olduğunu ve sabretmesi gerektiğini söylerken, Gora da kapının arkasında Kokila’nın planını öğreneceğini düşünüp sevinir.

Masum 4 Nisan Pazar Özeti - Shravan Meera'ya kızar

Ahem Koıkila’ya bunca zaman inandığını ama artık inanmayacağını söyleyip şöyle der.

“Bundan sonra ne sen annemsin. Ne de sen eşimsin” (Masum 4 Nisan Pazar Özeti) Ahem Modi

Sözlerini söyleyip hızla odasına giderken, Gopi de Ahem’in peşinden gider. Bu sırada “Gora vah Modiler vay” diyerek alaycı bir dille dalga geçer.

Meera odasına gidip telefonda babasının kendisine söylediği sözleri anımsayıp vazoyu kırar. Bir kaç dakika sonra odaya Durga gelir. Meera’ya yemek getirdiğini söyler. Meera sinirden tepsi içindeki çorbayı Durga’nın yüzüne döker. Shravan çıkan sesi duyunca odaya gelir. Annesinin yüzüne çorba döküldüğü görünce sinirden deliye döner. Vidya ve Durga’nın araya girmesi ile Shravan sakinleşir.

Ahem kendi odasının kapısının kilitleyip evlilik resimlerine ve çocuklarının resimlerine bakıp duygusal anlar yaşarken, Gopi de Ahem’in kilitlediği kapının önünde ağlamaktadır.

Devamı Masum 378. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 378. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. نه شاروان و دارم برادر نیستن دارام بالای شاروان هستش

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu