Dizi Özet

Masum 380. Bölüm Özeti 6 Nisan Ahem Uçurumun Kenarında!

Masum 380. bölüm özeti 6 Nisan Salı. Gopi Ahem’in bıraktığı gerçek mektubu bulacak. Ahem ise intihar etmek isteyecek! Detaylar Masum 380. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 380. bölüm; Gora’nın dj’ye şarkıyı çalmasını istemesi ile başlar. Dharam’ın doğum gününde Gora anlamsızca dans etmeye başlar. Gelen misafirler Gora’nın saçma sapan davranışları karşısında şaşırır.

Urmila; Vidya ve Meera’yı yanına alıp Gora’nın planını bozduğunu, Meeray’a alkollü içecek verdiğini ama kendisi bunu değiştirip Gora’ya geri verdiğini söyler. Gelen misafirler Gora’ya gülünce, Dharam annesini alıp odasına götürür.

Masum 380 bölüm özeti Başlıyor!

Modi konağında Hetal mektubu okuyunca şok olur. Hemen evdeki herkese mektubu gösterir. Madhuben de ilk defa görüyor gibi mektubu okuduktan sonra Ahem’in Gopi’yi terk ettiğini, belki de Ahem intihar edecek diye ortaya laf atar. Gopi tapınağın önünde dua ederken annesinin sözlerini duyup sinirle bağırır. Kokila’ya karşı saygılı olmasını ister.

Masum 380. bölüm özeti Ahem intihar ediyor

Gora odasında ki camları kırınca Dharam yeniden annesinin yanına gelir. Gora yine anlamsız şekilde dans ettiğini gören Dharam annesini iple bağlar. Modi konağında ise Madhuben ile Gopi tartışır. Ahem bin defa ayrılık mektubu bıraksa da kalbindeki Ahem sevgisi onun hayatta olduğunu ve geri geleceğini söylediğini dile getirir.

Gopi ne olursa olsun Ahem’i bulup geri eve getireceğini açıklar. Gopi kapya doğru giderken, Kokila onu durdurup kocasını eve getirme konusunda haklı olduğunu söyler. Madhuben buna karşı çıkar. “Sabahtan beri kızım hiç bir şey yemedi” der.

Masum 380. Bölüm Özeti

Kokila’dan desteği alan Gopi yola çıkacağı sırada vazo düşer. Vazoyu toplarken Gopi’nin eli kanar. Kokila Gopi’nin eline pansuman yaparken, Ahem’in gitmeden önceki gerçek mektubu rüzgarın da yardımı ile Gopi’nin ayaklarına gelir. Gopi yerdeki mektubu alınca Ahem’in el yazısını hemen tanır.

Gopi Ahem’in gerçek mektubunu okur. Ahem mektubunda kendisini suçlamıştır. Ömür boyu terk etme olayı v.s olmadığını anlayan Kokila sahte mektubu evden birinin bıraktığını anlar.

Vidya Gora’nın sarhoş olmasına neden olan olayın sorumlusu olan Urmila’nın yanlış yaptığını söyler. Aynı zamanda Dharam’ı elde etmek için Meera’nın yakınlaşmasını da yanlış bulduğunu açıklar. Lakin Meera Vidya’yı odasında kovar. Urmila ise Meera’ya şöyle der.

“Doğum gününde ben masanın altına saklanmasaydım, Dharam sana sarkıntılık edecekti. Hem de senin yüzünden bu olacaktı. Aslına bakarsan Vidya doğru söylüyor” (Masum 380. bölüm özeti) Urmila Şah

Deyip Vidya’yı destekler. Meera ise ne yaptığını çok iyi bildiğini, kimsenin karışmamasını ister. Modi konağında sahte mektup olayı gündem olur. Kokila her iki mektubu karşılaştırınca, sahte mektubu kimin koyduğunu bulacağını söyler. Tabi bu sırada Kokila Madhuben’e bakar. Madhu ise korkudan panik olur. Gopi önce Ahem’i bulup daha sonra sahte mektup işini çözmeleri gerektiğini söyler.

Masum 380 Özeti - Urmila Gora ile Dalga geçer

Ertesi gün Urmila yerdeki Meera’yı görmez ve üzerine basar. Neden yerde yattığını sorunca, Dharam’ın kendisine yakınlaşmaya çalıştığı için salonda yattığını söyler. Viday da olay yerine gelir. Dharam elinde çiçekle Meera’yı etkilemeye çalıştığını gören Vidya ve Urmila bu olaya son vermek için plan yaparlar.

Kokila ile Gopi yolda Ahem’i arasa da bulamazlar. Gopi Ahem’in cep telefonunu defalarca arar. Sonunda biri telefonu açıp şöyle der.

“Bu telefonun sahibi suya atladı. Sanırım intihar ediyor” (Masum 380 Özeti) Ahem’i Gören Kişi

Deyince Gopi ve Kokila şok olur. Diğer yandan Gora elleri ayakları bağlı şekilde uyanır. Kendisini bağlayandan intikam alacağına dair yemin eder. Gopi tek başına Ahem’i aramaya koyulur.

Masum 6 Nisan Salı Özeti

6 Nisan Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 6 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Gopi telefonda konuştuğu kişiden tam adresi alamadığı için uçurum kenarında ki yere gitmek için Kokila bir tarafa, Jigar bir tarafa, Gopi de başka bir tarafa gider. Gopi yolda arabayı o kadar hızlı sürer ki karşısına çıkan arabaya çarpar. Lakin ciddi şekilde yaralanmaz. Diğer arabadaki adam aşağıya inip Gopi ile önce tartışır. Adam Polisi arayacağını söyler.

Masum 6 Nisan Salı Özeti - Gopi Ahem'in peşinden gider

Gopi araba ile çarptığı adama kocasını aramaya gittiğini, polis gelirse kocasını belki bir daha hiç bulamayacağını söyler. Adam Gopi’nin gitmesine izin verse de Gopi’nin arabası çalışmaz. Adam kendi arabasına Gopi’yi davet eder. Gopi de Ahem’i bulmak adına Shahrukh Khan’ın arabasına biner. İkili araba da tanışırlar.

Ahem ailesini ve çocuklarını geride bırakıp din görevlisi olmaya karar verir. Yetkili kişiler Ahem’den banyo yapmasını ister. Bu sırada Ahem’i uzaktan bir kadın izler. O kişinin adı ise Kanjol’dür. İlerleyen bölümlerde önemli biri olacak.

Gopi Ahem’in olduğu yerin adresini öğrenip Kokila’ya haber verir. Gopi de o adrese doğru giderken Ahem’in yaşayıp yaşamadığını, bilmeden  Shahrukh Khan ile birlikte tapınağa doğru yol alırlar. Devamı Masum 381. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 380. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

    1. Niye olsin yaaaaa senin sinirlerin bozuluyo diye Ahem dizidenmi ayrilacak ha evet bir yanlis yapti ama duzetecekdir yanlisini merak ediyosan Mansiyle nisan yapacak kan Kokila guzal engal oldu benim fikirim bu

  1. Dizi coooook guzel ama bu diziye shahrukh khan gelecek cooook cook cok sewindim bu dizi simdi heycanli oluyor acaba final nasil olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu