Dizi Özet

Masum 386. Bölüm Özeti 12 Nisan Kokila Meera’yı Affetmez

Masum 386. bölüm özeti 12 Nisan Pazartesi. Meera olayında Kokila Meera’nın haksız olduğunu söyleyip herkesi karşısına alacak. Detaylar Masum 386. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 386. bölüm;  Meera’nın annesi ile konuşması ile başlar. Gopi etrafına bakınıp Meera’nın anne dediğini ve yaptıklarından özrü dilediğini etrafında toplanan Modilere de söyler. Modi ailesi Meera’nın doğru yola geldiğini düşünürken, sert adımlarla Kokila iner.

Masum 386 bölüm özeti Başlıyor!

Kokila Meera’yı kendisine çekip tokat atar. Herkese Meera pişman olmuşken bu neyin tokadı diye tepki gösterir. Gopi de aynın şekilde Meera’nın düzlediğini söylese de Kokila Gora’nın planı olduğunu, Zamanında Meera defalarca bu konunda rol yaptığını, şimdi de bir planı olduğunu söyleyip Meera’nın samimiyetine inanmadığını söyler.

Kokila eskiden Meera’nın yaptıklarını ve Modileri kandırdığı olayları tek tek hatırlatıp Meera’nın birden bire değişmesi Gora’nın planı olduğunu ileri sürer. Meera ise zamanında hata yaptığını ama Gora’nın gerçek yüzünü gördüğünü söylerken, Gopi de kızı Meera için Kokila’ya “kaynana Meera gerçeği gördü. Lütfen ona inan” diyerek Meera’yı affetmesini ister.

Masum 386. Bölüm Özeti

Kokila çok ağır konuşur ve sinirle yukarı odasına gider. Meera arkasında gidip durmasını istese de Kokila merdivenlerden çıkar. Meeera merdivenlerin başına oturup ağlarken Sona da kendince olayları yorumlar. Hetal öfkeyle aile meselelerine karışmaması konusunda Sona’yı ikaz eder.

Urmila da da Molu’yu kaçırdığı için polise şikayet etmedikleri konusunda mutlu olması gerektiğini söyler. Bu sırada Kokila odasından çıkıp Hetal’e seslenir. Sona’yı affetmediğini, o da bir Modi gelini olduğunu söyler. Lakin Hetal bunu asla kabul etmeyeceğini söyler. Sona kendisini kabul etmeyen Hetal ile dalga geçer. Tolu ise ailesi ile konuşurken saygılı olmasını ister. Madhuben de Hetal’in düştüğü durumu görünce güler.

Masum 386. bölüm özeti - Kokila Meera'yı Affetmez

Dharam hapiste iki gün geçirdikten sonra Gora’nın verdiği alkolün etkisi ancak biter. Kendisine geldikçe alkollü iken neler yaptığını hatırlamaya çalışsa da kesik kesik görüntüler gözüne gelir. Bu sırada Gora evde yaptığı yemeği getirir. Kefaletini ödeyemediğini söyler. Dharam Meera’nın durumunu sora. Gora şöyle der;

“Sana tecavüz davası açan kişiyi niye merak ediyorsun?” (Masum 386. bölüm özeti) Gora

Deyip Dharam’ı etkilemeye çalışırken, Dharam hala ortada bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünür. Zira Meera kendisine bunu yapmayacağını düşünür.

Meera Kokila’nın kendisini hemen affedeceğini düşünürken şimdi onu affetmediğini, hiç bir zaman da affetmeyeceğini herkesin içinde söylediği için Meera göz yaşları döker. Tüm aile Meera’yı ikna eder. Gopi geçmişi hatırlatıp Gora’nın boğazına bıçak bile dayadığını, Kokila’nın öfkesi geçtikten sonra Meera’yı affedeceğini söyler.

Sharavan, Vidya ve Urmila yeniden Gora’nın evine gitmek isterler. Zira Durga öksürdüğünü duyan Sharavan annesini merak ettiği için Modi konağından Vidya ile birlikte ayrılır.

Gora Modi konağını taşlar. Tüm Modiler Gora’nın yanına gelir. Gora Dharam’a karşı açtıkları davadan vaz geçmesini ister. Ahem ahlaksız birinin yeri ceza evi olduğunu söyleyince Gora Ahem’e tokat atmak ister. Lakin Gopi Gora’nın elini tutar. Gora sinirle Meera’nın yanına gidip Dharam’ın kendisi için bu zaman kadar neler yaptığını anlatıp, Dharam’ın tecavüze hiç bir zaman yeltenmediğini söyler.

Kokila Gora’nın anlattıklarını dinleyince yıllardır görmediği ama ne zaman yalan ne zaman doğru söylediğini artık çok iyi bildiği eski çocukluk arkadaşına beklenmedik şekilde destek çıkıp Dharam’ı masum bir şekilde içeri de tutmamasını, Ahem’e şikayetini çekmesini ister. Ahem buna karşı gelince Kokila kendi sözünün evde dinlenmediğini öne sürüp orayı terk eder. Herkes Kokila’nın bu davranışı karşısında şok olur.

Masum 12 Nisan Pazartesi Özeti

12 Nisan Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 12 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Gopi Kokila’nın bacaklarının tutup Meera ve Dharam konusunda Ahem’e baskı yapmamasını, tecavüzcü Dharam’ın hapisler çürümesini istediklerini ama bu konunda Ahem’e baskı yapıp, şikayeti geri çektirmemesi konusunda yalvarır. Kokila bacaklarını tutan Gopi’yi itekler. Gopi tam düşeceği sırada Ahem tutar.

Masum 12 Nisan Pazartesi Özeti Meera Dharam'ın yanında

Gora’nın evinde Durga Dharam için endişelenir. Vidya Dharam’ın hapis de onu düşünmediği konusuda %100 emin olduğunu söylediği sırada Gora sinirle evine gelip Vidya’yı kolunda tutup sürükler. Evinde Modi kızlarının işi olmadığını söylerken, Sharavan Vidya’yı kovamayacağını eşi olduğunu, o giderse kendisinin de gideceğini söyleyince Gora sinirlenir.

Gopi evde Kokila ile son meseleyi konuşurken Meera çoktan Dharam’ın yanına nezarete gider. Zira vicdan azabı ve kendisine bile açıklayamadığı aşk duygusu ile evde duramaz. Gece Dharam’ı nezaretinde ziyaret geder. Gittiğinde uyuyan Dharam’ı görünce ağlar. O girmeden geri eve gelir. Gopi kızına nereden geldiğini sorar. Meera da neden gittiğini bilmediğini ama Dharam’ın yanında geldiğini söyler.

Devamı Masum 386. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 386. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu