Dizi Özet

Masum 381. Bölüm Özeti 7 Nisan Gopi Yemin Eder

Masum 381. bölüm özeti 7 Nisan Çarşamba. Gopi Ahem’i eve geri getirir. Gopi kızlarını bir ay içinde geri eve getireceğine dair yemin eder. Detaylar Masum 381. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 381. bölüm; Urmila ile Hetal’in telefonda konuşması ile başlar. Hetal Ahem’in din görevlisi olarak tüm hayatını tapınağa adayacağını söyleyince Urmila şok olur. Vidya konuşmaların bir kısmını duyar. Urmila gerçeği Vidya’ya açıklamak zorunda kalır.

Dharam’ın aklı fikiri Meera’da. Zira ona ilanı aşk etmek için yapmadığı kalmadı. Şimdi yüzüne daha önce kendisinden nefret ettiğini ama şimdi sırılsıklam aşık olduğunu söyler. Bu esnada Vidya babasının aldığı karardan bahsedince, Meera Dharam’ın yanından ayrılır. Ancak Dharam kendisini o kadar kaptırmıştır ki Meera’nın gittiğini bile fark etmez.

Masum 381 bölüm özeti Başlıyor!

Ahem geriye kalan hayatını tapınağa ve dine adamak için artık hazır olduğunu söylediği anda uzaktan izleyen bayan (Kajol) Ahem’in yanına gelip sevdiklerini geride bırakamayacağını, eşini ve ailesini düşünmesi gerektiğini söyler.

Masum 381. bölüm özeti - Gopi yemin eder

Ahem Kajol ile tartışırken Shahrukh Khan ile Gopi de tapınağa doğru giderler. Shahrukh Khan Gopi’ye Ahem’e karşı sevgisinin her zaman üstün geleceğinden bahsedip Gopi’yi motive ederken, tapınağın önüne Kajol da Ahem’i bu konunda motive eder. Sahne bir Ahem de Bir Gopi de ilerler.

Sonunda Gopi tapınağa gelir ve “Ahem” diye bağırır. Ahem karşısında Gopi’yi görünce şok olur. Gopi Ahem’e sarılsa da Ahem Gopi’ye sarılmaz. Bu sırada Kanjol ile Gopi tanışır. Gopi’yi tapınağa getiren Shahrukh Khan Kanjol’un sesini duyunca tapınağa gider. İkili birebirlerini görünce şaşkınlıklarını gizleyemezler.

Ahem ve Gopi bir tarafta Shahrukh Khan ve Konjol da diğer tarafta birlerini suçladıktan sonra Shahrukh Khan ile Kanjol aralarında ki sorunu çözerler. Sıra Gopi ve Ahem’e gelir. Shahrukh Khan sevgi dolu fedakar bir eşi olduğunu, bu nedenle Ahem’den Gopi’yi affetmesini ister. Sonunda Ahem’in de inadı kırılır. Gopi ile Ahem birbirlerine sarılırlar.

Masum 381. Bölüm Özeti

Ahem ile Gopi birbirlerine sarıldığı sırada Jigar ile Kokila da tapınağa ulaşır. Ahem karşısında annesini görüce ne diyeceğini bilemez. Zira bir kaç saat önce onları ömür boyu terk etmeyi göze almıştı. Vidya ve Meer da Ahem’in yanına gelir. Ahem çocuklarından özür diler. Özellikle Meera’nın yüzüne dokunup en çok ihtiyacı olduğunda yanında olamadığını, iyi bir baba olamadığı için özür diler. Ahem daha fazla konuşmamak içi arabaya biner.

Vidya ve Meera da kendi araçlarına biner. Meera arabada Ahem’e ettiği hakaretler bir bir aklına gelir. Meera ailesine kötülük eden Gora’dan intikam alacağını, intikam alana kadar Gora’nın evinde kalacağını söyler.

Masum 381. bölüm özeti - Meera arabada

Gora her geçen gün oğlu Dharam üzerinde ki etkisi kaybolmaya başladığının farkında. Oğlunu yanına çağırıp bu saate kadar nerede olduğunun sorar. Dharam ise kendince bir yalan söyler. Gora Dharam’ın yalan söylediğini fark edip sinirlenir. Dharam gittikten sonra Urmila Gora ile dalga geçer.

Ahem ve beraberindekiler Modi konağına ulaşır. Ahem morali bozuk bir şekilde odasına gider. Gopi yeşil çay getirse de Ahem odasında yalnız kalmak istediğini söyleyip Gopi’yi dışarı çıkartır.

Gora kendi odasında Dharam ile Meera’nın kendisine ihanet ettiğini, Urmila ile Durga’nın da kendisini astığını rüyasında görüp korku ile uyanır. Bu gördüğü rüyadan çok etkilenen Gora, artık daha set tedbirler almayı düşünür.

Durga Gora’ya kahve yapar. Meera Durga’nın elinden kahveyi alıp Gora’nın üzerine döker. Gora Meeray’a kızar. Meera da ilk başta Gora’ya bilerek karşılık verip tartışır. Dharam geldiğinde Meera yalandan ağlayıp mağdur rolü yapar. Dharam da annesi Gora’yı suçlar.

Kokila evdeki mektup olayının sorumlusu olarak Madhu’nun ağzında laf almaya çalışsa da Madhu rol yapar. Gopi ile Kokila kendi aralarında son olayları konuşurken, Gopi mektup olayını evdeki birinin yaptığını, Gora’nın yaptığına inanmadığını söyler.

Masum 381 Özeti - Gopi ile Kokila Gora hakkında konuşur

Laf dönüp dolaşır Urmila’nın casus olarak Gora’nın evine gittiği konusunda ikili konuşur. Madhu bunu duyar. Gopi Kokila’nın yanından ayrıldıktan sonra Kokila Madhuben’i kendisini dinlerken yakalar. Ona ne yaptığını sorar. Madhu bir yalan daha söyleyince Kokila şöyle der.

“Ailemin dirliğini bozan kişiyi aslan affetmem. Bunu böyle bilesin” (Masum 381. bölüm özeti) Kokila Modi

Deyip açıkça Madhu’yu tehdit eder. Madhu da kendince yine yalan söylemek ister. Lakin Kokila Madhu’yu susturur.

Masum 7 Nisan Çarşamba Özeti

7 Nisan Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 7 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Dharam kanepede rüya görür. Meera ile mutlu bir evlilik hayal eder. Urmila Dharam’ın yanına gidip biraz daha genç gözükmesi için geleneksek kıyafetlerden kurtulması gerektiğini, bir de konuşmasına çeki düzen vermesi gerektiğini söyler. Kısaca Urmila gene Dharam’ı kandırır.

Masum 7 Nisan Çarşamba Özeti - Dharam ceket ve pantolonlu hali

Gora da oğlunu konağın için de bulamayınca Meera’nın odasına gider. Dharam’ı sorar. Meera da iş görüşmesine gittiğini söyleyince Gora sinirlenir. Kendisine haber vermeden nasıl dışarı çıktığını sorgular. Tam da bu sırada Dharam ceket ve pantolonlu hali ile içeri girer. Gora oğlunu görünce şok olur. Hemen kıyafetini çıkartmasını istese de Dharam buna karşı çıkar. Gora tüm ailesini toplayıp akşam yemeğini yerken şöyle der;

“Vidya ve Meera bu eve torun verme vaktiniz geldi!” (Masum 7 Nisan Çarşamba Özeti) Gora

Meera bunu duyunca gerilir. Vidya ise utanır. Modi konağında halen Ahem kızlarını koruyamadığı için kendisini suçlu hissetmektedir.

Gopi Ahem’in kolunda tutup tapınağa getirir. Bir ay içinde kızlarının eve getireceğini, eğer başarısız olursa evi terk edeceğine dair yemin eder. Kokila ile Gopi bir ay içinde Meera’nın eve dönmesi için harekete geçmesi konusunda bilgi verir. Bu sırada Kokila kapının arkasında bir gölge görür. Aramayı sonlandırır. Urmila Gora’nın evinde arkasını döndüğün de Meera’yı görünce şok olur. Kokila ise kapının arkasındaki gölgeye doğru yürür.

Devamı Masum 381. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 381. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

  1. yok numara değil gerçekten aşık oldu. Meera bunu kullanıp Gora2ya rezil etmeye çalışıyor

   1. FİLİZİM senmisin canım gözlerime inanamadım nerelerdeydin tatlım iyimisin her şey yolundadır inşAllah
    😊🌹🙏 Kendini özletme birtanem kolay gelsin sana. Hayırlı cumalar dilerim🙏

    1. Dharam çok komik biri. İlk gördüğümde yağlı güreş yapan kaba saba biri sandım. Ancak şimdi aşk meleğini gibi geziyor evde.

   2. Bu dizinin finalini biliyorum ben siz biliyormusunuz bu dizi iyi bir dizi ama Ask bir ruya gibi degil bu dizi professionel👌💋

   3. Ewet Meera numara yapiyor ama oda ensonunda Dharama asik oluyor we Meera hamile kalir ama Dharam onu karnindan biçaklar we merdiwenlerden iter we Meeranin bebegide olur

 1. Cok tesekkurlar ellernize saglik filizim ozetler harika 😊
  Gonulum cnm nasil tatlim iymisin
  Gulalek ablam nasil cocuklar iymi
  Umut abym nasil iymisiniz
  Elem Melekablam herkes iymi canlarim saolun.

 2. Nuranayım selam hoş geldin seni gördüğüme inanamıyorum çook sevindim😊😊 nasılsın canım iyimisin minik şirinlerim nasıllar😊😚😚
  Yine yaramazlık peşindeler diğimi🤗 Sağolasın iyiyim Gülalekte gelmişti şimdi sağlık sorunu olduğu için ara verdi sizi çoookkkk
  Özlediğini söyledi bana merak etmeyin gelirim dedi kardeşim 🌹🌹
  Kendine iyi bak Nuranayım tatlım ♥️😚 görüşürüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu