Dizi Özet

Masum 383. Bölüm Özeti 9 Nisan Sona Yanlışlıkla Molu’yu Kaçırır

Masum 383. bölüm özeti 9 Nisan Cuma. Tolu ve Molu nişan arifesindeyken Sona aşkı için Tolu’yu kaçırmak isterken yanlışlıkla Molu’yu kaçıracak.. Detaylar Masum 383. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 383. bölüm; Gora’nın evinde başlar. Meera Gora ile Dharam arsında çıkan tartışma sonrasında yaşadıklarının düşünür. Gora Meera’yı cezalandırmaması için Dharam kendisini kırbaçlamaya devam etmektedir.

Meera Dharam’ı durdurup ona sarılır. Evin ortasında yarı çıplak halde Dharam’a sarılmasını gören Durga gözlerini kapatırken, Vidya ve Urmila Meera’nın Dharam’ı sevme ihtimali karşısında şaşkınlığını gizleyemezler.

Masum 383 bölüm özeti Başlıyor!

Sırtına kırbaç vuran Dharam’ın sırtına krem süren Meera, kendisi yüzünden dayak yiyen Dharam’ın bu hareketi Meera’yı etkiler. Vidya kardeşini bir kenara geçip ne yapmaya çalıştığını sorar. Meera ağlamaklı bir şekilde plan dahilinde dese de Dharam’a aşık olduğunu söyleyemez. Zira bunun kendisine bileitiraf edememiştir.

Tolu ve Molu Savitha’nın akrabaları olan kızlarla anlaşabilecekleri aileye bildirdikten sonra Sona evde adeta hayalet gibi dolanır. Odasında ağlarken Kokila gelir. Sona’nın ağladığını görünce nedenini sorar. Lakin sona Kokila’ya Tolu’yu seviyorum  diyemez. Bu sırada Madhuben gelir. Kokila açıkça ailesine zarar vermek isteyen olursa kendi elleri ile cezalandıracağının söyler.

Masum 383. Bölüm Özeti

Kokila ile Madhu artık kartlarını açıktan oynar. Kokila ailesine zarar vermeye anladığı an cezasını vereceğini ve bu evden göndereceğini söyler. Madhu alaycı bir şekilde şöyle der.

“Sen bunu Gopi’nin yanında da söyle. O da beni evden kovarsa bir dakika durmam!” (Masum 383. bölüm özeti) Madhuben

Diyerek dalga geçer. Kokila ise Gopi’ye söylemeden açığını bulup, kanıtlayacağını o zaman kimsenin buna itiraz edemeyeceğini söyler. Ayağını denk al diyerek Kokila sinirle odadan çıkar.

Masum 383. bölüm özeti - Sona Malu'yu kaçırır

Meera odasında son zamanlarda yaşadıklarını düşünür. Dharam kendisi için kendini kırbaçladığını, Vidya’nın kendisine “Yoksa sen Dharam’ı seviyor musun?” sözlerini hatırladıktan sonra babasının bu konu da tavsiye vermesini istese de arada ki küskünlük nedeniyle odasında ağlar.

Dharam Meera’nın ağladığını görünce babasını özleyip özlemediğini sorar. Meera da Ahem’in kendisini görmek istemediğini, bu hayatta yalnız kaldığını söyleyince Dharam komiklik yapıp İki metre uzunluğunda ki Dharam’ı gözün görmüyor mu der.

Madhu Kokila’dan intikam almak için telefon kulübesine gidip Gora’ya büyük bir haberi olduğunu, kendisini dinlemesini ister. İlk başta Gora telefonun kapatır. Madhu bir kez daha arayıp kendisini dinlemesini ister.

Masum 383. bölüm özeti - Dharam ile Meera konuşur

Gora Dahram’ın adım adım Meera’ya yaklaştığını, bunu engellemek için bir şeyler yapması gerektiğini düşünür. Herkesi salona çağırır. Gora eline mum alıp yakmak ister. Dharam engel olur. Gora yangın meselesinde gerçeği bilmeden Meera’yı suçladığı söyleyip Dharam’ı kandırır.

Masum 9 Nisan Cuma Özeti

9 Nisan Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 9 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Gaura, Meera’ya evin anahtarlarını verir ve evle artık ilgilenmesi gerektiğini söyler. Sahte duygularla hem Meera’yı hem de Dharam’ı kandırmaya çalışır. Meera Gora’nın kendisi yüzünden değiştirdiğini söylese de Urmila bunun sahte olduğunu asla inanmaması gerektiğini söyler. Meera da aptalca şöyle der.

“Söyle bunu Kokila’ya! Gora artık benim sayemde iyi biri. ” (Masum 383 bölüm özeti) Meera

Urmila halen Gora’nın bir oyun içinde olduğunu ve değişemediğini, buna inanmaması gerektiğini üstüne bastıra bastıra söyler.

Dharan annesinin bu değişimine inanamaz. Gerçekten değişip değişmediğini denemek için Dharam, Gaura’ya Modi ailesini affetmeye ve onlarla yeniden bir araya gelmeye hazır olup olmadığını sorunca Gora yeniden ailevi ilişkiler kurmaya hazır olduğunu söyler.

Masum 9 Nisan Cuma Özeti - Gora evin anahtarının verir

Molu evlenmeyi kabul etse de Tolu devamlı olarak morali bozuk evde dolaşınca Gopi evladı gibi sevdiği Tolu ile neden üzgün olduğunun sorar. O da sonunda gerçeği açıklar. Sona’yı Seviyorum” der.

Urmila Gora’nın değişimini Kokila’ya haber verir. Gora içeri girip Urmila’nın hala kendisine inanmadığını, Kokila ile olan kavgasının asıl nedeni kan davası olduğunu, yarın Karunesh’in küllerini Ganj nehrine bırakınca kendisine inanması gerektiğini söyler.

Gopi Tolu’nun sevdiği Sona ile konuşmak ister. Bu sırada Sona tuttuğu kişi ile Tolu’yu kaçırmak için çoktan harekete geçmiştir bile. Tolu lavaboya girince yanlışlıkla Sona’nın tuttuğu kişi Molu’yu çantaya koyar. Sona ile birlikte Modi konağında çıkar. Olay konakta öğrenilir. Sona sevdiği adamı kaçırdığını söyler. Tolu yıkılır.

Devamı Masum 384. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. 384 bölüm özeti okumak için tıklayınız. Şimdilik Masum 383. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

    1. aman sewenlerde çok ben çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkk sewiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu