Dizi Özet

Masum 38 Bölüm Özeti 29 Nisan Çarşamba Fragmanı

Masum 38 bölüm özeti verip bu yazının sonunda sizleri 38 bölüme ait  fragman bekliyor olacak. Masum 29 Nisan Çarşamba özeti sonunda Hindistan da yayınlanmış, bu bölüme ait fragmanı ekleyeceğiz.

Son bölümde neler olduğuna kısaca değinmek istiyorum. Raşi mabedi boyayan ustaların notlarını değiştirip, mabedin renginin kırmızı olmasını sağlamış, bu işi üstlenen Koki ailesine karşı rezil olmuştu. Ancak Cigar ve Gopi bu işe el atıp, mabedi kar beyazı rengine boyayıp, Koki’ye sürpriz yapmıştı.Masum 38 Bölüm Özeti 29 Nisan Çarşamba Fragmanı

Masum son bölüm kısaca böyle son bulmuştu. Şimdi masum 38 bölümde neler olacak sorusuna hep birlikte cevap bulalım.

Masum 38 bölüm Özeti

Raşi evdeki konumu giderek kötü gitmektedir. Urmila yine bir plan yapıp kızını süt seviyeye çıkartmak ister. Divali de gelinler kocalarına hediyeler alır. Gopi Ahem’in kensine bir hediye vermeyeceğini düşündüğü sırada mutsuzluğunu gören Hental neden mutsuzsun diye sorsa da cevap alamaz.

Raşi cadısı ile annesi Urmila bu bölümde yine iş başında izleyeceğiz

Aslında Hental Gopi’nin neden mutsuz olduğunu bilmektedir. Bunun için Gopi’yi mutlu etmek adına sakladığı güzel bir sariyi Gopi’ye verir. Bunu sana Ahem gönderdi der. Gopi Ahem’in hediyesi olduğunu duyunca sevinçle giyer.

Masum 38 bölüm Özeti

Kıyafet üzerinde iken Ahem ile Gopi karşılaşır. Gopi kıyafete teşekkür etmek için divalisini kutlar. Onlarda dini bir bayram olduğu için Ahem de cevap vermek durumunda kalır ve Gopi’nin divalisini kutlar. Kısaca Gopi hala Ahem’in kendisine önem verdiğini, bu sebeple kıyafet aldığını düşünür.

Koki Şaşkın!

Gopi sevinçle evdeki işleri yaptığı sırada Koki kıyafeti görür ve Gopi’ye ait olan tüm kıyafetlerden haberdar olduğu için bu kim aldı sana der. Gopi de yüzündeki gülümseme ile birlikte Ahem aldı deyince, Koki şok olur

Ahem’in Gopi’yi sevmediğini çok iyi bilen Koki bu durum karşısında şaşkınlığını gizleyemez. Bu işte bir iş var diye düşünür.

Urmila Yine İş Başında! (38. Bölüm)

Raşi evdeki konumunu bozan Koki ve onun gelini olan Gopi olduğunu düşünür. Aslında tüm suç kendisinde olsa da bunu asla kabul etmediği için Urmila ile plan yaparlar. Dini törenlerinde yenmek üzere Koki’nin denetiminde yemek yapılır. Annesinden talimatı alan Raşi de yemeğin dadını kaçıracak malzemeler ekler.

Urmila Yine İş Başında! (38. Bölüm)

Raşi malzemeleri eklerken Gopi gelir. Urmila bir bahane uydurup onu gönderir. Sonrasında evin hizmetçisi gelir. Onu da gönderir. En sonunda ise Kincal gelir ve olanları görünce tehdit ederler. Umang’dan bahsedince Kincal kedi gibi susmak zorunda kalır.

Dini törende yenmesi gereken yemeğin hala gelmediğini gören Koki mutfağa doğru gider. Kapıda Urmila’yı gören Koki mutfağa girmek ister. Urmila ise başı döndüğünü söyleyip Koki ile konuşup, Raşi’nin işini bitirmesine zaman kazandırmaya çalışır.

Koki çok tecrübeli ve bu oyunları yutacak birisi değil. Urmila’yı sallamayıp mutfağa gider. Urmila ilk hamlesinde başarısız olunca, ikinci hamlesini devreye sokar. Evin telefonunu çaldırınca Koki mutfağa girmeden telefonu açmaya gider. Bu sırada Raşi de yapacağını çoktan yapmıştır.

Şirag’ın Öfkesi

Dini ayinler yapıldıktan sonra tören sonunda yenecek yemekler gelir. Gopi yemekte gaz yağı koktuğunu anlar. Koki de yer yemez ağzına gelen kokudan yemeğe gaz yağı katıldığını anlayınca, şok olur.

Şirag ise evin en yetkili ismi olduğu için evdeki hizmetçiler de dahil olmak üzere başta Hental’e bu töreni mahvettikleri için kızar. Tabi bu kızma sırasında Koki de payına düşeni alır.

Koki İz Peşinde (Gaz Yağını Koyanı Arıyor)

Tören sonunda evdeki herkes kendisine göre şüpheli olduğu için masaya temiz bir peçete koyar. Kincal ve Hental ilk testten geçenlerdir. Peçeteye ellerini koymalarını ister. İkisi de temiz çıkınca Kincal ve Hental üzerindeki şüphe kalkar.

Koki İz Peşinde (Gaz Yağını Koyanı Arıyor)

Sıra Raşi’ye gelir. Raşi bu kadar çabuk refleks ile kendisinin peşine düşeceklerini düşünmediği için ellerini yıkamamıştır. Raşi ellerini korka korka mendile koyduğunda, elindeki yağ lekesi peçeteye geçer.

Ev halkı bu işi yapan Raşi olduğunu anladığında şok olurlar. Raşi ise artık çaresiz kaldığı için bunu neden yaptığını anlatmaya başlar.

Raşi Suçunu İtiraf Ediyor (29 Nisan Çarşamba)

Koki bu işi üstlenen kişi olduğu için yaptığı tören de suya düşmüş ve tören gerçekleşmemiştir. Koki tek tek soruya başlar. Raşi de gerçekleri açıklayacağı sırada Urmila devreye girer. Başı döndüğünü ve başı ağrıdığı için kızına başını ovalatmak için yağa sürdüğünü, aynı ellerle yemeğe değdiği için olabileceğini söyler.

Raşi Suçunu İtiraf Ediyor (29 Nisan Çarşamba)

Koki Urmila’ya bağırıp, kızını koruma diye çıkışır. Şirag ise bu tören olmadı. Bunu yeniden gerçekleştirmemiz gerek der ve olayı kapatmak ister. Bu sırada zil çalar ve Kincal’in dünürleri gelir.

Gopi Ve Ahem Çeşmenin Başında El Ele

Metha ailesi geldiğini gören Koki hemen mutfağa gidip akşam için yemek hazırlamasını ister. Akşam olduğunda havai fişekler patlatırlar. Bir tane havai fişek Gopi’nin eline gelir. Gopi acıdan çeşmeyi açmak iste ama başarılı olamaz.

Bu arada biri çeşmeyi açıp su döker. Gopi kafasını kaldırdığında Ahem suyu açtığını ve elinin yanığını geçirmek için elinin tuttuğunu görür.

Masum 29 Nisan Fragmanı

Kanal 7 ekranlarında 29 Nisan Çarşamba günü gelecek olan Masum 38 bölüm fragmanı henüz yayınlanmadığı için Masum son bölüm fragmanı ekliyoruz.

Masum 38. Bölüm Fragmanı

Masum 29 Nisan tarihinde Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan 38. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadığını, lakin bu bölüm Hindistan da yayınlandığı için buraya Hintçe fragman ekliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu