Dizi Özet

Madhuben ÖLDÜ! Masum 398. Bölüm Özeti 24 Nisan

Masum 398. bölüm özeti 24 Nisan Cumartesi. Gopi’nin annesi Madhuben ölecek. Paridhi gelecek. Detaylar Masum 398. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 398. bölüm; Madhu ile Kokila’nın konuşması ile başlar. Kokila neden kendisini öldürmek istediğini sorunca, Madhu da Radha’nın intikamını alacağını, Ahem’i annesiniz bırakacağının söyler. Artık kaçacak yeri kalmayan Kokila ölüme hazırlanırken, gerilerden bir ses “Dur anne Yapma!” diye bağırır. Elbette gelen Gopi’den başkası değildir.

Masum 398 bölüm özeti Başlıyor!

Gopi annesinin katil olmasını istemez. Koşarak kalabalığın arasına dalar. Bu esnada Madhuben bıçağı Kokila’nın karnına saplayıp öldürmeye yeltenir. Elini kaldırıp Kokila’nın karnına saplamak isterken, arya Gopi girer ve bıçak Gopi’nin karnına saplanır.

Madhuben neye uğradığını bilemez. Sona Madhuben’i yakalayıp tokatlar. Gopi olduğu yere düşer. Ona rağmen annesine gitmemesini, başında durmasını ister. Madhuben korku ve panikle oradan kaçar. Kokila da Sona’ya doktor çağırmasını ister. Sona doktor bulamadan geri döner. Gopi de annesini bulmadan doktora gitmeyeceğini söyler. Zira Gopi’nin aklında annesinin bu pişmanlıkla kendinse zarar verebileceğini düşünmektedir.

Masum 398. bölüm özeti - Madhuben öldü

Sona ile Kokila Gopi’yi düştüğü yerden kaldırıp Madhuben’i aramaya çıkarlar. Gopi yürürken ayakta duramayacak bir halde olsa da annesinin canına kıymasından endişelendiği için kendi canını hiçe sayar. Sonunda Madhuben’i bir uçurumun kenarında bulurlar.

Madhu kimsenin yaklaşmasına izin vermez. Gopi ise iki annesi olduğunu, birini dahi kaybetmeye tahammülü olmadığını söyler. Lakin Madhu Gopi’nin bir annesi olduğunu, onun da Kokila olduğunu dile getirir. Gopi bunun böyle olmadığını söyleyip Madhu’yu ikna etmeye çalışır.

Madhuben iyi bir anne olmadığını söyleyip uçurumdan atlar. Gopi son anda annesinin elini tutmayı başarır. Sona ve Kokila da Madhuben’in elini tutup yukarı çekmek istese de Madhuben kızını bıçakladığını, iyi bir anne olmadığını söyledikten sonra Gopi’nin tuttuğu elini ısırıp uçurumdan kendisini atar. Madhuben göle düşer. Gopi annesinin uçurumdan düştüğünü görünce oraya bayılır.

Masum 398. Bölüm Özeti

Kokila Gopi’nin nabzının kontrol eder. Çok zayıf attığını görünce hemen Sona’dan araç bulmasını ister. Sona araç bulur. Hep birlikte taksi ile hastaneye ulaşırlar. Gopi hemen acil olarak ameliyata alınır.

Hemşireler hem Sona’nın hem de Kokila’nın yaralandığını görünce tedavi etmek ister. Lakin Kokila Gopi için tapınağa gidip dua eder. Sona da ayrılmak istese de hemşireler Sona’dan hastanın başına kalmasını ister. Doktorlar ameliyat sonrasında Gopi’nin iyileşeceğini söyler. Sona bu mutlu haberi tapınağa gidip Kokila ile paylaşır.

Gopi ameliyattan çıktıktan sonra tüm Modiler etrafın da toplanır. Ahem annesini kurtardığı için minnettar olduğunu söylese de Gopi’nin aklı Madhuben’dedir. Zira onu kurtaramadığını düşünüp ağlar. Kokila da ellerini birleştirip Gopi’nin bunları düşünmemesini, evlat olarak her şeyi yaptığını söyler.

Masum 398. bölüm özeti - Gopi hastanede

Ahem Sona’ya dönüp onu yanlış anladıklarını, kendilerini affetmesini ister. Tolu da aynısını yapmak istese de Sona bir kere kırılmıştır. Çok geçmeden Madhuben’in gölden cesedinin çıkarıldığı haberi hastaneye ulaşır. Ahem Gopi’ye Madhuben’in öldüğünü haber verir. Gopi ağlayarak Ahem’e sarılır.

Gopi hastaneden tekerlekli sandalye ile çıkar. Madhuben’in cesedinin yanına gelir. Kokila damadı olarak Madhuben’in son haklarını yerine getirmesini ister. Ahem de oğlu gibi yakma işlemini yapar. Bu esnada Tolu Sona’yı bulamaz. Herkes birden Sona’yı aramaya başlar .

Masum 24 Nisan Cumartesi Özeti

24 Nisan Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 24 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Tüm Modi ailesi Madhuben’in cenazesini yakarken, Sona’ya haksızlık ettikleri konusunda hepsi hemfikir olur. Kısa bir aramadan sonra birileri Sona’yı bulur ve kafasına çuval geçirir. Sonrasında Sona’yı tapınağa getirip çuvalı açar. Sona kendisini kimin kaçırmaya cesaret edebileceğini bağırdağında, karşısında tüm Modilerin ellerini birleştirip özür dilediğini görünce şok olur.

Masum 24 Nisan Cumartesi Özeti - Tolu ile Sona yeniden evlenir

Sona buna rağmen öfkeyle oradan ayrılmak ister. Lakin Modiler Sona’yı bırakmaz ve tüm takılarını orada Sona’ya takıp, Tolu ile yeniden evlendirirler. Sona evlendikten sonra Modilere karşı siniri geçer. Gopi olup bitenleri evdeki Meethi’ye haber vermek için sabit hattı arar. Ancak telefona Meethi değil Paridhi çıkar. Gopi’nin anlattıklarını sessizce dinledikten sonra telefonu yere fırlatır. Anlaşılan o ki yeni kötü karakter Pardihi olacak. Bekleyip göreceğiz.

Devamı Masum 398. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 398. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

    1. Gopi Sona2yı bulduklarını ve Tolu ile yeniden evlendirdiklerini söyledikten sonra Paridhi telefonu yer fırlattı. Bu normal bir davranış mı?

      1. Sonayi kıskanıp mi kötü olacak acaba 🤔 Instagram da görmüştüm birisi ile sonaydi sanırım Gopiyi öldürmeye çalışıyordu 😕

  1. Zaten pari kendide gururuyla gelin olmadi o eve kendini cigara sitem ederek kabul etdirdi resmen şimdi sonaya mi karşi çikiyor heh kendinden daha kurnaz saniyor belki

    MERHABA FILIZCIM NASILSIN CANIM IYIMISIN?! TEŞEKKÜR EDERIS CANIM ÖZETLER ÜÇÜN ELINE SAGLIK !!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu