Dizi Özet

Masum 408. Bölüm Özeti 4 Mayıs Zamana Karşı!

Masum 408. bölüm özeti 4 Mayıs Salı. Modiler Gora’nın evini basacak. Ahem Dharam’ı depoda bulacak! Detaylar Masum 408. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 408. bölüm; Ahem dışında tüm Modilerin eve dönmesi ile başlar. Büyük anne Meera’yı yanlarında göremeyince neden getiremediklerini sorar. Jigar ağlayarak Meera’nın ölüm cezası aldığını açıklar.

Modi ailesine ve Modi evine hüzün hakim olur. Ahem avukatı tehdit etme suçundan nezarette kalırken, Meera da sabah 9 da asılmayı beklemekte. Bunda dolayı Modiler adeta yıkılır. Jigar ağlamaya başlar.

Masum 408 bölüm özeti Başlıyor!

Gora Dharam’ı daha güvenliği olduğunu düşündüğü evin bodrumuna alır. Dharam uyurken Gora onun önünde Meera’nın asılacağını duyunca dasn edip eğlenir. Bu sırada Dharam kendisine yavaş yavaş gelmeye başlar. İlk söz “Meera nasıl? O nerede?” diye sorunca Gora Meera oğluna kara büyü yaptığını, yakında bu dertlerden kurtulacağını söyleyip ona iğne yapar. Dharam tekrardan uyumaya başlar.

Masum 408. bölüm özeti - Ahem Dharam'ı mahkemeye götürürken

Kokila umudunu kaybeden ailesini gaz verir. Karanlığın ardında daha parlak bir aydınlığın geldiğini, nezaretteki Ahem’in bile hala kızını kurtarma ümidi olduğunu, bundan güç alıp yeniden dirilme zamanı geldiğini söyleyip herkesi Meera için birlik olmaya davet eder. Modiler hep bir ağızdan Meera’yı kurtaracaklarını söylerler.

Masum 408. Bölüm Özeti

Shravan, Nianya ve Durga eve gelir. Hizmetçiye Gora’nın nerede olduğunu sorarlar. Hizmetçi Gora’nın odasında olması gerektiğini söyleyip ayrılır. Shravan ve diğerleri Gora’nın odasına gitse de onu orada bulamazlar. Herkes evin içinde Gora’yı ararken Durga depo kapısının açık olduğunu fark eder.

Merdivenlerden aşağıya inip “kaynana orda mısın?” diye bağırınca Gora panik olur. Hemen Durga’nın karşısına çıkar. Durga depo da ne yaptığını sorar. Gora da Meera öldükten sonra yakılacak lambayı aradığınım, merak etmemesini söyler. Durga bir kaç soru daha sormak isteyince, Gora sinirle depodan çıkmasını ister. Durga giderken ayağına şırınga batar. Durga bu şırınganın depo da ne işi olduğunu düşünmeye başlar.

Masum 408. bölüm özeti - Modiler Meera için bir araya gelirler

Modi ailesinde Vidya ve büyük anne dışında hepsi siyah giyer. Aarti töreni yaptıktan sonra Meera’yı kurtarmak için gerekse kanunları çiğnemeye yemin ederler.

Modiler evde Gora ve adamlarına saldıracak malzemeleri birbirlerine dağıtırken, Gora’nın evine ellerinde sopalı adamlar basar. Shravan adamları kovmak ister. Lakin adamlar Shravan’a cevap dahi vermez. Shravan sizi kim çağırdı diye sorunca Gora “Ben çağırdım” der.

Shravan neden diye sorunca Modiler intikam almaya geleceklerini, o süreç içinde evde olmamaları gerektiğini, Nainya’yı da alıp çiftlik evine geçmesini ister. Durga evde kalırken, Nainya ve Shravan evden ayrılır.

Shravan ve Nainya evden ayrılırken Modiler de onları uzaklaşmasını ister. Evde sadece Gora ve adamların kaldığını anlayınca bir bir Gora’nın adamlarını alt etmeye başlarlar. En sonunda Gora dışında kimse kalmaz (Durga hariç) Bu arada Ahem de ekibe dahil olur. Kokila elinde sopa ile içeri girer. Gora ise salonda dans edip dalga geçer. Kokila Gora’yı sopa ile döverken Modiler de bu anları izler. Durga durdurmak için gelir.

Masum 4 Mayıs Salı Özeti

4 Mayıs Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 4 Mayıs özeti vermeye kaldığımız yerden devam diyoruz.

Kokila Gora’yı sopa ile dövüp yere düşürür. Gora yerden kalkarken Kokila’nın ayağını tutup yere düşürüp elindeki sopayı alır. Bu arada Gora’nın adamları içer girip tüm Modileri iple duvara bağlar.

Gopi Durga’dan yardım ister. Ancak ipleri ele alan Gora olduğunu görünce yeniden odasına yönelir. Gopi Durga’ya yalvarır. Kızının hayatı için geldiklerini, Dharam’ın yaşadığını haykırsa da Durga odasına gider. Lakin odasında bile Gopi’nin sözleri kulaklarında çınlar. Gizlice depoya gittiğinde Dharam’ın gerçekten yaşadığını görüp şok olur.

Masum 4 Mayıs Salı Özeti - Durga Çıldırır

Gora her şeyi kendisi için yaptığını, yakında Dharam ile mutlu bir evlilikleri olacağı konusunda yalan söyleyip Durga’yı üst kata gönderir. Lakin Durga masum olan Meera’nın ölmesine sessiz kalmaz. İple bağlı olan Modilerin ipini çözerken Gora Durga’nın saçından tutup döver.

Durga sonunda çıldırır. Gora’ya tokat atıp yerden aldığı camı Gora’nın boğazına getirir. Tüm Modileri serbest bırakmasını, aksi halde öldürmekle tehdit eder. Gora korkudan Durga’nın dediklerini yapar. Durga Dharam’ın depoda olduğunu söyleyince, Ahem ve Jigar depoya gider.

Depo’dan Dharam’ı kurtarıp dışarı çıkarken, Gora Durga’nın elinden kurtulur. Adamlarına Dharam’ı kaçırmalarına izin vermemesini ister. Bu sırada Dharam baygın halde Ahem’in omuzundadır. Ahem Gora’nın adamları ile kavga ederken, diğer taraftan arabaya doğru koşar.

Devamı Masum 408. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 408. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu