Dizi Özet

Masum 382. Bölüm Özeti 8 Nisan Gora’nın Planı

Masum 382. bölüm özeti 8 Nisan Perşembe. Meera gher defasında Dharam’ı kandırmayı başardığını fark eden Gora bu defaMeera’yı çok zor durumda bırakacak. Detaylar Masum 382. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 382. bölüm; Urmila ile Meera’nın konuşması ile başlar. Meera Urmila’nın Kokila ile kavga etmediğini, kendisine bilerek oyun oynadıklarının fark edip ona kızar. Urmila ise Gora’nın ne kadar tehlikeli biri olduğunu bildiği için geldiğini söylese de Meera Urmila’ya karşı güvenin yitirmiştir.

Gopi ile Kokila konuştuktan sonra Kokila kapının kenarında birisinin kendisini dinlediğini düşüp kapıya gitse de kimseyi bulamaz. Meethi’ye Madhuben’i görüp görmediğini sorar. Meethi de şimdi tapınağa gittiğini söyler. Kokila saate bakıp öğleden sonra tüm tapınakların kapalı olduğunu, dolayısı ile Gopi ile konuştuklarını Madhuben’in dinlediğini düşünür.

Masum 382 bölüm özeti Başlıyor!

Uzun süredir görmediğimiz Kokila’nın komşusu Savitha hizmetçisi ile birlikte gelir. Kulağında ki işitme cihazı takılı olduğu için zaman zaman duyma da güçlük çeker. Savitha uzak akrabasının iki kızı olduğunu, Tolu ve Molu ile onları evlendirmek istediğini söyler. Büyük anne onay verirken Sona bunu duyunca elindeki tabakları düşürür. Zira o da Tolu’ya gerçekten aşık olmuştur.

Tolu ve Molu eve gelir. Gopi Savitha’nın teklifini Tolu ve Molu ile paylaşır. Her ikisi de akşama kadar düşünüp karar vereceklerini söyler. Madhuben de Gora’nın evine masaj yapan kadın gibi gider. Yüzünü kapattığı için Meera onu tanıyamaz.

Masum 382. bölüm özeti - Gora Meera'yı köşeye sıkıştırır

Tolu ve Molu odalarında evlilikleri hakkında konulur. Tolu Sona’ya karşı duygusal anlamda bir şeyler hissettiğini söyler. Tam da bu sırada Sona Tolu ve Molu’un kapısının yanına gelir. Molu Sona’nın cahil biri olduğunu söyler. Tolu da buna destek verdiğini duyan Sona, ağlayarak oradan uzaklaşır. Ancak Tolu sözlerine devam edip “Cahil ama saf ve iyi biri” diyerek Sona’yı onure eder.

Molu bunun üzerine ailesi ile Sona hakkında konuşması gerektiğini sözlerine ekler. Sona’nın ağlayarak gitmesinden hiç haberi olmayan Tolu, ailesi ile Sona hakkında konuşacağını Molu’ya söyler.

Madhuben Gora’nın evine gider. Gora’ya biraz masaj yaptıktan sonra odada kimsenin olmadığını anladığı anda Gora’ya sert masaj yapar. Gora sinirle masaj yapan kadın evden kovmak ister. Madhuben peçesini kaldırıp kendisini tanıtır. Gora karşısında Vidya ile Meera’nın büyükannelerini görünce şaşırır.

Masum 382. Bölüm Özeti

Madhuben “Buraya önemli bir şey söylemek için geldim” der. Gora ne olduğunu sorunca, Urmila’nın ajanlık yapmaya geldiğini açıklayınca Gora zaten bildiğini, başka bir şey söyleyip söylemeyeceğini sorar. Madhuben de şimdilik bu kadar bilgi topladığını dile getirir. Gora Madhuben’i evden gönderir Madhu ise orada kendisine ihtiyacı olduğunu, bir gün mutlaka arayacağını iddia eder. Gora ise hiç bir zaman aramayacağını söyler.

Gopi Modi konağında Ahem’i ofise göndermeye çalışsa da Ahem hiç bir yere gitmek istemez. Gopi’ye neden ofise göndermek istediğini sorunca “Mera geldiğinde her şey eskisi gibi olsun istiyorum” der. Ahem istemese de ofise gider.

Masum 382 Özeti - Madhuben Gora'nın evinde

Kokila hala eve gelmeyen Madhuben’in gelip gelmediğini bir de Gopi’ye sorar. Gopi de gönmediğini söyledikten sonra “Madhuben ile ilgili bir şey mi var?” der. Kokila ise gerçekleri öğrenene kadar saklamayı tercih ettiği için yok deyip geçiştirir.

Kokila Madhuben’in kaldığı odaya gidip onu suçlu çıkaracak bir şeylere bakınırken bir resim bulur. Bu sırada Madhuben gelip odasına ne yaptığını sorar. Kokila da şöyle der.

“Farkındaysan burası benim konağım. Dilediğim odayı gezebilirim. Sen bu saate kadar nereye gittin?” (Masum 382. bölüm özeti) Kokila Modi

Diye Madhuben’i sorgulamak istese de Madhu her defasında kaçamak cevap verir. Kendisine hala güvenmediğini ileri sürünce, Kokila Madhu’nun odasında bulduğu ve Gopi’nin resminin işaretlenmiş halini gösterip, bu işaretin anlamını sorar. Madhu da hayatta bir tek kızı kaldığını o sebeple işaretlediğini söyler. Lakin Kokila Madhu’nun bu yalanına inanmasa da ses etmez. Yakında çok daha açık deliller bulup Madhu’nun foyasının ortaya dökmeyi düşünür.

Tolu ailesi ile konuşmadan önce Sona’ya karşı duygularını açan bir mektup yazar. Mektubun yanında bir de elbise verir. Bu mektuba karşılılık vermesini ve elbiseyi giymesi halinde ailesi ile konuşacağını dile getiren mektup yazar.

Meera Gora’nın torun meselesinden dolayı evde bucak bucak Dharam’dan kaçar. Gora onu fark edip Meera’yı düşürür. Meera Gora’ya karşı çıksa da Gora şöyle der .

“Oğlumu bana karşı kullanmak istediğini çok iyi biliyorum. Seni sulu dereye götürür susuz getiririm!” (Masum 382. bölüm özeti) Gora

Diyerek Meeran’nın ne yapmaya çalıştığını bildiğini ve buna müsade etmeyeceğini söylemeye çalışır. Modi konağında ertesi sabah Sona uyandığın da odasında hediyeleri görünce çok mutlu olur. Elbiseyi açınca çok şık bir elbise olduğunu fark edip Tolu’nun cahil kız sözlerinden pişman olup özür dilemek için bunu verdiğini düşünür.

Madhu da hediye konusunda Tolu’ya sorar. Tolu da bugün misafirler geleceğini, bu nedenle Sona’nın çok iyi giyinmesini istediğini söyler. Kısaca aşık oldum. Bu sebeple hediye ettim diyemez. Sonda Tolu’nun bu sözlerini duyunca odasına gidip kıyafetini parçalar. Tolu da kıyafeti kesen Sona’yı görünce canı epey sıkılır.

Gora’nın evinde artık Meera hamlesini açıktan yapar. Gora ile Meera tartışır. Bu tartışmanın üzerine Gora Meera’ya tokat atmak ister. Lakin Meera Gora’nın elini tutup fırlatıp atar ve der ki;

“Bu evde dayak yediğinde susacak bir Meera Yok!” (Masum 382 Özeti) Meera

Gora Meera’nın iteklemesi ile yere düşer. Urmila Gora’nın bu haline gülerken Meera da asla susmayacağını ve pısırık olmayacağını dile getirir.

Masum 8 Nisan Perşembe Özeti

8 Nisan Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 8 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Kokila evde Madhuben’in davranışlarında şüphelenmeye devam eder. Meethi Madhuben’in kıyafetinde bir leke bulur. Bu lekeyi Kokila’ya söyler. Kokila, Madhuben’e ailesine zarar vermeye çalışırsa onu evden atacağı konusunda uyarır.

Diğer yandan Gora da kendisini dövmeye çalışan Meera’yı Dharam’a şikayet eder. Meera da öyle bir şey yapmadığını, hatta Kokila’yı öldüreceğini öğrendikten sonra bile öldürmek istemediğini ama ona rağmen Gora kendisinden özür bekliyorsa özür dilerim diyerek Dharam’ı kandırmayı başarır.

Masum 8 Nisan Perşembe Özeti - Kokila Madhuben'i sorguya çeker

Tolu Sona’ya verdiği kıyafeti yırtığını görünce göz yaşlarını tutamaz. Sona ise Tolu’yu yanlış anladığı için o da Tolu’ya karşı öfkelidir.

Gora Meera’yı bu defa gafil avlamak için Meera’ya kova ile iş verir. Vidya ve Urmila da kova ile Meera’nın bir şeyler yaptığını görür. Gora uzaktan Meera’yı Urmila ve Vidya’nın izlediğini gördükten sonra oyununa başlar.

Meera kendisini yakmaya çalıştığını, buna Urmila ve Vidya’nın da şahit olduğunu, zamanında annesini öldürmeye teşebbüs etmiş biri bugün kendisini yakacağını, elindeki kibrit de bunun en büyük delili olduğunu söyler.

Devamı Masum 382. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 382. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

  1. Sona iyi birisi mi anlamadım ben Tolu ile nasil olacaklar ki .Zaten başta yokken nasıl kardeş olarak çıktı o da ayrı da😅

    1. misafirim vardı gece yazamadım normal de her gece 12 de yeni bölüm vermeye çalışıyorum

  2. Mereba herkese iyi gunler recep ayi kutlu olsun tum musulmanlara oruclu kardeslermizede Allah kabul etsin canlarim ♥️♥️♥️
    Arkadaslarim gonulum.gulalegim.umutabim.gizemim elam filiz arkadasim ellernize saglik .😘 sizleri cok ozluyorum. Hepinize mutlu gunler dilerim

    1. Ewet Sona biraz iyi biri olaçak ama ewlendikden sonra Tolu we Sona ewlendikden sonra ikiz oglan bebekleri olaçak

    2. Sona iyi zaten Madhu yoldan çıkarıyor Madhu’nun oyunlarını ilk görecek âmâ kimse inanmayacak evden atacaklar Madhu yaptığı kötülükleri Sona yapmış gibi gösterecek herşey ortaya çıkınca Sona’dan özür diyecekler özetlerde var ikerki bölümlerde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu