Dizi Özet

Masum 404. Bölüm Özeti 30 Nisan Meera Tutuklanır!

Masum 404. bölüm özeti 30 Nisan Cuma. Meera Dharam’ı öldürme suçundan tutuklanır. Detaylar Masum 404. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 404. bölüm; Gora’ın evinde başlar. Kokila hem Durga’ya hem de Meera’ya batıl inançlara inanmamasını, hiç bir şey için zorunda olmadıklarını söylerken Meera da bu sırda teras da yaşanan olayı, yani Dharam’ı istemeden de olsa nasıl ittiğini hatırlar.

Modi evinde herkes Pari’ye cephe alır. Zira Sona’ya karşı ağza alınmayacak sözler söyleyince Tolu da Sona’nın yanında yer alır. Molu da Pari’nin haksız olduğunu söyleyince Pari şok olur.

Masum 404 bölüm özeti Başlıyor!

Pari’nin ağır hakaretlerinden sonra Sona odasına gidip evden ayrılmak için kıyafetlerini toplarken, Tolu ve Hetal Pari’nin sözlerine aldırış etmemesini ister. Hatta Hetal eski kıyafetlerini bir fakire verip geçmişini tamamen unutmasını söyler.

Masum 404. bölüm özeti - Meera Tutuklandı

Gora kadınlar dini ritüellerini yaparken gizlice yukarı çıkar. Kokila da bir kaç dakika sonra yukarı çıkıp Gora’yı yukarı da arar. Gora bu sırada birileri ile konuşup oğlunun durumunu sorar. Dharam’ın iyi olduğunu ve her geçen gün iyiye gittiğini söyleyince, Gora Dharam’ın uyanması halinde yeniden uyutmak için ilaç verilmesini ister.

Tam da bu sırada kapının önünde Kokila’yı görünce şok olur. Kokila öfkeyle Meera’nın dul kadın ritüelini yapması için baskı kurduğundan bahsedince, Gora Kokila’nın telefon konuşmalarını duymadığını anlayıp hemen rol yapar. Meera oğlunu öldürdüğünü, az bile yaptığını söyler.

Masum 404. Bölüm Özeti

Gora aşağıya inip berberlerden Gora ve Meera’nın saçlarını kesmesini ister. Ancak Vidya berberleri durdurur. Vidya Sharavan’ı öne sürüp bu ritüeli sonlandıracağını söyler. Shravan ise babası Meera yüzünden olduğunu ritüeli durdurmayacağını söyleyince Vidya dona kalır. Anlayışlı olduğunu düşündüğü Shravan birden anlayışsız bencil birine dönmüştür.

Gopi berberin önüne geçer ve Meera’nın kafasına kan bulaşır. Zira saçı keserken bir anda Gopi’nin eli kesilir. Dini inanışlarına göre dul bir kanının kafasına kan bulaşması büyük bir olaydır.

Kokila bu kadar rezilliğin yettiğini ve Meera’nın kalkmasını ister. Gora dul kadın ritüeli bitmeden Meera’nın kalkmayacağını söyler. Kokila Gora’nın da dul olduğunu ama bu ritüele katılmadığını söyleyince Gora afallar. Bu arada Durga ayağa kalkar. Kokila ve Gopi de zorla Meera’yı ayağa kaldırır.

Masum 404 Özeti - Konağa polis gelir

Dharam öldüğü için artık Meera’nın orada kalmasının da bir anlamı olmadığını, zaten yakında boşanacakları için Kokila ve Gopi Meera istemese de Gora’nın evinden götürmek ister. Gora Meera’yı götürmesine izin vermeyeceğini söyler. Hemen kapıda ki adamlarına haber verip Kokila’ya engel olmasını ister. Kokila karşısında kişilere çekilmesini ister. Ancak kimse çekilmez. Kokila onlara tokat atıp yolu açar. Diğer taraftaki görevliler bu defa engel olmak ister. Kokila ise onlara şöyle der.

“Sizin de canınız dayak yemek istiyorsa gelin” (Masum 404. bölüm özeti) Kokila Modi

Deyince onlar da kenara çekilir. Kokila Gopi ve Meera ile birlikte Gora’nın evinden ayrılırlar.

Polis kapıya gelir. Meera’nın burada olup olmadığını ve kim olduğunu sorunca, Ahem Meera’nın babası olduğunu, kızı da burada olduğunu söyler. Polis ve müfettiş Dharam cinayetinden sorumlu olan Meera’yı tutuklamaya geldiğini söyleyince herkes şok olur. Ahem ve Jigar cinayet olmadığını, sadece kaza olduğunu söyler. Ahem kimin şikayetçi olduğunu sorar. Müfettiş Gora’nın şikayet ettiğini söyler.

Polisler Meera’yı tutuklamak ister. Kokila tutuklamadan önce Meera ile özel konuşmak ister. Gora her ne kadar buna müsade edilmemesi yönünde bağırsa da müfettiş izin verir. Kokila Gora’dan Meera’yı uzaklaştırıp Dharam’ı ittiğini asla kabul etmemesini ister. Meera ise nasıl yalan söyleyebileceğini sorgular. Kokila geri de bıraktıklarını düşünmesini, kaza olan bir olayı kasti bir olaya çevirmeye çalışan Gora’ya fırsat vermemesini ister. Polisler Meera’yı alıp götürürler. Kısaca Meera tutuklanır.

Gopi bir kızı cezaevine giderken Vidya’yı da Gora’nın evinde bırakmak istemez. Vidya gelmek istemediğini evi ve yuvası burası olduğunu ancak Durga isterse gideceğini söyler. Durga Vidya’nın yanına gelir. Meera’nın katil olduğunu kabul ederse evde kalmasına izin vereceğini söyler. Vidya ise açıkça kaza olan bir olayı cinayet olarak değerlendiremeyeceğini söyleyince Durga evde kalmasına izin vermez. Viday da Modilerle birlikte evden ayrılır.

Masum 30 Nisan Cuma Özeti

30 Nisan Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 30 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Ahem, Jigar, Kokila, Vidya ve Gopi karakola gelir. Gopi ve Ahem kızları ile görüşmek istediğini söyler. Karakol amiri ziyaret saati olmadığını ve buna müsade etmeyeceğini söyler. Gopi kızının masum olduğunu söyler. Ahem de kefaletle salıverilme ister. Polis amiri savcının iddianame hazırlanmasından sonra kefaletle salıverme olayı olabileceğini, bu aşamada mümkün olmadığını söyler.

Masum 30 Nisan Cuma Özeti - Meera Sorgu odasında

Modiler hem Meera ile görüşemez hem de kefalet olayını yapamadıkları için moralleri bozuk bir halde eve gelirler. Hetal Meera’nın nezarette olduğunun öğrenince şok olur. Ahem elinden bir şey gelmediği için ağlarken Vidya babasına ağlamamasını, yakında Meera’nın da eve geleceğini söyler.

Gopi kızlarına sahip çıkamadığı için kendisini suçlayıp ağlarken, Kokila tam da ayağa kalkıp dimdik durma zamanı olduğunu dile getirir. Gora’nın oğlu ölmüş gibi davranmadığını bu işte bir terslik olduğunu da sözlerine ekler. Gopi de aynı durumu fark ettiğini açıklayınca şüpheler Gora üzerinde yoğunlaşır. Kokila Gora’nın evine gidip delil aramaları gerektiğini söyler.

Karakol da Meera’nın işkence eşliğinde ifadesi alınır. Meera’yı darp edip ona cinayeti kabul ettirmeye zorlarlar. Tam da bu sırada Kokila’nın “Asla ama asla cinayeti kabul etme” sözlerini hatırlayıp Dharam’ı öldürmediğini söyler.

Devamı Masum 405. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 404. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

  1. Masum ne zaman bitecek ? Hani ahem olucek gopi baskasi ile evlenecek diyorlardi? Ben yalnismi duydum?

  2. Hayır galiba ahem ölecek diye gösteriyorama ölmüyor hafızasını kaybediyor bu arda dharam ölmüyor merra idam ediliyor son anda dharam yetişip merra kurtarıyor

    1. Hayir ahem masum 2 de hafızasını itiriyo gibi geliyo masum bu masum 1 masumda gopi jagiyle evlencek ama masum 2 de ahem gelcek

      1. Aheme benzeyan birimi ? Neden hep boyle oluyor ya? Madhubala dizisinde arkeyin ikizi gelmisdi. Benimsinde zeynin. Sensiz olmazda parvatinin. Kokilaya benzeyen biri de vardi gopiyi deli olmaya zorlayan😤

  3. Ahem hafızasını kaybediyor ve gopiyi hatirlamiyo başak biri geliyor ahem benzeyen ve herkes onu ahem sanıyor ama gobip ahemi buluyor ve ahemin hafızası yerine geliyo Vidya gopinin kız değil gopini bir oğlu var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu