Dizi Özet

Masum 410. Bölüm Özeti 6 Mayıs Vidya Kaçırılır

Masum 410. bölüm özeti 6 Mayıs Perşembe. Ahem ve Gopi’nin 25. evlilikleri kutlanacak. Biri Vidya’yı kaçıracak! Detaylar Masum 410. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 410. bölüm; Modilerin akşam yemeğinde yemek yemesi ile başlar. Sona kaynanası Paridhi ile arası düzeltmek için ona özel servis yapar. Lakin Pari yemeklerini kenara itekler. Herkes “Artık şu sıkıntı da bitsin” dercesine bakarlar. Sonunda Pari de Sona’nın getirdiği tatlının tadına bakar. Herkesin güzüne güller açar.

Gora koca evinde tek başına kalır. Hizmetçisi ona yemek getirse de sinirle hizmetçisini azarlar. Gora ne yapıp edip evi eski şenlikli haine getirmek için Rajpal Nagar’a gider. Dharam ve ailesi akşam yemeğinde henüz çevrede kendilerini kimse tanımadığı için zil çalınca hepsi şaşırır.

Masum 410 bölüm özeti Başlıyor!

Dharam kapıyı açtığında annesi Gora’yı görünce şaşkınlığını gizleyemez. Annesini içeri almadan kapıyı kapatmak ister. Lakin Gora zorla içeri girip pişman olduğunu, dünyanın en kötü annesi olduğunu, lakin pişman olduğunu söyleyip affetmesini isterken Dharam konuşmak dahi istemez.

Masum 410. bölüm Özeti - Vidya Kaçırılır

Gora bu defa Sharavan’a babasını ikna edip eve dönmelerini isteyince, Shravan Vidya’nın kendisi yüzüne dahi bakmak istemediğini, bütün bunların sorumlusu olduğunu ve kendisinin gelmek istemediğini söyler. Dharam da bunun üzerine Gora’yı dışarı atar. Gora dışarıda yaptıklarını düşünüp ağlar.

Gora’nın aklına bu defa Modiler gelir. Gecenin bir köründe Modilerin kapısına dayanır. Ahem ve Kokila Gora’yı kapıda görünce şok olur. Gora torunlarını yeniden yanında görmek istediği yaptıklarından dolayı çok pişman olduğunu, bunda dolayı Meera ile Vidya’yı evine göndermesini istese de Meera ağızana geleni söyler. Yine oyun edeceğini düşünüp evden kovmak ister. Gopi ve Kokila Meera’yı durudur. Gora da yalvarıp yakarıp her türlü cezaya razı olduğunu ama torunlarını yanında görmek istediğini söyler.

Masum 410. Bölüm Özeti

Meera daha fazla Gora’nın konuşmasına müsade etmez. Sürükleye sürükleye Gora’yı evden kovar. Gopi büyüklere böyle davranmamasını söylerken Ahem Gora’nın her türlü muameleyi hak ettiğini söyler.

Nainya’nın amacı Vidya’nın bebeğini alıp zenginlik ve safa içinde bir hayat geçirmek. Lakin bu konuda kendisine kimin yardım edeceğini düşünür. Babasının yanına gelir. Lakin Dharam o sırada düşüncelere daldığını görür. Kendisine bu amacı için yardım edecek birini bulmayı düşünür.

Masum 410. bölüm özeti - Gora özür diler

Gopi ile Ahem’in 25. evlilik yıldönümleri kutlar. Ev halkı da ikilinin evlilik yıl dönümlerini kutlar. Gora ise her yerden eli boş döndüğü için evinde kendisini öldürmeyi planlar. Gora Dharam ve ailesi için mektup yazar. Gora’nın hizmetçisi yazdığı mektubu Dharam’a sabah teslim eder. Dharam mektubu okuyunca şok olur.

Dharam Gora’nın mektubunu okuyunca ne yapacağını bilemez. Sharavan adeta bırak “ne hali varsa görsün” tarzında konuşunca Dharam Shravan’a tokat atıp onun (Gora) babaannesi olduğunu, kendisin de annesi olduğunu söyler. Dharam gidebilecekleri yere bıkacağını söyler.

Shravna da başka bir adrese gider. Gora ise Modi konağına Ahem ile Gopi’nin evlilik yıl dönümüne katılacak bayanlar arasında eve gizlice girer. Dharam Modi konağına gelip Gora’yı sorar Meera Gora’nın yine bir oyun peşinde olduğunu söyleyip Dharam’ı evden kovar.

Masum 6 Mayıs Perşembe Özeti

6 Mayıs Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 6 Mayıs özeti vermeye kaldığımız yerden devam diyoruz.

Ahem odasında Kokila ve Gopi ile birlikte konuşurken kapının orada biri olduğunu hisseder (Gora) Ahem kim olduğunu sorgular. Lakin kimseyi bulamaz. Sharavan bir taraftan, Dharam bir taraftan Gora’nın gidebileceği tüm akrabalarını arasa da sonuç alamazlar.

Bu arada Kokila Shravan’ı arayıp Gopi ile Ahem’in 25. evlilik yıl dönümlerini kutlayacaklarını, Ahem ve Gopi’nin damadı olduğu için kutlamaları gelmesini ister. Shravan geleceğini söyler. Kokila ve Gopi Shravan’ın davet edildiğini öğrenince canı sıkılır.

Masum 6 Mayıs Perşembe Özeti - Gopi ve Ahem yeniden nikah kıyar

Ahem ve Gopi 25. evlilik yıl dönümlerinde nikah tazelerler. Gelen din görevlisi nikahlarını yeniden kıyarken, Dharam da yolda yürürken hastaneden biri arar. Dharam’a Gora’nın yakını olup olmadığını sorar. Dharam da oğlu olduğunu söyleyince hastaneye cenazeyi teşhis etmesi için çağırır. Dharam duydukları karşısında şok olur.

Tüm Modiler Ahem ve Gopi’nin nikahlarını izlerken biri Vidya’ya mektup verir. Mektubu verirken de Shravan’ın verdiğini söyler. Vidya Shravan olduğunu duyuna mektubu okur. Mektup da dışarı çıkmasını ve kendisi ile konuşması gerektiği yazmaktadır. Vidya çıkarı çıktığında biri Vidya’yı kaçırır.

Devamı Masum 411. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 410. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu