Dizi Özet

Masum 407. Bölüm Özeti 3 Mayıs Meera İdam Cezası Alır

Masum 407. bölüm özeti 3 Mayıs Pazartesi. Meera Dharam’ı kasten öldürme suçundan idam cezası alacak. Detaylar Masum 407. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 407. bölüm; Gopi ile Gora’nın konuşması ile başlar. Gora ne yaparlarsa yapsınlar Meera’nın asılacağını söylerken, Gopi de Gora’ya ne yaparsa yapsın kızını astıramayacağını söyler. Gora bahse var mısın? diyerek Meera’nın asılması üzerşine bahse girerler.

Kokila Gora’yı evden kovar. Gora gittikten sonra Hetal ve diğerleri ne olduğunu anlayamaz. Kokila’ya bütün bunların ne demek olduğunu sorar. Kokila da Dharam’ın yaşadığını, Gora da bunu örtbas edip Meera’yı cezalandırmaya çalıştığını söyleyince herkes şok olur. Ahem Kokila’ya inanamaz. Kokila yemin eder. Lakin Ahem Kokila’nın Gora’ya karşı kini olduğu için yalan yere yemin ettiğini, Dharam’ı gözlerinin önünde yaktıklarını söyler.

Masum 407 bölüm özeti Başlıyor!

Gora arabada giderken Kokila ve Gopi’nin olması gerekenden daha sakin kaldıklarını, bunun altında bir şeyler çıkmasından şüphe eder. Dharam’ın yanında ki adamı arayıp etrafa göz kulak olmasını, gerekiyorsa bir kaç adam daha yanına almasını ama hiç kimseyi Dharam’ın yanına yaklaştırmamasını söyler.

Masum 407. bölüm özeti - Meera idam cezası alır

Gopi Dharam’ın yakıldığı küllerin arasından çıkan kemiği teste gönderdiklerini ve köpeğe ait olduğunu adli tıp uzmanının doğruladığını söyler. Ahem bu defa Gora’nın oyun ettiğine inanır ve gidip onu dövmek istese de Kokila buna izin vermez. Sessizce Dharam’ın izini sürmeli ve Meera’yı cezaevinden çıkarmaları gerektiğini söyler.

Ahem ne olursa olsun kızına bunca eziyet çektiren Gora’yı darp etmek istese de Vidya araya girer ve Gora’nın arabasına GPS cihazı koyduklarını, artık gidecekleri her adımı takip edeceklerini söyler.

Masum 407. Bölüm Özeti

Vidya Gora’nın arabasına nasıl GPS cihazı taktığını anlattıktan sonra Kokila, ailesine Gora’nın evinin dışında beklemeleri gerektiğini, gittiği yeri çaktırmadan bulabileceklerini açıklar. Kokila, Gopi, Ahem ve Jigar Gora’nın evinin önünde ağacın altında saklanarak beklerler.

Jigar ve Ahem sabaha kadar beklese de Gora’dan bir hamle gelmez. Ahem ve Jigar Meera’nın duruşması için ayrılır. Modi konağında Vidya da ablasının yanında yer almak için duruşmaya gitmek ister.

Masum 407. bölüm özeti - Gopi Dharam'ın yerini bulur

Nainyya, Durga ve Shravan da duruşma için Gora’nın evinden ayrılır. Gora herkes gittikten sonra dışarıda duran kamyonlardan birinin kapalı kasasına gelip kapıya vurur. Adam kamyonun kasasını açar. Gora bir taraftan Meera’nın asılacağı günü ballandıra ballandıra anlatırken, diğer taraftan da adama yemek verir. Gopi ve Kokila da Gora’nın tüm söylediklerini duyar, yaptıklarını görür.

Meera duruşmaya getirilir. Vidya ile Meera kısa da olsa görüşme fırsatı yakalar. Kokila ve Gopi de kamyon kasasının içine bakıp Dharam’ı görünce şükürler olsun derler. Gopi ve Kokila polise haber verdiklerinde Gora Dharam’ı kaçıracağını, bunun için polise haber vermeden Dharam’ı kaçırmaları gerektiği konusunda anlaşırlar.

Gora’nın avukatı Modi ailesini mercek altına alır. Sona’nın hırsız birisi olduğunu, Ahem’in 10 yıl boyunca evlilik ilişkisi olmadan başka birisi ile aynı evde yaşadığını, Gopi’nin kardeşini öldüğünü, Kokila’nın ise mahkemeye bile gelmeden entrika peşinde koştuğunu söyleyince Ahem sinirlenir. Annesine karşı hakaret ederse öldüreceğini söyler. Hakim hemen Ajhem’i tutuklama kararı verir.

Masum 3 Mayıs Pazartesi Özeti

3 Mayıs Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 3 Mayıs özeti vermeye kaldığımız yerden devam diyoruz.

Gopi ve Kokila kamyonu kaçırmayı başarır. Gora da adamlarına Kokila ve Gopi’yi yakalamalarını emreder. Kokila Jigar’ı arayıp Dharam’ı bulduklarını, mahkemeye getireceklerini söyler. Yolda polis Gopi ve Kokila’yı durdurur. İkisi de çok sevinir. Polise her şeyi anlatırlar. Polis kamyon kasasına bakmak ister. Gopi kamyonun kasasını açınca boş yatağı görünce şok olur. Polise her ikisini kamyon çalma suçundan tutuklar.

Masum 3 Mayıs Pazartesi Özeti - Gopi Kamyonu kaçırır

Gora ise aptal Kokila ve Gopi diyerek güler. Dhram’ı kamyon kasasından nasıl çıkardığını yeniden düşünüp gelin kaynananın ne kadar aptal olduklarını söyleyip güler.

Bu arada yargılama sona erer. Sharavan ve Durga da Meera’ya suçlu olduğunu iddia eder. Hakim sabah 9 da Meera’nın asılmasına karar verir. Ahem avukatı tehdit etmekten, Kokila ve Gopi de kamyon çalma suçundan nezarete düşer. Ahem hiç bir mucize kızının kurtaramayacağını söyler. Ahem’in çaresiz kalışı yürekleri dağlarken Gopi de inancına güvendiğini, kızı9nın asılmayacağını söyler.

Devamı Masum 407. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 407. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu