Dizi Özet

Masum 384. Bölüm Özeti 10 Nisan Tolu ile Sona Evlendi!

Masum 384. bölüm özeti 10 Nisan Cumartesi. Tolu ve Molu nişan arifesindeyken Sona aşkı için Tolu’yu kaçırmak isterken yanlışlıkla Molu’yu kaçıracak.. Detaylar Masum 384. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 384. bölüm; Gora ile Meera’nın konuşması ile başlar. Gora Meera’ya Dharam’ı sevmediğini bildiğini ama kendisini dövmesine engel olmak için yalandan sevdiğini söyleyerek oğlunun kandırdığını söyler.

Modi konağında Madhuben gizlice çıkmaya çalışsa da bu işin arkasında Madhuben’in de parmağı olduğunu düşünen Kokila, Madhuben’i giderken yakalar. Molu eve sağ salim dönmeden evden ayrılamayacağını açıklar.

Masum 384 bölüm özeti Başlıyor!

Gora Karunesh davasında vaz geçtiğini kanıtlamak için Ganj nehrine beş bilet almasını ister. Dharm Meera’ın da gelmesine gerek olmadığını söylese de Gora ısrarla Meera’yı da davet edip biletini aldırır.

Gopi, Tolu ve Jigar Sona’nın peşinde etrarafı arar. Sona ve yanında ki iki kötü adamın kamyonu seyyar satıcının arabasına çarpar. Adam polisi arayacağını söyleyince hızla oradan kaçarlar. Gopi de Sona’yı sormak için aynın yer dururlar. Adam da deli bir bayan ile iki adamı gördüğünü söyler. Tolu Sona’nın küpesini yerde bulup jigar’a gösterir. Gopi de yakınlarda olması gerektiğini söyler

Masum 384. bölüm özeti Sona ile Tolu evlenir

Durga bunca zaman evden doğru dürüst çıkmadığını, şimdi hep birlikte gidecekleri yerde eski kıyafet giymek istemediği için Vidya’dan sari ister. Vidya da kendisine gelen yeni sarilerden vereceğini söyler. Durga mutfakta yemek yaparken eline kızgın yağ sıçrar. Acı içinde kıvranan Durga’ya ilk yardımı Vidya yapsa da Durga acısından duramaz. Sharavan’a annesini doktora götürmesini ister.

Masum 384. Bölüm Özeti

Gopi, Kokila’yı arar ve Sona’nın cep telefonunu yolda bulduklarını söyler. Tesadüf eseri polisle karşılaştıklarını ama polis kayıp bildirimi olmadan aramalara katılamayacakları söylediğini, bu nedenle kendileri Molu’yu aramaya devam ettiğini söyler. Kokila telefonda Gopi ile konuşurken Polise de bizzat şikayet edeceğini söyler. Madhu bu sırada gerilir.

Kokila telefonun kapattıktan sonra polise gideceğini söyler. Hetal “Sona bir cahillik etmiş. Şimdi polise söylersen hayatı kayar. Bence polise gitmek için biraz bekle” der. Madhuben bu sırada Kokila’nın ayaklarına kapanıp polise gitmemesini ister.

Masum 384. bölüm özeti - Sona tapına gider

Kokila da da bunun üzerine iki saate kadar Maolu eve gelmez ise polise gideceğini söyler. Aslında amacı Madhuben’in sona ile olan irtibatını yeniden kurmasını, bu sayede Molu’yu bulurken, Madhuben’in da foyasını ortaya çıkartmak ister.

Sona ve yanında ki kötü adamlar tapınağa gelir. Din görevlisine acil olarak evlenmek istediklerini söyler. Kötü adamlar damadı hazırlar. Yüzünü de kapatır. Sona damadın yüzündeki çiçeklerden göremez. Tolu etraf da gezerken tapına ulaşır. Sona’yı görür. Sona karşısında Tolu’yu görünce yanında kişi kim diye çiçeklerin arkasında ki kişiye bakınca onun Molu olduğunu görür. Tolu da şöyle der.

“Madem Molu’yu seviyor ve onunla evlenmek istiyordun. Neden bana yaklaştın!” (Masum 384. bölüm özeti) Tolu Modi

Der. Bu sırada kötü adamlar Tolu’yu dövmeye başlar. Ancak Tolu her ikisini de alt etmeyi başarır. Madhuben de foyaları ortaya çıkmaması için Sona’yı gizlice aramaya gitmek istese de Kokila Madhu’yu durdurur. Bu sırada Sona arar. Madhu aramayı keser. Kokila Madhu’ya kimin aradığını sorar. Madhu yalan söyler. Kokila Madhu’nun elinden telefonu almak ister. Madhu bilerek telefonu yere düşürüp telefonun bataryasının çıkartır.

Masum 10 Nisan Cumartesi Özeti

10 Nisan Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 10 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Kokila Madhuben’in davranışlarında şüphelenir. Hetal’e Madhu hakkında bilgi verir. Madhu da çaktırmadan telefonunu alıp lavaboya gider. Tolu Sona’yı eve götürmek ister. Ancak son yaptığı olaydan dolayı Kokila onun içeri almayacağını ancak tapınak da evlenirse karısı olarak eve girebileceğini söyleyip Tolu’yu bir kez daha şok eder. Sona blöf yapınca Tolu evlenmeyi kabul eder.

Gora yine iş başında. Yaptığı plana Gopi’yi de dahil eder. Kızının öldüreceğini söyler. Gopi de korku içinde konağa gelir. Meera’nın hazırladığı süt ve kahveye alkol ekler. Hem Meera hem de zaten sarhoş olan Dharam zil zurna sarhoş olurlar.

Masum 9 Nisan Cuma Özeti - Meera sarhoş olur

Gora Gopi’nin acı çekmesi için kapıyı içeriden kilitler. Gopi eve geldiğinde Dharam ile Meera’nın kavga seslerini duyunca panik olur. Bu arada Sona ile tolu da tapınak da evlenirler.

Devamı Masum 384. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 384. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Abla kanalımda yaralı kalbim özetini paylaştım senin yazdıklarını seslendirerek ama altına hesabının linkini koydum umarım sorun olmaz🙏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu