Dizi Özet

Masum 391. Bölüm Özeti 17 Nisan Gopi Delirdi!

Masum 391. bölüm özeti 17 Nisan Cumartesi. Geopi Delirdi. Meera Gora’nın evine yeniden gitti. Detaylar Masum 391. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 391. bölüm; Dharam’ın kaza yapması ile başlar. Gora ve beraberindekiler hemen Dharam’ın yanına gider. Dharam’ın her tarafı kan içinde gören Gora şok olur. Shravan hemen arabayı getirip Dharam’ı çevreden gelenlerin yardımı ile arabaya bindirir. Durga da Dharam’ın yanına binmek ister. Ancak Gora “Sen çekil uğursuz” diyerek Durga’yı kovar.

Shravan, Vidya ve Gora yaralanan Dharam’ı araba ile hastaneye götürür. Modi konağında Meera da Dharam’ın kaza geçirdiğini anlar alamaz hıza odasında fırlar. ;Koşarken bir kaç vazo düşürdükten sonra salona gelen Meera’yı Gopi durdurur. Ne olduğunu sorar. Meera da Dharam’ın kaza geçirdiğini, hastaneye kaldırıldığını, onun yanında olmak istediğini söyler.

Masum 391 bölüm özeti Başlıyor!

Meera hızla Modi konağından çıkarken, Gopi de onunla gitmek ister. Sahte Kokila Gopi’yi durdurup karışmamasını, Meera’nın tek başına gitmesini ister. Gopi gerçek Kokila’nın can güvenliğini düşünüp gitmekten vaz geçer.

Gopi sinirle sahte Kokila Premlatha’nın yanına gider. Neden Meera ile gitmesine müsade etmediğini sorar. Premlatha ona önündeki meyve suyunu içmesini ister. Gopi korkarak içinde ne olduğunun sorar. Premlatha zehir olduğunu söyler. Bunun üzerine Gopi meyve suyunu içmek istemez.

Masum 391. bölüm özeti - Gopi delirdi

Sahte Kokila kaynanasının yaşamasını istiyorsa içmek zorunda olduğunu söyleyince, Gopi meyve suyunu içer. Tabi içinde zehir değil şeker olduğu ortaya çıkınca sahte Kokila gülüp dalga geçer. Asıl anlatmak istediği olaya gelir. Çok para istediğini, bunun yapmaz ise gerçekten Kokila’yı öldüreceğini söyler. Gopi ilk başta yapamayacağını söylese de Kokila’nın canını düşünüp kabul eder.

Meera bağırarak hastaneye girer. Gora sinirlenir. Neden geldiğini sorar. Lakin Meera cevap dahi vermeden Dharam’ın yanına gidip gözleriniş açması için yalvarır. Bu sırada Dharam gözlerini açar. Yanında Meera’yı görünce “Neden hep Meera’yı görüyorum ben” diye kendi kendine konuşur. Meera ise gerçekten yanın da olduğunu söyler.

Gora sinirle Meera’ya kızar. Daha önce boşanma davası açtığını, şimdi ise ağlayarak geldiğini söyler. Senirle Meera’yı dışarı çıkartır. Bu sırada içeri Gopi girer. Meera’ya karşı hakaret edemeyeceğini, Dharam’ın karşısı olduğunu, bundan sonra Meera’nın kendi evinde kalacağını söyler. Meera bile şaşırır. Neden Gora’nın evine gönderdiğini sorunca Gopi de “hastaneye gelişin, Dharam’a ne kadar değer verdiğini ve sevdiğini kanıtladığını gösterir kızım” der.

Masum 391. Bölüm Özeti

Gopi Meera ile Gora’nın elini bir araya getirip kızının yeniden evine, kocasının yanına almasını ister. Meera değişik duygular içinde. Bir tarafı kalmak, diğer tarafı gitmek istediği için hastanede ağlar. Gopi de kızının hastaneye bıraktığı için iki göz iki çeşme ağlar.

Gopi eve geldiğinde Hetal Meera’nın nerede olduğunu sorar. Gopi de kocasının yanında, Gora’nın evine gideceğini söyler. Ahem Gopi’nin ne dediğini bir kez daha tekrar etmesini ister. Gopi de Meera’nın Dharam’ı çok sevdiğini, mutluluğu sadece Dharam’ın yanında bulacağını düşündüğünü açıklayınca, Ahem çılgına döner.

Masum 391. bölüm özeti - Gopi Meera'yı gönderdiğini söyler

Kokila da yalandan sinirlenir. Gopi’nin üzerine yürür. Sahte Kokila’nın tavırlarını görünce, Gopi sinirle onu itekler. Sahte Kokila yere düşünce Ahem Gopi’ye kızar. Gopi daha fazla stresi kaldıramaz ve oraya bayılır. Jigar’ın yardımı ile Gopi odasına kaldırılır. Doktor kontrol eder. Bu sırada Ahem Gopi’nin uyanmasını ister.

Gora’nın evinde Meera içeri girmek ister. Ancak Gora önce ağzına geleni söyler. Daha sonra da çiçeklerle süslenmiş bir odaya götürür. Evli bir adamın ikinci karısı ancak ev ancak hakareti hak ettiğini söyler.

Doktor Gopi’yi muayene ettikten sona ilaç verip stresten uzak kalmasını, aksi takdirde yeniden bayılabileceğini söyleyip gider.

Gora Meera’ya hakaret edince Dharam gelir. Meera’nın misafir olarak geldiğini, burada misfir olarak istediği kadar kalacağını, bu süreç içinde saygı duymasını ister. Gopi de Modi konağında kendisine gelir. Lakin deli gibi. Ahem ona ilacını verip içmesini ister. Gopi suyu yere atıp Ahem’in elini ısırır. Modiler koşarak gelir. Gopi’den Ahem’in elini bırakmasını isterler.

Masum 17 Nisan Cumartesi Özeti

17 Nisan Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 17 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Modiler Gopi’nin Ahem’i ısırmasına engel olduktan sonra tüm aile dışarı çıkıp Kokila Gopi’nin yanında kalır. Daha doğrusu sahte Kokila Gopi’nin yanında kalır. Daha önce kafasına torba geçirip, nefessiz bıraktığı anları hatırladıktan sonra ayağını denk almasını ister. Gopi sinirle sahte Kokila’yı odasında dışarı atar. Ahem hemen annesini yerden kaldırır.

Vidya da annesinin delirdiği haberini duyunca üzülür. Meera ile bu durumu paylaşır. Meera annesinin bir şeyler sakladığını, yakında bunun öğrenmeleri gerektiğini söyler. Bu arada Gora da sahte Kokila’yı arayıp gerçek Kokila’ya yemek verip vermediğini sorar.

Masum 17 Nisan Cumartesi Özeti - Meera Gora'nın evinde

Sahte Kokila Premlatha onun hizmetçisi olmadığını söyleyip Gora’ya kızar. Gora da gülüp Gopi ve Kokila’ya yapabildiği tüm işkenceleri yapmasını ister. Vidya bunun duyup odaya dalar. Annesinin ve büyük annesinin adını söylediğini dile getirince Gora satranç oynadığını, satrançtaki taşlardan birine Kokila, diğerine Gopi adını verdiğini söyler.

Premlatha gece yarısı Kıokila’nın yanına gidip ona yemek getirir. Kokila’nın her tarafı yine elektriklerle kaplı olduğu için bir kez daha ikaz eder. Ayağa kalkması halinde elektrik çarpacağını söyler.

Devamı Masum 392. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 391. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Marheba hepinize ban turkmenistanliyim ve masum dizisini seviyorum acaba final NASAIL

  2. Kankam senmisin ben ecem Nergiz ay hangi ismimi desemde tanısan😂
    Kankam seni çok özledim yaa😔😕

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu