Dizi Özet

Masum 394. Bölüm Özeti 20 Nisan Sahte Kokila’nın Sonu!

Masum 394. bölüm özeti 20 Nisan Salı. Sahte Kokila’nın foyası ortaya çıkacak. Gopi akıl hastanesinden kurtulacak. Detaylar Masum 394. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 394. bölüm; Vidya ile Meera akıl hastanesinin camını açmaya çalışması ile başlar. Urmila camı açamayan Vidya ile Meera’ya yardım etmek için çevresinde alet çantası arar. Motosikletin sepetinde olabileceğini düşünüp motosikletin yanına gider. Bu sırada akıl hastanesinden sahte Kokila’nın çıktığını görünce çok şaşırır. Zira Gopi’yi kimsenin görmeye gitmemesini bizzat o seylemiştir.

Urmila Kokila zannettiği Premlatha’nın yanına gitmek istese de sahte Kokila Urmila’yı görmeden arabası ile oradan uzaklaşır. Urmila, Meera ile Vidya’ya yardım ederler. Üçü birlikte hastanenin içine pencereden girmeyi başarırlar. Akıl hastanesindeki deli kadın görevlileri çağırır. Meera ve beraberindekileri Gopi’nin odasına saklanırlar. Görevli gittikten sonra Gopi kızlarına sarılır.

Masum 394 bölüm özeti Başlıyor!

Kızlar Gopi’ye neden deli gibi davranıldığını sorar. Urmila da “az önce Kokila hastaneden çıktı “der. Gopi de o çıkan kişi Kokila olmadığını, seyyar manavlık yapan Premlatha adında bir kadın olduğunu söyler. Herkes şok olur. Gopi yaşadıklarının baştan sonra anlatır. 4 saat içinde Kokila’yı bulmaları gerektiğini, aksi takdirde bir daha Kokila’ya ulaşamayabileceklerini söyler.

Masum 394. bölüm özeti - Sahte Kokila'nın Maskesi düşer
Masum 394. bölüm özeti kapak resmi

Urmila, Vidya ve Meera dikkatle Gopi’yi dinler. Gopi evde Premlatha’ya yardım eden içeriden bir hain olduğunu, o sebeple kimseye güvenemeyeceklerini ayrıca söyler.

Bu arada sahte Kokila Ahem’in odasının yanına gelir. Kapısını açmasını ister. Ahem ilk başta açmak istemez. Kokila ısrar edince, Ahem kapıyı açar. Kokila hastaneden geldiğini, doktor Gopi’yi muayene ettikten sonra bir daha düzelmesinin imkansız olduğunu söyleyince Ahem şok olur.

Vidya ile Gopi elbiselerini değiştirir. Vidya Gopi’nin yerine akıl hastanesinde kalırken Urmila, Meera ve Gopi pencereden kaçar. Gopi her ihtimale karşı kafasını kapatır. Hastanenin önünde Gora ile karşılaşırlar. Gopi kendisini Vidya gibi gösterir. Gora bu defa deli Gopi için din görevlisinden dualı yemek getirdiğini alaycı bir dille söyler.

Masum 394. Bölüm Özeti

Gora, Meera, Urmila ile birlikte Gopi de arabaya biner. Gora defalarca Vidya’nın başını açmasını istese de Meera annesinin durumuna çok üzüldüğünü, bundan dolayı açmak istemediğini söyler. Gora’nın evine geldikten sonra Dharam Gopi’nin iyileşmesi için halen evde din görevlisi ile birlikte ritüel yapmaktadır. Meera artık durmasını istese de Dharam durmayacağını söyler.

Gora’nın gözü ise Vidya zannettiği kişinin üzerindedir. Urmila ve Meera morali bozuk olduğu için Vidya’yı odasına götürmek için kollarına girer. Shravan telefonla konuşurken Gopi’ye çarpar. Gopi de Shravan’ın başını okşar. Gora bir kez daha şüphelenir. Yakından incelediğin de bileklerinde morluklar olduğunu görünce yere su döker ve yansımasından Gopi olduğunu anlar. Lakin Gora’nın Gopi’yi gördüğünü ne Gopi ne de yanında ki Meera ve Urmila fark edemez.

Masum 394 Özeti - Gopi hastaneden kaçar

Premlatha Ahem’e Gopi’nin bir daha iyileşemeyeceğini, onu unutması gerektiğini söyler. Ancak tüm aile Gopi’nin yeniden sağlıklı bir şekilde eve gelmesi için dua ederler. Gora ise akıl hastanesindeki adamını arayıp Gopi’nin kaçtığını, onun yerine Vidya’njın olduğunu söyler.

Gopi ile Urmila ise çoktan Modi konağının bahçesine gelir. Kokila su tankının içinde olduğunu, ancak Modi konağının çevresinde üç adet su tankının olduğunu haber verir. Biri terasta diğerleri ise evin çevresinde olduğunu söyler.

Masum 394. bölüm özeti Gopi su takının yanında

Gora bu arada Premlatha’ya Gopi’nin akıl hastanesinden kaçtığını, Modilere gerçeği söylemeden öldürmesi gerektiğini söyler. Premlatha Gopi için sürprizi olduğunu, merak etmemesini söyler. Gopi terastaki su tankına çıkar. Urmila da tanka çıkarken Urmila’nın terliği Premlatha’ya çarpar. Premlatha terliği alıp Gopi ile Urmila’nın gittiği terastaki su takının yanına kadar gider. Sonra da elindeki terliği Gopi’nin suratına fırlatır.

Masum 20 Nisan Salı Özeti

20 Nisan Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 20 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Premlatha terliği attıktan sonra gülmeye başlar. Gopi sahte Kokila olan Premlatha’nın yanına gidip onu dövmeye başlar. Sahte Kokila kendisine vurduğu için Kokila’yı şimdi öldüreceğini söyler. Urmila ile Gopi bir olur Premlatha’yı dövmeye başlar. Bu sırada Gopi başka bir su tankı fark eder. Urmila’dan Premlatha’yı oyalamasını ister. Gopi de tankı açmaya gider. Bu sırada çatıda çıkan sesleri duyan Modiler hemen dışarı çıkar.

Gopi Kokila’nın olduğu takın yanına gider. Premlatha ise Urmila’yı atlatmayı başarmıştır. Gopi tanka çıkarken Gopi’nin ayağını tutar. Eline aldığı balta ile tankın içine giren boruyu patlatır. Su seviyesinin birazdan yükseleceğini ve Kokila’nın öleceğini söyleyince Gopi Premlatha’nın elinde baltayı alıp onu itekler. Bu sırada Modiler gelir. Kokila’ya dövmeye çalışan Gopi’yi görünce, Ahem Kokila’ya vurmaya nasıl cüret ettiğini sorar. Gopi de onun Kokila olmadığını söyler.

20 Nisan Salı Masum 394 bölüm özeti - Gopi tankı deler

Gopi tanka giden elektrik panosunu kırar ve Kokila’nın içeride ölmesine engel olur. Ahem ve Jigar Gopi’nin yanına gidip takın içine girmesine engel olur. Bu sırada Kokila da ağzı bantlı olduğu için sesini çıkartamaz.

Bu defa Urmila gelir ve Gopi’nin gerçekleri söylediğini, burada duran kadının Kokila değil, sebze satıcı Premlatha olduğunu söyler. Ahem yine inanmaz. Gopi içerideki su seviyesinin arttığını fark edip eline baltayı alıp deponun duvarını kırar. Bu arada Kokila ciddi miktarda su yutar. İçerideki su seviyesi azalmaya başlayınca Ahem Gopi’ye kızar. İçeride kimsenin olmadığını söyler. Bu sırada içeriden ses gelince Ahem şok olur.

Modiler deponun içine girip Kokila’yı kurtarırlar. Premlata kaçmaya çalışırken yakalanır. Kokila Premlatha’nın yüzündeki maskeyi çıkartır. Herkes şok olur. Ev halkı kendisini bu eve kim ve ne için getirdiğini sorar. Devamı Masum 395. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 394. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

 1. kanal 7 yi tammen kınıyorum masum dizisi kanal 7 de yayınlanıyor ama biz hiç bir diziyi izliyemiyoruz yıllardır akşam saatlerinde verilen hindistan dizilerinin tekrarı öglen verilirdi şimdi verilmiyor oysa geet hui sabze parai yaralı kalbim dizisini izleyemeyen seyirciler her zaman öglen saattlerinde izlerdi çok utanç verici tutturmuşlar tatlı bela bu diziyi yayından ya kaldırın yada akşam yayınlayın kanalın seyirciye saygısı olmalı hint dizileri için izleniliyor sonuçta 2014 ten bu yana da hindistan dizileri yayınlanıyor yeni hindistan dizilerini öglen11 30 ile 16 10 arası verin ki akşam tatlı belanız izlensin
  yepyeni hindistan dizileri seçmeniz özenle beklenmekte mesela yeni india hindistan dizileri
  imlie.. Ishqbaaz.. Pyaar Kii Ye Ek Kahaani.. Ishq Ka Rang Safed (Aşkın Rengi Beyaz).. Jaana Na Dil Se Door.. Laagi Tujhse Lagan
  Kaisi Yeh Yaariaan.. Tujhse Hai Raabta..Silsila Badalte Rishton Ka 2 sezon .. Ishq Subhan Allah.. Bepannah..Kaleerein..Naagin
  Sanjivani.. Yehh Jadu Hai Jinn Ka.. kanal 7 seyircine kulak ver sana verebilinecek en önemli diziler veriyorum istedigini seç begen al ama eski dizilerini 21 20 yap yeni tüm hindistan dizilerini 11 30 16 10 arası yap eskilerini 21 20 yap ha kafanı saglam çalıştır birazda dünyaya açıl virüs ü bahane etmeden tayland . kore çin . japon dizilerine yürüme koş sadece bu ülkelerin dizilerinede koş malısın ki her daim büyümelisin tüm kanallar bambaşka ülkelere koşuyor sen hindistan da takılı kaldın sanada yazık 1 adım at ilerle 100 adım gerileme seyircine inandır kendini kanalınada insanlar inanmalı 1994 ten buyana 28 yıl yazık etme kanalına kanal 7

 2. salam kanal 7 Kanalınızda Hindistan seriallarına baxa bilmərik, sizdən istəyimiz 11 30. Çox təəssüf ki, axşam saatlarında izləyə bilmirik, günortadan sonra yaşlılarımız üçün vermirsiniz.
  1 saat günorta hindistandızı ilə hindi aramızda fərqlər var yeni məlumatlar seriyası köhnə il əvvəl Axşam saatlarını qoyun
  Həmişə eyni serialları qırılmış bir rekord kimi oynayırsınız, bütün televiziya kanallarının arxasındasınız, heç vaxt irəliləməyə ehtiyac yoxdur.
  Kanalınızdakı vaxt parametrləriniz uyğun gəlmir, göstərdiyiniz 2 Hindistan TV şousunu boş yerə sərf etməyin

 3. Ebet Yarali kalbim öglende berin lutfen yeni bolimleri yazyn Filizjim lutfen tesekkurler herkese Emanet cokkkk gozel ve Yarali kalbim cokkkkk gozel

  1. HER GÜN BİR BÖLÜM İÇİN ANCA VAKTİM KALIYOR. bİR AY İÇİNDE MASUM ÖZETLERİ BİRECEK. o ZAMAN DAHA ÇOK YAZARIM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu