Dizi Özet

Masum 406. Bölüm Özeti 2 Mayıs Dharam Yaşıyor!

Masum 406. bölüm özeti 2 Mayıs Pazar. Meera Dharam’ın yaşadığını öğrenecek. Detaylar Masum 406. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 406. bölüm; Sona’nın konuşması ile başlar. Allah’ın yardım ettiğini, aksi takdir de kendisine kurulan tuzakları göremeyeceğini söyler. Gopi, Pari’yi gerçekten yanlış yaptığı için kızar. Vidya’nın evde strese girmemesi gerekirken böylesi bir ortamda Meera’nın cezaevindeyken evde bunların olması ve bundan da Pari2nin sorumlu olmasını kendisine yakıştıramadığını dile getirir.

Masum 406 bölüm özeti Başlıyor!

Bu işlerin arkasında olan Pari’ye Tolu da kızar. Tolu, Sona’nın elini tutup ne olursa olsun bu eli hiç bir zaman bırakmayacağını söyler. Kokila; Urmila ve Kinjal’i de tehdit eder. Yaptıkları ile iki ettiğini, üçüncü de evden göndereceğini söyler.

Masum 406 bölüm özeti - Dharam ölmedi

Shravan Vidya’yı arar. Shravan babasının küllerini Ganj nehrine dökeceklerini, bu dini ritüel de yanlarında olmasını ister. Vidya eve girmeyeceğini, kapında dini törene katılacağını söyler. Kokila ve Gopi de bu konuşmayı duyduktan sonra Vidya’yı Dharam’ın ölmediği konusunda bilgilendirip, Dharam’ın külleri diye herkese yutturan Gora’nın foyasını ortaya çıkartmak için ne yapıp edip o külden numune alıp kemik testine gönderilmeleri gerektiğini söyler.

Pari, Kinjal ve Urmila sabah kahvaltı sofrasına gelirken kendi aralarında konuşurlar. Sona’nın evde daha güçlü bir konuma geldiğini, artık onu yenmelerinin çok zor olduğundan bahsederken, sabah kahvaltısının hala hazır olmadığını görünce şok olurlar. Pari sinirle Meethi’yi çağırır. Meethi herkesin kahvaltı yapıp dışarı çıktığını, Sona da başka kimseye kahvaltı hazırlamamasını söylediğini iletir. Bu sırada sona gelir. Artık evi yönettiği için az sayıda kahvaltı hazırlayabildiğini, bu nedenle kendileri gidip kahvaltı hazırlaması gerektiğini söyleyip dalga geçer.

Masum 406. Bölüm Özeti

Kokila, Gopi ve Vidya Gora’nın evine giderler. Tabi Vidya kapıda bekleyeceğini daha önce Shravan’a söylediği için Shravan ile beraber Gora da dışarı çıkar. Gora ne için geldiklerini söyler. Kokila Dharam’ın küllerini uğurlamaya geldiklerini, buna haklarının olduğunu söyler. Gorta Ganj nehrine giderken yanlarına kimseyi istemediğini sadece aile arasında bir tören olduğunu söyleyip ayrılır.

Modiler de nehre gider. Nehirde Dahram’ın külleri ve kemikleri dökülür. Gora ve dilerleri ayrıldıktan sonra Vidya kemiği bulduğunu söyler. Hemen laboratuvara götürüp test ederler. Adli tıp uzamın kemiğin bir insana ait olmadığını, bir kepeğe ait olduğunu açıklar. Artık Dhram’ın hayatta olduğunu kendilerince kanıtlasalar da mahkemeyi inandıracak daha gerçekçi delil bulmaları gerektiğini düşünürler.

Masum 406. bölüm özeti - Gora planını uygular

Bu bilgiyi hem Jigar hem de Ahem’den saklamaları gerektiğini, hep birlikte Dharam’ı bulup Meera’yı cezaevinden kurtarmaları gerektiğini söylerler. Vidya Shravan’ı arayıp planlarına yardım etmek için yanına çağırır. Vidya Shravan geldiğinde ne konuşmak istediğini sorar. Masum 406. Bölüm Özeti devam ediyor.

Vidya da Dharam’ın ölmediğini, adli tıp uzmanı tarafından nehre atılan kemikleri teste gönderdiklerini ve köpeğe ait olduğunu söyleyince Shravan sinirden deliye döner. Hızla orayı terk eder. Kısaca Vidya’ya inanmaz. Gopi ve Kokila da Meera’nın yanına gidip Dharam’ın yaşadığını ama Gora onun sakladığı için henüz bulamadıklarını, ilk fırsatta bulup yanına getireceğini söyleyince Meera derin bir oh çeker.

Shravan eve gelir. Morali bozluk bir şekilde Dahram’ı düşünür. Bu sırada yanına Gora gelir. Ne düşündüğünü sorar. Shravan da babası Dharam’ı düşündüğünü söyleyince Gora oyun etmeye başlar. Shravan elindeki kemiği gösterip Vidya’nın söylediği köpek olayını anlatır. Gora; Kokila ve Gopi’nin amacını anlar. Lakin bu işi kendisi yönettiğini ve asla Dharam’ın yaşadığını kanıtlayamayacaklarını içinden düşünür.

Masum 2 Mayıs Pazar Özeti

2 Mayıs Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 2 Mayıs özeti vermeye kaldığımız yerden devam diyoruz.

Gora rol yapmak ve bir adım önde olduğunu göstermek için köpeklerle Modi konağını basar. Herkes ne olduğunu anlayamaz. Gora oğluna köpek deme cesaretini kimden aldıklarını sorar. Bu arada Durga ile Nainya odada konuşur. Nainya Durga’yı ikna edip Shravan’ın bebeğini almaları konusunda destek isterken içeri Shravan girer.

Masum 2 Mayıs Pazar Özeti - Gopi Gora'yı konuşturur

Gopi ve Kokila Gora’yı gaza getirir. Gora da Dharam’ın hayatta olduğunu ama asla bulamayacakları yerde olduğunu söyler. Gora aççıkça amacı Meera’nın mahkemece önce suçlu bulunmasını, daha sonra asılması ile Karunesh’in de böylece intikamını alacağını dile getirir. Devamı Masum 407. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 406. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Filizcim cok tesekkürler özetler icin yeni bölim bekleyorys

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu