Dizi Özet

Masum 403. Bölüm Özeti 29 Nisan Dharam Öldü Mü?

Masum 403. bölüm özeti 29 Nisan Perşembe. Dharam terastan düşecek. Gora onu öldü gösterecek! Detaylar Masum 403. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 403. bölüm; Dharam’ın Meera’yı teras da beklemesi ile başlar. Zira geçtiğimiz bölümde Dharam Shravan ve Vidya’nın bebeğini Nainya’ya vermekten vaz geçtiğini Meera’ya açıklamak için çağırmıştır. Meera gelir gelmez sayıştırmaya başlar. Dharam bir defa olsun dinlemesini isterse de Meera onu Gora’nın kuklası olduğunu söyler. Dharam Meera’nın omzuna dokunup durdurmak isterken Dharam aşağıya düşer. Meera şok olur.

Masum 403 bölüm özeti Başlıyor!

Meera ve diğerleri hemen Dharam’ın yanına gider. Vidya Djharam’ın nabzını kontrol etse de nabzının atmadığını, bir nevi Dharam’ın öldüğünü söylemeye getirir. Gora oğlu Dharam’ın kalbinin durduğunu duyunca şoka girer.

Masum 403. bölüm özeti - Dharam öldü mü

Gora oğlunu bilerek terastan attığını iddia eder. Ancak Meera ayağı kayıp düştüğünü, buna kendisini sebep olmadığını söyler. Bu defa Durga Meeray’a tokat atıp Dharam’ın onu sevdiğini ama o Dharam’ın sevgisine karşılık vermediğini söyleyip kızıp öldürdüğünü iddia eder. Durga2nın elindne MeerA2yı Vidya kurtarır.

Tüm bunları yaşanırken Gopi birden kalbinde bir şeyler olur. Kızının canı tehlikede olduğunu hisseder. Ahem’e daha hızlı arabayı sürmesini, bir an evvel Gora’nın evine ulaşmasını ister.

Masum 403. Bölüm Özeti

Meera Dharam’ın uyanmasını, şaka yapmamasını söyleyip göğsüne yumruk atar. Defalarca onu sallayıp kalkmasını ister. Ancak Dharam’dan ses yoktur. Merada Dharam’ın göğsüne kafasını koyup ağladığı sırada Dharam’ın kalbinin attığını duyar. Hemen Dharam’ın yaşadığını, kalbinin attığını söyler.

Olay yerine hemen ambulans gelse de Gora halen Meera’nın oğlu Dharam’ı öldürdüğünü iddia eder. Meera bir kez daha Dharam’ı öldürmediğini, yaşadığını ve nefes aldığını söyler. Ambulans gelince Meera ambulansa Dharam’ın yanına binmeye yeltense de Gora buna müsade etmez. Ambulans gider gitmez Modiler gelir.

Gopi hemen Meera’nın yanına gelir. Ahem yerde kanı görünce şok olur. Neler olup bittiğini sorar. Durga da “Meera kocamı öldürdü” der. Lakin Meera öldürmediğini, terasta yanındayken ayağı kayıp düştüğünü söyler.

Durga oğlu Sharavan’a hastaneye götürmesini ssterken, Kokila Meera’nın anlattıklarını dinledikten sonra Meera Gopi’yi de zamanında ikinci kattan attığı için Meera’nın suçlu olabileceğini söyler. Lakin Gopi Meera’nın anlattıklarının gerçek olduğunu, bu sebeple hastaneye gidip, Dharam’ın yanında olmaları gerektiğini söyler.

Hep birlikte hastaneye giderler. Gopi Dharam’ın odasını ve ne durumda olduğunu sorar. Görevli Dharam adında bir hasta olmadığını söyler. Başka bir görevli ise Dharam’ın öldüğünü ve annesi cesedini inanışlarına göre yakmak için aldığını söyleyince Durga olduğu yere yıkılır.

Masum 403. bölüm özeti - Dahram'ın cenazesi

Modiler hep birlikte ceset yakılma yerine gider. Polis Modileri durdurur. Gora oğlunu öldürdüğünü, daha önce da Karunesh’i öldürdüklerini, bunda sonra tüm kötülükleri yapacağını söylerken, Meera yakılmaya çalışılan cesedin Dharam’a ait olmadığını ileri sürer. Gora oğlunun cesedi olduğunu söylese de Meera cesede bakmak ister.

Gora cesedin yanına kimseyi yaklaştırmaz. Durga da son bir defa olsun Dharam’ı görmek istediğini söyleyince Gora sadece Durga’ya izin verir. Meera Durga’ya giderken Dharam’ın yüzüne bakmasını ister. Zira ölen kişi Dharam olamayacağını, ambulansa binerken yaşadığını söyler. Durga yakılacak kişinin yüzüne baktığında Dharam olduğunu onaylar. Meera şok olur.

Gora ise bu sırada Dharam’ın ölmediğini ambulans da gelirken doktoru tehdit edip ona para verdikten sonra belli bir süre uyuması için iğne yaptırdığını ve hastaneden ölü belgesi aldığı o anları hatırlar. Bunu neden yaptığını da kendi kendisine şöyle der.

“Sen bebek meselesinde Meera’nın yanında olmasaydın bunlar başına gelemeyecekti” (Masum 403. bölüm özeti) Gora

Gora Dharam’ın cesedini yakmak için ateşe verdiği sırada el çabukluğu ile Dharam’ın olduğu bölüm aşağıya çukura düşer. Dolayısı ile Dharam ateşten etkilenmese de uzaktan sanki Dharam odunların arasında yanıyor gibi gözükür. Meera ve Durga bile Gora’nın oyununu anlayamaz ve ikisi birlikte Dharam’ın öldüğüne inanıp ağlar.

Masum 29 Nisan Perşembe Özeti

29 Nisan Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 29 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Meera öldüğü sandığı kocasının arkasından bağırırken, Gora oyun edip katil olduğunu, oğlunu öldürdüğünü söyler. Bu sırada Gora’nın adamları diğer taraftan Dharam’ı çukurdan çıkartıp ambulansa bindirir. Dharam’ın yaşadığını ve durumun da iyi olduğunu söyler. Gora ölen oğlu için dini ritüellerini evde yapmaya gideceğini söyler. Meera da Gora’nın yanında gelmek istese de Gora Meera’yı itekleyip evinde hiç bir yeri olmadığını söyler. Gora araba ile ayrılırken, Meera da orada bulunan arabalardan birini alıp Gora’nın peşinden gider.

Masum 29 Nisan Perşembe Özeti - Meera Dul kadın ritüeli Yapar

Gora’nın oyunu Vidya ile Sharavan’ın zaten bozuk olan arasını daha çok bozar. Sharavan Meera’nın bilerek babası Dharam’ı öldürdüğünü söyleyip hıncını Vidya’dan çıkartır. Ona bağırır. Ahem ve Gopi Gora’nın evine ulaşır. Gopi öldüğü sanılan Dharam’ın ritüellerini Meera’nın yaptığını görünce şok olur.

Pari evdeki tüm uğursuzlukların başı olarak Sona’yı işaret eder. Hetal ise haksızlık yaptığını, söyleyip Sona’nın yanında yer alır. Gora’nın evinde ise dul kalma ritüeli vardır. (Benim anladığım bu ritüele katılan bayan ömür boyu dul kalıyor) Gopi bunu istemez. Lakin oradaki bayanlar hem Gopi’ye hem de Ahem’e engel olur.

Devamı Masum 404. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 403. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

    1. Nasıl? Anlamadım ayni ahem ve gopi gibi 410 bolymde artiq sevecekler bir birini yani meera da sevecek mutlu olacaklar

  1. Cok sacma mira gercekden vidyanin kayinvalidesi mi olacak? Diziyi bu kadar uzatmaya ne gerek vardi ki? Rashi olmeden once bitseydi keske

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu