Dizi Özet

Masum 395. Bölüm Özeti 21 Nisan Suç Sona’nın Üzerine Kalır

Masum 395. bölüm özeti 21 Nisan Çarşamba. Sahte Kokila suçu Sona’nın üzerine atar. Sona Modi konağından kovulur. Detaylar Masum 395. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 395. bölüm; Gopi’nin Premlatha’ya konuşması ile başlar. Eve nasıl geldiğini ve nasıl farklı biri olduğunu fark ettiği her olayı tek tek anlatır. Daha sonra Kokila değil başka biri olduğunu anladıktan sonra kendisine ve Kokila’ya karşı neler yaptığını, nasıl tehditler savurduğunu tek tek açıklar.

Gopği onun eve kimin ve ne amaçla getirdiğini sorar. Premlatha cevap vermek istemeyince, Kokila sert bir tokat atar. Premlatha yediği tokadın etkisi ile yere düşer. Premlatha ayağa kalkar ve gerçeği söyleyeceğim der. Madhuben korkudan titrer. Premlatha eli ile Sona’yı işaret eder. Sona şok olur. Böyle bir şey yapmadığını, kadının yalan söylediğini söyler.

Masum 395 bölüm özeti Başlıyor!

Bu sırada Vidya ile beraber Meera gelir. Akıl hastanesinde ki görevliyi de beraberinde getirmiştir. Adama suçlunun kim olduğunu ve kimden para aldığını sorar. Adam da Sona’yı söyleyince, Madhuben yırttığını düşünüp Sona’yı suçlar. Hatta Sona’ya tokat atmak ister. Ancak Sona gerçek annesi olmadığını, sınırını aşmaması gerektiğini söyler.

Masum 395. bölüm özeti - Suç Sona'ya kalır

Sona duyduklarına inanamaz. Tolu’nun yanına gidip kendisine güvenmesini ister. Tolu da büyükannesi Kokila’ya zarar veren birine güvenemeyeceğini söyler. Bu sırada Premlatha yerdeki satırı fark eder.  O satır ile Madhuben’i esri alır. Kapıya kadar Madhuben’i sürükler. Yoldan geçen bir arabayı durdurup oradan kaçar. Gopi de annesini Premlatha’nın elinden kurtarmayı başarır. Kokila Gopi’den Sona’yı kovmasını ister. Gopi de açıkça Sona’nın hata yaptığını, evinden gitmesini ister.

Masum 395. Bölüm Özeti

Ahem polisi arar. Gopi de Sona’ya kızmaya devam eder. Evli bir kadın olarak hem eşinin ailesine hem de sorumluluklarına sahip çıkmadığını ve onlara ihanet ettiğini söyler. Sona polisin kendisini tutuklaması için hiç bir suç işlemediğini söyler. Tolu da bunca zaman Sona’yı sevdiğini, en azından polise Sona’yı vermemesini ister. Urmila bunun üzerine Sona’yı Modi konağının kapısında dışarı atar.

Sharavan Vidya’yı merak eder. Vidya da sahte Kokila mevzusunu anlatır. Konuşmaları Gora bir kısmını duyar. Geriye kakanları da Sharavan anlatır. Gora planlarının başarısız olduğunu anlar. Hemen Madhuben’ie arasa da Madhuben olayı açıklayamaz. Gora bu defa Premlatha’yı arar. Ancak o da telefonu açmaz.

Masum 395 özeti - Sona Modi konağında kovulur

Sahte Kokila mevzusu kapanır. Olay Sona’nın başına kalır. Ahem Modi ailesine Gopi gibi bir gelin getirdiği için dua edip Gopi’ye de teşekkür eder. Kısaca ikilinin arası yine eskisi gibi olur. Bu sırada içeri Kokila girer. İkinci bir hayat verdiği için Gopi’ye teşekkür eder. İçeri Hetal gelince, Gopi de Hetal’den kafasına çorba döktüğü için özür diler. Hetal herkesin ayını şeyi yapacağını, unutması gerektiğini söyler. Kısaca Modiler eski neşesine kavuşur.

Tolu Gopi ve Jigar’ın yanına gidip Sona’nın hata yapmadığını, bu işin içinde bir iş olduğunu söyler. Jigar ise tüm deliller açık şekilde Sona’yı işaret ettiğini söyler. Gopi de kendi kardeşi Radha’yı hatırlatır. Suçlu gibi göremediklerini ama sonradan herkesi öldürmeye kalktığını anlatıp Tolu’ya moral verir.

Tüm aile salonda toplanır. Meera boşanma davasına kadar Dharam’ın evinde kalacağını açıklar. Gopi de ne yaparsa yapsın arkasında olduğunu söyler. Urmila bu mutlu anda şarkı söylemeyi teklif eder. Bu sırada Ghora defalarca Madhuben’i arar. Herkes eğlenirken Kokila Madhuben’in davranışlarını iyice süzer. Daha sonra yanına gidip “Hayırdır perişan bir haldesin. Ne oldu sana” der. Madhuben son olaydan dolayı moralinin bozuk olduğunu söyler. Bu sırada Gora’nın ısrarlı aramasından dolayı titreşim sesini duyan Kokila geri dönüp telefonu almaya çalışınca, Madhuben bilerek telefonuna su döker.

Masum 395 bölüm özeti - Madhuben telefonuna su döker

Kokila Madhuben’in bilerek telefonuna su döktüğünü fark eder. Kimin aradığını sorar. Madhuben de devamlı olarak Sona’nın aradığını söyler. “Sona’nın arkasında birileri olduğu açık. Onu bulacağım” der.

Madhuben odasına gidip Gora ile görüşmesi gerektiğini ve neler yapacağı konusunda fikir almaya ihtiyacı olduğunu düşünür. Balkondan aşağıya inmeye çalışır. Bu sırada hem ve Gopi Premlatha konusunda müfettişe daha fazla yardım etmeleri ve Premlatha hakkında daha fazla delil vermeleri konusunda konuşur. Madhuben korkudan kırıpdayamaz. Ahem ve Gopi gidince, Madhuben de balkondan aşağıya iner.

Masum 21 Nisan Çarşamba Özeti

21 Nisan Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 21 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Madhuben Modi konağından kaçmayı başarır. Tabi soluğu Gora’nın evinde alır. Gora’nın evine de pencereden girer. Gora geç kaldığını söyler. Premlatha, Gora ve Madhuben bir sonraki hamleleri hakkında konuşurlar. Yapacaklarını iyice öğrenen Madhuben, pencereden gitmek istemediğini söyleyince üzerine şalı örtüp kapıdan çıkartır. Gora kapıyı açtığında karşısında Kokila ile birlikte Vidya ve Meera’yı görünce şok olur. Madhuben hemen kafasında şalı iyice örter.

Masum 395. bölüm özeti - Madhuben kapıda yakalanır

Gora yanında ki Madhuben’i fakir bir kadın gibi azarlayıp dışarı atar. Kokila dikkatlice bakar. Lakin tanıyamaz. Kokila’ya neden geldiğini sorar. Kokila da hesaplaşmaya geldiğini söyleyince Gora şok olur. Kokila evdeki puja sonrasında dualı tatlı (Parasat) getirir. Kokila bu işlerin arkasında Gora’nın olduğunu düşünür. Bunda dolayı Dharam’ı kendi tarafına çekmeye, Gora’yı yalnızlaştırmaya çalışır. Kokila bir sonraki gün yapacakları poja için Dharam’ı davet eder.

Gora Kokila gittikten sonra oğlunun orucunu açmasını istese de Dharam açmayacağını söyler. Sonra Gora’nın elini, kendi başının üzerine koyup bir sonraki gün Modi konağına da saçma sapan işler yapmaması adına yemin ettirir.

Masum 21 Nisan Çarşamba Özeti - Dharam yemin ettirir

Sona ise iz peşinde. Madhuben ile sahte Kokila olan Premlatha’nn yana yana resimlerini çeker. Çok daha fazla delil bulup Modilerin karşısına çıkmayı düşünür.

Devamı Masum 396. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 395. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu