Dizi Özet

Masum 405. Bölüm Özeti 1 Mayıs Kokila ve Gopi İz Peşinde!

Masum 405. bölüm özeti 1 Mayıs Cumartesi. Kokila ve Gopi Dharam’ın yaşadığını kanıtlamak için delil peşine düşerler. Detaylar Masum 405. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 405. bölüm;

Meera’nın polis tarafından karakoldan çıkarılması ile başlar. Ahem ve Jigar Meera’yı darp edilmiş bir halde görünce ona kimin vurduğunu sorar. Lakin müfettiş Ahem ve Meera’nın daha fazla konuşmasına müsade etmeden arabaya bindirir.

Masum 405 bölüm özeti Başlıyor!

Gora’nın keyfi yerinde. Suçsuz Meera cezaevine düşerken, Dharam da Meera’yı tuttuğu için bunca zamandır adeta komada yatar gibi doktorlar tarafından uyutulmakta. Her şey Gora’nın istediği gibi gider.

Naiya Gora’nın yanına gelir ve ona Vidya’nın çocuğunu vermeme ihtimalinden bahseder. Gora da ne olursa olsun bebeği alacaklarını söyler. Gora öfkeyle dışarı çıkmak için kapıyı açınca karşısında Gopi ve Kokila’yı görünce şaşırır. Neden geldiklerini öfkeyle içinde sorar.

Masum 405. bölüm özeti - Kokila iz peşinde

Gopi ve Kokila’nın tek amacı Dharam’ın gerçekten ölüp ölmediğini kanıtlamak. Bunun için Gora’yı yoklamaya geldiler. Gora neden geldiklerini bir kez daha sorunca Kokila, onunla barış içinde konuşmaya geldiklerini söyler. Gora oğlunu öldüren Meera’nın öldürülmesini mahkemeden talep edeceklerini söyleyince Gopi “Bunu Dharam duyuna ne diyeceksin? Al istersen ara da sor Dharam’a” deyince Gora yalandan bayılıyor numarası yapar. Eve doktor gelir. Muayene eder.

Ahem Gopi’yi arayıp Meera’nın kefalet ile salıverilmesinin reddedildiğini haber verir. Gopi yakında orada olacaklarını söyler.

Masum 405. Bölüm Özeti

Gopi ve Kokila Gora’nın odasından çıkıp kendi aralarında kritik yaparlar. Gora’nın bilerek bayılma numarası yaptığını, aslında Dharam’ın hayatta olduğunu lakin onu başka bir yerde sakladığını söylerken bu konuşmaları Shravan duyar. Kokila ve Gopi’ye tepki gösterir.

Shravan doktorun yanına gidip babaannesinin nasıl olduğunu sorar. Doktor iyi olduğunu ama bu kadar sık kan vermemeleri gerektiğini söyler. Shravan ne dediğini anlayamaz. Doktor Gora’nın hastane de kav verdikten sonra koluna takılan etiketi gösterip yakın zamanda kan verdiğini söyler. Bunun Gopi ve Kokila duyar. Gora kime ve ne için kan verdiklerini öğrenmeleri gerektiğini düşünürler.

Masum 405. bölüm özeti - Gora Dharam'ı kaçırır

Gopi ve Kokila Dharam’ı bulabilecekleri bir iz yakaladıklarını için hızla ilgili hastaneye doğru yola çıkarlar. Jigar Gopi’yi arayıp Meera konusunda bilgilendirmek istese de Kokila telefona bakar. Gopi’nin araba kullandığını ve müsait olmadığını söyler.

Shravan, Vidya’yı hatırlayarak ağlar. Naiya ise kendi çıkarını düşünüp kardeşi Sharavan’ı kandırır. Vidya’nın yanına gitmesini, hamile eşini yalnız bırakmamasının ister. Shravan bunu ne için istediğini sorar. Nainya ise kardeşinin evliliğinin bozulmasını istemediğini söyleyip Sharavan’ı kandırır.

Gopi ve Kokila hızla hastaneye gelir. Görevliye “Dharam Suryavanshi” isimli hastanın olup olmadığını sorar. Görevli o isim de bir hastanın olmadığını, lakin “Dharam Shah” adına hastanın olduğunu söyler.

Gopi hastanın 108 numaralı odada olduğunu görünce hemen odanın önüne kadar gitseler de görevli ziyaret saatinin bittiğini söyleyip dışarı çıkartır. Malaesef Gopi ve Kokila odada kimin olduğunu göremeden çıkmak zorunda kalırlar.

Masum 1 Mayıs Cumartesi Özeti

1 Mayıs Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 1 Mayıs özeti vermeye devam diyoruz.

İkili dışarı çıktıktan sonra pencereden tırmanıp içeride yatan kişinin kimliğini öğrenmek isterler. Gopi pencereden içeri girip 108 numaralı odaya baktığında Dharam olmadığını görür.

Meera’nın duruşması başlar. Meera’nın avukatı tamamen bir kaza olduğunu söylese de hakim delillerin Meera’yı suçlu gösterdiğini, bunu polis raporlarında da görebildiğini söyleyip 15 gün boyunca karakolda nezarette kalmasını bu süre zarfında kefaletle salı verilmesini de reddettiğini açıklar.

Masum 1 Mayıs Cumartesi Özeti - Sona Pari'yi durdurur

Modi konağında Sona’ya ders vermek isteyen Pari, Kinjal ve Urmila Sona’yı kötü kadın gibi göstermek için Sona’nın odasında ki resim çerçevesi içinde Sona2nın resmini alıp birine verirmek isterler. Lkin Sona bu oyunun erken fark edip kendi resmi ile Pari2nin resmini değiştirir.

Bir kaç saat sonra Kinjal ile Urmila’nın resim verdiği adam Pari’ye gelip sarılır. Eski aşkı olduğunu söyler. Tolu ve Molu adamı dönüp evden atarken adam oyuncu olduğunu, bunu Urmila’nın isteği üzerine yaptığını, hatta kanıtı da burada ki resim deyip gösterir.

Sona foyaları ortaya çıkan Pari ve diğerlerine güler. Pari sinirlenir ve Sona’ya tokat atmak için elini kaldırdığında Sona Pari’in elini tutar. Bu sırada içeri Kokila, Gopi, Jigar ve Ahem girer. Sona her şeyi onlara anlatır. Devamı Masum 406. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 405. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu