Dizi Özet

Masum 396. Bölüm Özeti 22 Nisan Gerçeklere Rağmen

Masum 396. bölüm özeti 22 Nisan Perşembe. Sona Kokila’yı ölüden kurtaracak. Ancak aile Sona’nın samimiyetine inanmayacak. Detaylar Masum 396. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 396. bölüm; Gora Meera’nın odasına girmesi ile bölüm başlar. Gora oğlunu rahatsız etmemesini, uyuşuk uyuşuk uyumamasını, kalkıp gelini gibi hazırlıklara yardım etmesini emreder. Meera odasında ki su şişesini Gora’nın başında aşağıya döküp gelini olmadığını, boşanma meselesi sonuçlanana kadar burada misafir olduğunu, ancak tüm hazırlıkları kendi ailesine yaptıkları için yardım edeceğini söyler.

Masum 396 bölüm özeti Başlıyor!

Vidya ile Durga tatlı şerbeti ile ilgilenirken Gora da Meeran’ın gelmesini dört gözle bekler. Meera telefonu ile uğraşırken Gora da Durga’nın terliğini yırtar. Durga elindeki şerbeti taşırken yırtık terliği giymeye çalıştığı sırada hem kendi üzerine hem de Meera’nın üzerine döker.

Masum 396. bölüm özeti - Sona'ya kimse inanmaz

Meera sinirle odasına giderken Gora da poja’ya yetişemeyeceği için kendileri gideceğini söyler. Bu esnada Meera elindeki cep telefonunu da düşürmüştür. Gora çaktırmadan cep telefonunu da çalar. Meera odasında üzerini deriştirirken, odasının her tarafını fareler sarar. Korkudan çığlık atar.

Vidya, Durga ve Gora Modi konağına ulaşır. Gora yine alaycı bir üslup ile Modileri selamlar. Vidya Dharam’a verdiği sözü unutmamasını, burada bir olay çıkartmamasını söyler.

Masum 396. Bölüm Özeti

Dharam güreş yaparken kolunu incittiği için eve gelir. Evde Meera’nın yardım için çığlıklarını duyunca şok olur. Hemen Meera’nın kilitli kapısını açıp onu odadan kurtarır.

Gopi Meera ile Dharam’ın neden hala gelmediğini Vidya’ya sorar. Vidya üzerini değiştirip geleceğini söylese de Gora alaycı bir üslup ile gelemeyebileceğini söyler. Tam da bu sırada Dharam ile Meera gelir. Meera’nın eli yüzü çiziklerle dolu olduğunu gören Gopi ne olduğunu sorar. Meera da fare olayını anlatır. Dharam yapanı bulacağını, şimdilik bu konuyu unutmalarını ister.

Masum 396. bölüm özeti - Dharam ve Meera gelir

Poja töreni başlar evliler sıra ile poja yapar. Dharam maalesef Durga ile poja yapar. Dharam bu duruma çok sinir olsa da ses etmez. Tolu ise eşi Sona’nın ihaneti nedeniyle bu anları hüzünlü bir şekilde izler. Madhuben dışarı çıkar. Gora ile Modilerin mutlu anını yok etmek istediğini söylese de Gora oğlu Dharam’a söz verdiğini, bugün bu konuda yardım edemeyeceğini söyler. Madhuben bu defa kendi yapacağını söyler. Tabi içerisinden tüm Modiler ile Gora’nın da yok olmasını diler.

Meera Dharam’ın elinde tutup evli çiftlerin dans ettiğini söyler. Dharam da Meera’nın kendisi ile dans etmek istediğini düşünüp çok mutlu olur. Lakin Meera Durga’yı getirip dans etmesini isteyince Dharam’ın morali bozulur.

Sona Madhuben’in inek gübresine barut karıştığını fark eder. Poja için tüm modiler bir araya gelir. Madhuben arkasında sakladığı gübreli barutu birazdan poja için yakılacak ateşin içine atar. Kokila poja için ateşi tam yakacağı sırada Sona yetişir ve ateşin içinde barutlu gübreyi çıkartır. Barut çok geçmeden patlar. Herkes şok olur. Sona gerçekleri söyler. Madhuben’in yaptığını, hatta Premlatha’ya Madhuben’in yardım ettiğini söylese de kimse Sona’ya inanmaz. Elinde delilleri olduğunu söylemesine rağmen Tolu Sona’yı kapı dışarı eder.

Masum 22 Nisan Perşembe Özeti

22 Nisan Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 22 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Sona her şeyi ortaya çıkarmasına rağmen kimsenin kendisine inanmadığını, o zaman başlarına gelebilecek her türlü belayı hak ettiklerini söyleyerek yolda yürür. Bu sırada gelen bir kamyonet Sona’ya çarpar. Sona kanlar içinde kalır.

Masum 22 Nisan Perşembe Özeti - Sona'ya kamyon çarpar

Sahne bir anda Madhuben’in gece gizlice Modi konağına girmesine çevrilir. Anlaşılan Sona’ya Madhuben’in sürdüğü kamyonet bilerek çarptı. Kokila kapı girişinde Madhuben’i durdurup nereden geldiğini sorgular. Madhuben bağırarak üstünlük sağlamaya çalışır. Evinde hapis olmadığını söyler.

Dharam Gora’yı fare meselesini sora. Gora katiyen yapmadığını söyler. Shravan Meera’nın odasına gidip babaannesi adına özür diler. Vidya da Meera’nın yaralarına krem sürer.

Vidya ile Sharavan evdeki stresli ortamdan uzaklaşmak adına uzun bir yolculuğa çıkar. Ahem de Premlatha’nın yakalandığı haberini müfettişten alır. Madhuben bunu duyuna gerilir. Zira Premlatha her an kendi adını vereceğini çok iyi biliyor.

Devamı Masum 396. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 396. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu