Dizi Özet

Masum 393. Bölüm Özeti 19 Nisan Gopi Akıl Hastanesinde!

Masum 393. bölüm özeti 19 Nisan Pazartesi. Gopi Akıl hastanesine yatırılacak. Meera Dharam’dan boşanmak isteyecek. Detaylar Masum 393. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 393. bölüm; Premlatha yani sahte Kokila ile Gopi’nin konuşması ile başlar. Premlatha Gopi’nin en ufak hatasında Kokila’yı öldüreceğini söyler. Sonra dışarıda ki adamlarına camdan bakıp, gerçek Kokila’ya telefonu vermesini ister. Gerçek Kokila ise sahte Kokila ile telefonda konuşur. En ufak hatasında Gopi’yi öldürmekle tehdit eder.

Kokila bu tehditlerden sonra Modi konağının kapısını açar. Sahte Kokila yukarıda ki odasında gizlice bakarken, gerçek Kokila uzun süre sonrasında ilk defa ailesi ile karşılaştığı için üzerindeki şoku bir türlü atamaz.

Masum 393 bölüm özeti Başlıyor!

Premlatha gerçek Kokila’nın numara yapmasını önlemek için kulağına kulaklık takmış her hareketini yukarıdan izlemektedir. Yapması gerekenleri tek tek söyler. Aksi halde Gopi’nin öleceğini dile getirir. Gerçek Kokila Premlatha’nın her dediğini yapacağını söyler. Bu sırada doktor gelir ve kan alacağını söyler.

Gora’nın evinde Dharam’ın sevinç çığlıkları evi havaya kaldırır. Zira Meera Dharam’ı sevdiğini söylemiş, Dharam da bunun üzerine çok mutlu olmuştur. Meera sevgisini açıkça dile getirdiği için Dharam Meera’ya teşekkür eder ve der ki “Ne istersen iste bu saatten sonra yapacağım” deyince, Meera “boşanmak istiyorum” deyince bir anda Dharam şok olur. Gora ise “Salak Meera kendisini bu dedikleri ile bitirdi” der.

Masum 393. bölüm özeti - Gopi akıl hastanesine gider

Gerçek Kokila Gopi’nin odasına gider. Gopi’nin bu halde olması kendi suçu olduğunu düşünür. Premlatha’nın tehditleri aklına gelir ve hızla odadan dışarı çıkar. Diğer tarafta Meera daha önce hazırladığı boşanma evraklarını Dharam’a uzatır ve kendisini seviyorsa imzalamasını ister. Drama önce imzalamak istemez. Sonra elleri titreyerek evrakı imzalar.

Masum 393. Bölüm Özeti

Hetal az önce içeri de Gopi’nin yanına giden Kokila’nın bir anda kapıdan gelmesine anlam veremez. Ne zaman dışarı çıktığını sorar. Sahte Kokila Premlatha Gopi’nin haline dayanamayıp hava almak için çıktığını söyleyerek durumu idare etmeye çalışır.

Meera evrakları imzalayan Dhram’dan kağıtları alır. Durga’ya artık boşanma sürecine kadar bu evde kalacağını, boşanma sormasında Dharam’ın hayatına girmeyeceği konusunda Durga ile konuşur. Vidya ise evli bir adamın ikinci karısı olmadığı için ablası ile gurur duyduğunu söyler.

Masum 393 Özeti - Gopi'nın odasında Kokila

Premlatha’nın amacı Gopi’yi öldürmek olsa da Madhuben her geçen gün acı çekerek ölmesini istediği için Gopi’yi bir şekilde akıl hastanesine yatırıp, orada iyice delirmesini sağlamak. Bu sayede Madhubben kızından intikam alırken, Kokila da en sevdiği gelininden uzak kalarak cezasını çekecektir.

Premlatha Madhuben’e Gopi’nin akıl hastanesine gitmesi konusunda üzgün olup olmadığını sorar. Madhuben Gopi’nin akıl hastanesine gitmesine üzgün olmadığını, kızı Radha’yı öldürdüğü için cazasını çekmesi gerektiğini söyledikten sonra kendisini değil Kokila’yı sevmesine üzüldüğünü açıklar.

Gopi elleri kolları bağlı bir şekilde yatakta yarken içeri sahte Kokila Premlatha girer. Ona artık hayatının geri kalanını geçireceği deli hastanesine gideceğini, orada onu çok özleyeceğini söyleyerek dalga geçer.  Bu sırada içer Modi ailesi girince, sahte Kokila yine oyun yapmaya başlar.

Masum 393. bölüm özeti Görevliler Gopi'yi götürür

Akıl hastanesinden görevliler Gopi’nin odasına gelir. Onu sürükleyerek aşağıya indirir. Hetal ve büyük anne Gopi’nin gitmesine izin vermeyeceğini haykırır. Ahem ise Gopi ile geçirdiği duygusal anları düşünür. Ancak doktorun söylediği “Eğer evde kalırsa hem kendisine hem de sizlere çok daha fazla zarar verecektir. Belki de kendisini öldürecek. bundan dolayı doktor kontrolünde uzman kişilerin gözetiminde olması gerekiyor” sözlerini anımsar.

Ahem Gopi’nin sağlığının düşündüğü için görevlilere engel olmaz. Gopi akıl hastanesine götürülür. Orada Premlatha’nın kendi kaynanasını kaçırdığını, kendi kaynanasının da esir olduğunu söylese de görevliler hiç bir şekilde Gopi’yi dinlemez. Gopi’ye hemen elektrik şoku ve ilaç tedavisi vermeye başlarlar.

Masum 19 Nisan Pazartesi Özeti - Modiler Hastanede

Tüm Modiler Gopi’nin gidişi üzerine Hetal ve Jigar Gopi’nin yanında olacağını, onu gidip hastanede göreceğini söyler. Lakin sahte Kokila Premlatha kesinlikle buna izin vermeyeceğini, Gopi’nin iyileşme sürecinde kedilerinden uzak kalması gerektiğini söyler. Hetal ise Vidya ve Meera’ya annelerini akıl hastanesine gönderdiklerini nasıl açıklayacaklarını sorduğu sırada içeri Urmila, Vidya ve Meera içeri girer. Meera annesini akıl hastanesine gönderdiklerini duyunca şok olur.

Urmila ise Gopi’nin Modi ailesine 25 yıl boyunca hizmet ettiğini ama en ufak olayda Modiler Gopi’nin arkasında durmadığını söyleyip sitem eder. Meera bunu babasının yapmış olamayacağını söyleyip Ahem’in odasına gider. Ahem odasında kapısını kilitlemiştir. Meera kıpıyı açmasını istese de Ahem ağlayarak Gopi’yi düşünmektedir. Masum 393. Bölüm Özeti devam ediyor.

Masum 19 Nisan Pazartesi Özeti

19 Nisan Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 19 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Meera, Premlatha’dan (Sahte Kokila) Gopi’nin hangi akıl hastanesinde olduğunu söylemesini ister. Urmila da Meera ile birlikte Gopi’yi görmeye gideceklerini söylese de sahte Kokila gerçeği söylemeyeceğini, Gopi’nin iyileşmesi gerektiği yalanını söyler. Ancak Hetal sahte Kokila ile aynı fikirde olmadığı için Gopi’nin gittiği hastanenin adını söyler. Bunun üzerine Premlatha planını sekteye uğramasından endişe duyar.

19 Nisan Pazartesi Masum 393. bölüm özeti - Gopi hastanede

Sahte Kokila hemen Gora’yı bu konudan bilgilendirir. Madhuben ile birlikte plan yaparlar. Vidya, Meera ve Urmila akıl hastanesine gidecekleri arabaya binmeden Madhuben arabanın lastiğinin havasını indirip onları yavaşlatır. Modilerden önce gidip Gopi’yi tehdit eder. Deli gibi davranmaz ise Kokila’nın öleceğini söyler.

Modiler hastaneye ulaşır. Görevli görüşmeye müsade etmez. Doktorun izin vermesi gerekliğini söyleyince, Vidya sinirde görevliye tokat atar. Bu sırada görevlinin cebinden düşen anahtarı Urmila alır. Modiler içeri girip Gopi’nin kaldığı odayı bulur. Lakin Premlatha çoktan içeri girmiş ve dolabın arkasına saklanmıştır bile. Eğer deli gibi davranmaz ise Kokila’yı öldüreceğini söyler. Gopi gelen Modilere yine deli gibi davranır. Onları odasında kovar. Lakin bu arada Vidya’nın eline bir işaret bırakır.

Devamı Masum 394. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 393. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu