Dizi Özet

Masum 385. Bölüm Özeti 11 Nisan Özür Dilerim Anneciğim!

Masum 385. bölüm özeti 11 Nisan Pazar. Gopi Meera’yı konağa getirecek. Meera annesinden özür dileyecek.. Detaylar Masum 385. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 385. bölüm; Meera’nın çığlık sesi ile başlar. Kapının önüne kadar gelen Gopi Dharam Meera’yı öldürmeye çalıştığını düşünüp, kapının zilini çalsa da kimse açmaz. Gopi merdivenlerden çıkıp Meera ile Dharam’ın kaldığı odanın kapısının kırar.

Masum 385 bölüm özeti Başlıyor!

Dharam içtiği alkolün etkisi ile yarı baygın yerde yatarken, Meera Dharam’ın kolunun altında mahsur kalmıştır. Lakin Dharam bunu fark etmez. Gopi de olayı çok yanlış anlar. Dharam Meera’yı taciz etmeye çalıştığını düşünüp Dharam’ın kafasına vurup kanatır. Meera’yı Modi konağına götürmek ister. Ancak Meera yarı sarhoş bir halde kabul etmez. Gopi sinirle Meera’yı sürükleyerek arabaya götürür.

Masum 385. bölüm özeti - Meera anne der

Jigar ve Urmila da Tolu ve Molu’nn peşinde. Molu iyi olduğunu, eve doğru gittiklerini, herkesin eve gelmesini isteyince, Jigar derin bir oh çeker. Jigar hemen olayı Gopi’ye de anlatır. Yeni evli çiftler Modi konağına çelenkle birlikte girince, Madhuben dışında herkes şok olur. Zira sona Molu’yu kaçırırken eve Tolu ile evlenerek gelmesi herkesin aklını karıştırır. Kokila bunu Madhuben’in planladığını söylese de Sona her şeyi kendisi planladığını söyler.

Masum 385. Bölüm Özeti

Urmila torununu kandırıp eklendiği için Sona’ya tokat atmak ister. Ancak Sona Urmila’nın elini tutar. Bu defa Kokila “Sen büyüklerinle nasıl konuşuyorsun öyle” deyip tokat atmak ister. Lakin Sona Kokila’nın da elini tutar ve der ki;

“Ben de bu evin bir geliniyim” (Masum 385. bölüm özeti) Sona Modi

Tolu hemen devreye girip ailesine karşı saygılı olmasını isteyince, Sona hemen Urmila ve Kokila’dan özür diler. Herkes Sona’ya Molu’yu neden kaçırdığını sorar. Sona da onu Molu zannedip kaçırdığını itiraf eder.

Masum 385. bölüm özeti - Sona Kokila'nın elini tutar

Gopi ile Meera eve gelir. Tolu’nun Sona ile evlendiğini duyunca şok olur. Bu sırada Ahem de ofisten eve gelince Tolu Sona ile evlendiğini, Meera’nın zil zurna sarhoş olduğunu görünce şaşkınlığını gizleyemez.

Gopi olup bitenleri kendi penceresinden anlatır. Kısaca Dharam Meera’yı taciz ederken elinden zor kurtardığını söyler. Lakin gerçek çok farklıdır. Ahem Dharam’ı öldüreceğini söyler. Gopi sakin kalmasını, kızı Meera’yı düşünmesini ister.

Gora Gopi’nin eve gelip Dharam’ı dövdüğünü evdeki hizmetçiden öğrense de Meera ile bir olup kendisini deli yerine koyduğu için bir süre dayak yiyip aklının başına gelmesini ister. Gora eve döndüğünde hiç bir şeyden haberi yok gibi davranır. Dharam Meera’nın Urmila ile gittiğini düşünür. Vidya ile ailesi dışarıdan gelince olayı öğrenip Meera’yı aramak ister. Lakin Meera telefona bakamaz. Gora da Meera’nın evden Urmila ile kaçtığı bilgisini yayar.

Masum 11 Nisan Pazar Özeti

11 Nisan Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 11 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Hetal hiç bir zaman Sona’yı gelini gibi görmeyeceğini, Tolu’nun zaafında yararlanıp evlendiğini söyler. Sabaha kadar Sona tapınağın önünde Hetal’in söylediklerini düşünür. Tolu da odasında Hetal’in Sona’yı asla gelin olarak görmeyeceğini söylediği o sözler kulaklarında çınlar. Ertesi gün Ahem ve Gopi Gora’nın evine gidip Dharam’ı cinsel taciz suçundan tutuklattır.

Masum 11 Nisan Pazar Özeti - Dharam nezaret de

Gora intikam almak için yaptığı hamle geri teptiğini, bunun acısının Modilerden kat ve kat alacağını dile getirir. Sabah Tolu Sona’yı tapınağın önünde bulur. Odasına gitmesini ister. Kokila ise Madhuben’in sözlerinden dolayı kendisini odaya kilitlemiş ve kimse ile görüşmemektedir. Sona kapıya gelip ilk gecesini yalnız geçirdiğini, gelip evliliklerini kutsamasını ister. Hetal Sona’ya fırça atar.

Gora oğlunun iyi bir derse ihtiyacı var deyip Dharam ile Meera’nın arasını açmaya çalışırken planının geri teptiğini anlar. Sinirle Karunesh’in küllerinin olduğu  odaya gidip intikam alacağına dair yemin eder.

Gora karakola gidip Dharam’ın kefalet ile salıverilmesini ister. Ancak Müfettiş Cumartesi günü olduğunu pazartesi günü gelmesini ister. Meera ise hala sarhoş bir halde uyur. Vidya da yanında ona bakmaktadır. Gopi tapınak da dua edip kızı Meera’nın artık uslanmasını diler. Meera bu sırada uyanır ve birden kendisini Modi konağında görünce bu rüya mı diye düşünür. Vidya olup biten her şeyi anlatır. Gop’nin getirdiğini söyleyince, Meera sinirle Gopi’nin yanına gider. Herkes Gopi ile Meera kavga edecek diye beklerken Meera şöyle der.

“Beni oradan sen mi getirdin Anne? ” (Masum 11 Nisan Pazar Özeti) Meera

Gopi de şartların zorladığını, kızının onların eline bırakamayacağını söyleyince Meera birden bire Gopi’nin yaklarının dibine oturup anne deyince herkes şok olur. Gopi ne dediğini sorunca Meera annesinden özür dileyip “Anneciğim” der. Gopi buna çok mutlu olur.

Devamı Masum 386. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 385. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

    1. gözleri yaşlıydı bana gerçek gibi geldi ama bu meera ne yapacağı belli olmaz. bugün bir sonraki bölümü yazacağım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu