Dizi Özet

Masum 388. Bölüm Özeti 14 Nisan Kokila Gopi’ye Tokat Atmak İster

Masum 388. bölüm özeti 14 Nisan Çarşamba. Kokila Gopi’ye Tokat atmaya çalışacak. Gopi buna izin vermeyecek. Detaylar Masum 388. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 388. bölüm; Kokila ile Dharam’ın konuşması ile başlar. Kokila, Dharam’dan özür diler. Madra ve ailesinin yaptıklarında dolayı özür dilemesi hem Dharam’ı, hem de Gora’yı şaşırtır. Kokila küskünlerin bitmesi için akşama Tolu ile Sona’nın kabul kutlamasına davet edip hediye verir.

Masum 388 bölüm özeti Başlıyor!

Vidya, Gopi’yi arar ve Kokila’nın oraya geldiğini söyler. Vidya halen Dharam’ın Meera’ya tecavüze yeltendiğini düşündüğü için Kokila’nın davetini anlayamadığını söyler. Gopi de baştan sona Dharam ile Meera’nın o gece yaşadıklarını kameraların kayıt ettiğini, Dharam gerçekten masum olduğunu söyler.

Vidya Kokila’nın Gora ve ailesini davet ettiğini söyleyince Gopi şok olur. Gopi Kokila’nın her geçen gün değişen hal ve tavırlarını tek tek hatırlar Dharam, Kokila’nın davetine gideceğini söyler. Shravan oraya gitmemesi gerektiğini biraz sert bir dille söyler. Dharam, Meera’nın orada olduğunu, kimsenin buna engel olamayacağını söyler.

Masum 388. Bölüm Özeti

Kokila Modu konağına gelir. Hazırlıkları denetlerle  Hetal’i  görür. Sonayı gelin olarak kabul ettiği için alay eder. Hetal Kokila’nın bu davranışları karşısında şok olur. Tolu Savitha’nın akrabası ile evleneceği sırada Sona ile kaçmasına Savithaben sinir olmuş, bu daveti mahvetmek için herkesi bekledikten sonra Modilerin eğitimsiz bir kızı gelin olarak aldığını söyler. Hetal ilk defa Sona’nın yanında yer alır. Kokila arka taraftan gelip “Yer artık ” der.

Masum 388. bölüm özeti - Gopi Özür diler

Kokila Savitha’ya kızar. Bu sırada Gora içeri girer. Kokila ile alay edip hizmetçi bir kızı gelin olarak aldığını söyler. Kokila herkesin içinde açıkça diz çöküp ailesinin yaptıklarında dolayı özür diler. Modüler Kokila’ya kalkması için yalvarsa da Kokila sadece kendisini dinleyip Gora’dan özür diler.

Gora “Gerçekten yaptıklarından pişman olduysan yeniden arkadaş olalım” der. Gora daha sonra Mera ile sarılır. Kalabalıkta biri Meera’yı odasına götürür. Odaya girince Dharam  olduğu ortaya çıkar. Elinde bıçak olan Dharam Meera’ya kendisini sevip sevmediğini sorar. Meera hayır deyince Dharam bileğine bıçakla Meera’nın adını yazar. Meera korkudan bağırınca sesi aşağıya kadar gelir. Modüler hemen Meera’nın odasına gider.

Masum 388. bölüm özeti - Kokila Tokat Atmaya Çalışır

Ahem ve diğerleri odaya girdiğinde oda da Dharam’ı görünce şok olurlar. Ahem öfkeyle Dharam’a kızar. Kokila damadı olduğunu, kızmaması gerektiğini söyler. Ahem sinirle Dharam’ı kapı dışarı eder. Ahem kapıyı kapatacağı sırada Dharam kapıyı tutar. Kolunda kanla yazılmış Meera yazısını Gopi fark eder. Dharam diz çöküp Meera ile yaşamak istediğini, kimsenin kendilerini ayırmamasını ister. Ahem sinirle kapıyı kapatır.

Gece Ahem ile Gopi kızlarının yanına gider Kokila Meera’yı Gora’nın evine göndermesini ister. Ahem kizi mi cehenneme göndermeyeceğini söyler. Meera tapınağa gidip doğruyu göstermesi için dua eder.

Masum 14 Nisan Çarşamba Özeti

14 Nisan Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 14 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Gora Dharam’ın Meera’ya olan sevgisini nasıl nefrete dönüştüreceğini düşünür. Gopi ise Midi konağında Kokila’nın yanına gidip Meera’nın Dharam’ı sevdiğini, kendisine bu konuda yardım etmesini ister.

Kokila yardım edeceğini söyler. Ertesi gün Ahem’in olmadığı bir vakitte Modi konağına Dharam gelir. Jigar Dharam’ı kovmak ister. Kokila ise buna müsaade etmez. Dharam’ı içeri alıp Meera’yı gerçekten sevdiğini artık bildiklerini, Ahem’in yaptıklarından dolayı özür diler.

Masum 14 Nisan Çarşamba Özeti - Kokila Dharam'dan özür diler

Kokila Meera2yı çağırıp özel bir misafiri olduğunu söyler. Meera aşağıya geldiğinde Dharam’ı görünce hem duygusallaşır hem de şaşırır. Birlikte aarti yapacakları sırada Ahem gelir ve gördüğü manzara karşısında sinir olur. Kokila Meera ile Dharam’ın bir araya gelmesini Gopi’nin istediğini söyler. Hopi ise aklından geçenleri söylediğini ama bunun kastetmediğini söyleyince Kokila ile Gopi tartışır. Kokila Gopi’ye tokat atmak ister. Gopi Kokila’nın elini tutar.

Devamı Masum 389. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 388. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Bu hint dizilerini oturup da açmam ama zaplarken denk gelince üç saat izlediğimi bilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu