Dizi Özet

Masum 392. Bölüm Özeti 18 Nisan Seni Seviyorum Dharam!

Masum 392. bölüm özeti 18 Nisan Pazar. Gopi Akıl hastanesine gidecek mi? Meera Dharam’a sevdiğini söyleyecek mi? Detaylar Masum 392. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 392. bölüm; Sahte Kokila gerçek Kokila’nın yanına gelir ve ona yiyecek verir. Premlatha Kokila’yı su tankında saklandığını gülerek anlatır. Gopi’nin onu çok aradığını ama asla su tankında aramak aklına gelmeyeceğini söyler.

Dharam son yaşadığı kazandan sonra Meera’ya karşı daha mesafeli davranırken, Meera da kendi odasında Dharam’ın kendisine karşı yaptığı iyilikleri düşünür.

Bu sırada içeri Dharm gelince uyuyor numarası yapar. Dahram Meera’nın yanına gelir ve yeniden Gora’nın evine geldiği için teşekkür eder. Tabi Meera’nın uyuduğunu görünce odadan çıkar. Meera ise Dharam’ın sözlerinden sonra duygulanır.

Masum 392 bölüm özeti Başlıyor!

Modi konağında Gopi’nin tavırları gündem de. Zira Gopi Ahem’in elini ısırması, sağa sola zarar vermesi nedeniyle Ahem ve diğerleri Gopi’yi nasıl düzelteceklerini düşünür. Meera da annesini merak edip arar. Annesinin telefonuna ister. Ancak Ahem annesinin müsait olmadığını söyler. Urmila ve Meera Ahem’in bir şeyler sakladığını düşünür.

Hetal uzun süredir yemek yemeyen Gopi’ye bir şeyler götürmek ister. Premlatha yani sahte Kokila hala Gopi’nin iyi olmadığını, götürmemesi gerektiğini söyler. Hetal Gopi’nin aç kalmasına izin vermeyeceğini dile getirir. Gopi’nin odasına bir çorba yapıp götürür.

Masum 392 Özeti - Gopi Hetal'i döver

Gopi bu sırada Kokila’yı sağ salim bulmak için dua etmektedir. Hetal korkarak Gopi’ye çorba getirdiğini söyler. Gopi arkasını döndüğünde deliye döner Hetal’in elinde ki çorbayı alıp kafasında aşağıya döker. Ahem ve diğerlerinin gelmesi ile Gopi’nin elinden Hetal’i zor kurtarırlar.

Gopi herkesin çıkmasının aksi takdirde herkesi öldürmekle tehdit edince korkudan herkes odadan çıkar.

Masum 392. Bölüm Özeti

Gopi artık yaptıklarının yeteceğini, bir an önce son bulmasının ister. Premlatha ise daha başlangıç olduğunu, devamının geleceğini söyler. Gopi’ye yapması gerekenleri söyler.

Modiler salonda Gopi’nin Hetal’e yaptıklarının konuşur. Kinjal bunun hesabını vermesi gerektiğini, büyüklerine karşı nasıl davranacağını bilmediğini söylerken, bir anda Tolu koşarak gelir. Gopi balkonun duvarında yürüdüğünü söyler.

Masum 392. bölüm özeti - Meera Sevdiğini Söyler

Herkes dışarı çıkıp kontrol ettiğinde Gopi gerçekten korkulukların üzerine yürürken deli numarası yapar. Bu sırada su deposunda esir olan gerçek Kokila da Gopi’yi delikten görüp endişelenir. Ahem Gopi’nin ayağının kaydığını fark edince onu yere düşmeden tutar.

Premlatha Madhuben’in Gopi için endişelendiğini görünce nedenin gizlice sorar. Madhuben de endişelenmediğini, Radha’yı öldürdüğü için Gopi’nin ölmesini istediğini bir kez daha söyler.

Gopi bir şekilde kendisini deli gibi göstermek için elinden geleni yapar. Hızla odasına gidip şalının vantilatöre bağlar. Herkes sandalye sesini duyunca koşarak Gopi’nin odasına gidince, Gopi kendisini öldürmeye çalıştığını düşünürler. Hemen Gopi’nin ellerini ve kollarını bağlayıp, kendisine zarar vermemesini sağlarlar.

Dharam hala aşık modunda. Meera’ya sevgililer gününde hediye etmek üzere kalp şeklinde hediye hazırlar. Meera Dharam’ın odasının önünden geçerken Dharam’ı izler. Daha sonra iki kız kardeş kapıya doğru giderler. Gora onları durdurur. Nereye gittiğini sorar. Meera da ailelerinin yanına gittiklerini söyler. Gora panik halde Dharam’ın yanına gelip iki kız kardeş isin almadan Modi konağına gittiğini haber verir.

Masum 392 bölüm özeti - Gopi'ye deli muamelesi yapılır

Sahte Kokila Gopi’nin delirdiğini, artık uzman bir hekim tarafında kontrol edilmesini, bunun için akıl hastanesine yatmasını ister. Gopi de Sahte Kokila’nın planını bu sayede öğrenmiş olur. Kendisini akıl hastanesine kapatıp, bu zenginlikten ömür boyu yararlanmak istediğini anlar.

Gopi Sahte Kokila Premlatha’nın planını bozmak için karşısında ki kişi gerçek kaynanası olmadığını, Kokila’yı kaçırdığını söylese de kimse Gopi’nin gerçekleri söylediğine inanmaz.

Doktor Gopi’in ilk muayenesini yaptıktan sonra sakinleştirici verir. Gopi yarı baygın halde yatarken, doktor Gopi’nin akıl hastanesine yatmasını ister. Ahem buna müsade etmez. Sahte Kokila yanlandan bayılma numarası yapıp dikkatleri üzerine çeker.

Doktor hemen sahte Kokila’yı muayene eder ve tansiyonunun biraz yükseldiğini söyler. Premlatha kendisine yavaş yavaş geliyor gibi yapıp, Gopi’nin yanında kalmak istediğini, gelinini kimselere bırakmayacağını söyler. Herkesi odadan çıkardıktan sonra kapıyı kilitler. Sonrasında pis pis sırıtır.

Masum 18 Nisan Pazar Özeti

18 Nisan Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 18 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Doktor Sahte Kokila’nın da kanını alacağını söylediği için ne yapıp edip Kokila’nın kanını almayı düşünür. Bunun için Gopi’yi uyandırıp Kokila’nın kan grubunu sorar. Ancak Gopi bunun söylemez. Sahte Kokila bu defa gerçek Kokila’nın yanına gidip 15 dakikalığına Gopi’nin yanında doktor tarafında kanının alınacağını, kaçırılma durumunu ne Gopi’ye ne de bir başkasına söylemeye kalkarsa Gopi’yi öldürmekle tehdit eder.

Masum 18 Nisan Pazar Özeti - Gerçek Koki

Gora’nın evinde Dharam ile Meera birbirlerine aşklarının itiraf eder. Meera Dahram’ı sevdiğini itiraf edince, Dharam bir daha söyle der. Meera da defalarca onun sevdiğini söyler. Durga ise bunları duyunca göz yaşlarını tutamaz. Devamı Masum 392. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 392. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu