Dizi Özet

Masum 379. Bölüm Özeti 5 Nisan Ahem’e Araba Çarpar

Masum 379. bölüm özeti 5 Nisan Pazartesi. Ahem’e araba çarpacak. Modi konağına Ahem’in öldüğü bilgisi gelecek. Peki Ahem gerçekten öldü mü? Detaylar Masum 379. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 379. bölüm; Gora’nın Modi konağından kendi evine gelmesi ile başlar. Evin girişinde hummalı bir çalışma olduğunu gören Gora Urmila’nın yanına gider. Yerde bulduğu taşı Urmila’nın kafasına atar. Urmi son anda hamle yapıp gelen taştan kendisini kurtarır. Gora “Bugün biricik oğlum Dharam’ın doğum günü. Bundan dolayı sana sataşmayacağım” deyip gülerek Urmila’nın yanından ayrılır.

Tüm aile salonda toplanır. Gora oğlunun doğum günü için aarti yapacağı sırada elinde bir buket ile Mera gelir. Kaynanası Gora’ya ayağının tam iyileşmediğini, gidip dinlenmesi gerektiğini, aarti törenin kendisi yapabileceğini alaycı bir şekilde söyler.

Masum 379 bölüm özeti Başlıyor!

Gora Meeran’nın bu tavırlarından dolayı sinir olur. Meera elindeki bukleti Dharam’a verip doğum gününü kutlar. Gora da Meera’yı kıskandırmak için Durga’dan Dharam için yaptığı tatlıdan ikram etmesini ister. Meera Durga’nın elindeki tatlıyı alıp Dharam’a yedirince Gora sinirden deliye döner.

Meera Dharam için dışarıda özel bir yemek ayarladığını, birlikte özel bir doğum günü kutlaması yapacaklarını söyler. Gora buna “hık mık” dese de Dharam Meera’nın dışarı gitme teklifini kabul eder.

Masum 379. bölüm özeti - Ahem'e Araba Çarpar

Gopi halen kapısı kilitli Ahem’in odasının önünde ağlamaya devam eder. Jigar ve Hetal Gopi’yi kapıdan götürmek istese de inatçı Gopi kapıdan ayrılmak istemez. Madhuben Gopi’ye çay verir. İçerisine kattığı uyku ilacı sayesinde Gopi uykuya dalsa da herkes bayıldığını düşünür. Ahem de kapıyı açar.

Vidya Meera’daki %100 değişimi fark ettiği için ablasına ne yapmaya çalıştığını sorar. Meera da “Bu evi yakında tamamen ben yöneteceğim. Herkes benim emrimde olacak” der. Vidya bunda vaz geçmesini isterken, abla kardeş kavgasını Urmila uzaktan izleyip Meera’ya engel olması gerektiğini düşünür.

Masum 379. Bölüm Özeti

Madhuben Ahem’i evden bir şekilde yalan söyleyerek gönderdikten sonra Ahem’in el yazısını taklit edip Gopi’yi suçlayan mektup yazıp yatağın yanına koyar. Sonra da bağırarak tüm Modileri başına toplar. Ahem’in evi terk ettiğini söyler. Yarı uykulu Gopi bunu duyunca şok olur. Ahem’in arkasından onu yakalamak için koşar.

Masum 379 Özeti - Gopi Ahem'in peşinden gider

Urmila Gora’nın evinde olup bitenleri anlatmak isterken Ahem’in evden gittiğini haber alır. Gora ise Urmila’nın konuştuklarını duyup telefonu alıp Kokila ile dalga geçer.

Gopi çıplak ayakları ile Hindistan sokaklarında Ahem’i arar. Tolu ile Jigar Gopi’yi yolda bulup eve zorla geri getirir. Kokila Ahem’i bulması için Jigar’dan polisi aramasını ister. Tam da o sırada Müfettiş Ahem’in kazaya karıştığını bildirir.

Jigar telefonda duyduklarına inanamaz. Bir anda ağlamaklı olur. Herkes Jigar’ın ne söyleyeceğini merak eder. Jigar ağlayarak Ahem’in kaza geçirdiğini ve bu kazada öldüğünü, müfettişin bunu haber verdiğini söyler. Gopi ve Kokila şok olur. Gopi kocasının öldüğüne inanmaz.

Masum 5 Nisan Pazartesi Özeti - Meera özel parti yapar

Müfettiş hem cesedi teşhis etmek hem de cenazeyi almaları için Modi ailesini arar. Gopi asla gelmeyeceğini evde Ahem’i bekleyeceğini söyler. Jigar ile Kokila karakola gider. Kokila karakolun kapısından içeri giremeyeceğini söylese de Jigar bunun yasal bir zorunluluk olduğunu söyler.

Masum 5 Nisan Pazartesi Özeti

5 Nisan Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 5 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Kokila ile Jigar karakola gider. Ahem Modi’nin ailesi olduklarını söyler. Karakol komiseri trafik kazasında Ahem Modi’nin öldüğünü bu da eşyaları diyerek teslim eder. Kokila kıyafeti görünce Ahem’in olduğunu anlayıp ağlamaya başlar. Jigar ve cüzdanı açıp içine bakınca Ahem’in olduğunu anlayınca göz yaşlarını tutamaz.

Karakol amiri formalite de olsa da cesedi teşhis edip tutanağa geçirmeleri gerektiğini söyler. Jigar ile Kokila morga gidip kaza da ölen kişinin cesedine baktıklarında Ahem olmadığını görüp mutlu olurlar. Ahem’in ölmediği haberi Modi konağın da bayram havası estirir.

Masum 379. bölüm özeti - Gopi Ahem'in öldüğüne inanmaz

Kokila ile Jigar karakol dönüşünde evin hemen girişinde Ahem’in resminin olduğunu bir heykelin ağaçta asılı durduğunu fark eder. Kokila bu işin arkasında Gora’nın olduğunu düşünüp ona telefon eder. Ancak Gora telefonu açmadan önce bu işlerle alakasının olmadığı her halinden belli olduğunun da altını çizmek gerek. Kokila mankeni neden gönderdiğini sorar. Ancak Gora bunu yapmadığını açıkça dile getirir.

Meera Dharam için kendi odasında özel hazırlık yapar. Maksadı Gora’nın partisine değil, kendi partisine Dharam’ın katılmasını, anne ile oğul arasında anlaşmazlık yada ayrılık çıkartmak ister. Dharam odada kendisine pasta kesen Meera’dan etkilenip öpmek ister. Urmila masanın altından çıkıp buna engel olur.

Madhuben kendi yazdığı mektubu kimse okumuyor. Bu mektubu okuyan Modiler Ahem’in gitmesinde Gopi’yi suçlayacaklarını çok iyi biliyor. Gopi tapınak da dua ederken mektubu yere atar. Medhuben Gopi’nin okumasını isterken Hetal yerdeki mektubu bulur. Meethi’den gözlüklerini getirmesini ister. Devamı Masum 380. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 379. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu