Dizi Özet

Masum 397. Bölüm Özeti 23 Nisan Kokila Bıçaklanır

Masum 397. bölüm özeti 23 Nisan Cuma. Madhuben Kokila’yı defalarca bıçaklayacak. Peki Gopi Kokila’yı kurtarabilecek mi? Detaylar Masum 397. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 397. bölüm; Meeti’nin sütçüden süt alması ile başlar. Bu sırada “Tak Tak” diye ses geldiğini duyan Meethi, sesin geldiği yere doğru gider. Ses giderek artmaktadır. Tüm modiler sesin geldiği Madhuben’in odasının önünde toplanırlar.

Gopi defalarca kapıyı açmasının istese de Madhuben elinde çekiçle açar. Nereden ses geldiğini sorarlar. Madhuben neden yaptıklarını sorguladıklarını sorgular. Gopi de sesi merak ettiklerini söyler. Madhu Radha için bir şeyler yaptığını, herkesin Radha’yı hatırlamasını istediğini söyler. Kokila evde Radha konu açılmaması konusunda uyardığını dile getirir.

Masum 397 bölüm özeti Başlıyor!

Madhuben herkesi içeri alır ve yaptığı işkence aletini gösterir. Tahtanın üzerine çaktığı çivilerin üzerinde önce yürür, daha sonrada yatıp Radha’nın ruhunu serbest bırakmaya çalıştığını açıklar. Gopi annesinin acı çekmesine dayanamaz. Çivili yerde yatmaması için yalvarır. Ne isterse yapacağını söyler. Bunun üzerine Madhu bir şartla kalkacağını açıklar. Kokila hemen lafa girip, kesinlikle kabul etmemesini ister. Lakin Gopi’nin kulakları âdeta Kokila’ya karşı kapalıdır.

Masum 397. bölüm özeti - Madhuben Kokila'yı bıçaklar

Gopi annesi Madhu’ya ne isterse yapacağını söyleyince, Madhu rüyasında Radha’yı gördüğünü, poja yapılmasını istediğini söyler. Gopi de istediği yerde poja yapacağını söyler. Kokila Gopi’yi asla yalnız bırakmayacağını açıklar.

Masum 397. Bölüm Özeti

Tüm modiler sabah kahvaltısında bir araya gelirler. Ahem Radha’nın öldürüldüğü yere gitmemelerini söyler. Gopi de hiç bir şey olmadan çabucak gidip geleceklerini söyler. Yolda Kokila defalarca eski olayları hatırlar. Sonunda poaja yapacakları tapınağa gelirler.

Tapınak araba ile  belli bir yere kadar gider. Belli bir kısmında sadece yaya yolu olduğu için Gopi, Madhu ve Kokila poja yapacakları yere doğru yürürken Kokila bir kez daha kendisini kötü hisseder. kenarda oturup dinlemek ister. Bu arada Madhu aradan kaçıp ormanlık alanda biri ile buluşur. Madhuı’ya keskin bir bıçak verir. Bu anları ise uzaktan Sona telefonla kaydeder.

Masum 397. bölüm özeti - Kokila tuzağa düşer

Kokila kendisine geldikten sonra etrafta Madhu’yu aramaya başlarlar. Sona gerekli delilleri kaydettikten sonra Madhuben’in yanına gidip ölmediğini, kamyonda çarpan kişinin kendisi olduğunu gözleri ile gördüğünü söyler. Madhuben gerçeği bilse bile bir şey yapamayacağını söyler.

Sona elindeki kaydettiği görüntüleri gösterince Madhuben panik olur. Sona’nın kafası ağaca çarpar. Sona oraya bayılır. Madhuben Sona’nın telefonunu kırar. Daha sonra Sona’yı uçurumdan aşağıya itekler. Sona bir kaç metre aşağıya yuvarlanır.

Premlata gözaltındayken yanına kılık değiştirmiş bir şekilde Gora gelir. Kendi adını asla vermemesini, eğer kendi adını vermez ise yeniden Kokila Modi olmak için eline bir fırsatın geçeceğini söyler. Bu sırada Karakola Ahem gelir. Gora hızla karakoldan çıkar.

Ahem bu işlerin arkadasın da ki kişiyi sorar. Premlata ilk başta söylemez. Ahem de avukatına talimat vereceğini, ömür boyu içeride sürünmesini söyleyince Premlata ailesinden birisinin istediğini açıklar. Lakin isim vermez.

Bu arada Madhu bir yolunu bulup Kokila’yı yanlız yakalamak için oyun eder. Tapınak da Kokila ile yalnız kalmak için fenalık geçirme numarası yapar. Gopi doktoru aramaya gider.

Masum 23 Nisan Cuma Özeti

23 Nisan Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 23 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Premlata ailesinin içinden çok yakın birinin kendisini bu işe bulaştırdığını ama kimin olduğunu söyleyemeyeceğini söyler. Ahem eve gider. Madhuben de Kokila’dan su ister. Kokila su almaya giderken Madhuben oturduğu yerden kaçar. Gopi de Madhunben için doktor aramaya gittiği için artık kalabalığın içinde herkes tek başınadır.

Sona Madhuben’in aşağıya iteklemesi ile bir kaç metre aşağıya yuvarlanmıştı. Orada üzerine süt dökülmeye başlar. Sona üzerine ve kafasına dökülen sütle kendisine gelmeye başlar.

Gora ve ailesi kendi evlerinde, Modi ve ailesi de kendi evlerinde poja töreni yapar. Ahem poja töreni sırasında Premlata’nın dediğini düşünmeye başlar. Sonunda Madhuben’in söylediği yalanlar ve tuhaf davranışları gözlerinin önüne gelir.

Masum 23 Nisan Cuma Özeti - Sona Madhuben'i söyler

Bu arada Sona da üzerine dökülen sütün etkisi ile ayağa kalkar. Gopi de Sona’nın olduğu yere doktor aramaya gelir. Sona tüm gücü ile yenge diye bağırır. Gopi arkasını döndüğünde Sona’yı görünce şok olur. Hemen yanına gider. Gopi burada ne yaptığını sorar. Sona da Kokila’yı kurtarmaya geldiğini söyler. Gopi kimden kurtarmaya geldiğini söyleyince Madhuben Kokila’yı öldürmek için burada olduğunu, kendisinin de bunun engellemek için geldiğini söyler.

Gopi annesinin Kokila’yı öldürmeye geldiğine asla inanmadığını söyler. Bu sırada Ahem arar. Madhuben’in suçlu olduğunu Premlata’nın ağzında kaçırdığını söyleyince Gopi Kokila’yı kurtarmaya gider.

Kokila ise defalarca kolundan ve bacağında Madhuben tarafında bıçaklanır. Madhuben bunu kalabalığın arasında yaptığı için kimse fark etmez. En sonunda Kokila kendisini bıçaklayan kim diye arkasını döndüğünde Madhuben’i görünce şok olur. Neden yaptığını sorar. Radha’nın intikamını alacağını söyler.

Devamı Masum 397. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 397. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu