Dizi Özet

Masum 411. Bölüm Özeti 7 Mayıs Durga Öldü!

Masum 411. bölüm özeti 7 Mayıs Cuma. Gora yanlışlıkla Durga’yı vuracak. Durga ölecek. Detaylar Masum 411. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 411. bölüm; Vidya’nın bahçeye çıkması ile başlar. Vidya Shravan’dan geldiğini zannettiği mektubu okuduktan sonra dışarı çıkar. Bahçede Shravan’ı ararken çam ağaçların kendisine doğru yaklaştığını gören Vidya ilk başta Shravan’ın şaka yaptığını düşünür. Ancak çam ağaçları Vidya’nın hareket edemeyeceği kadar yaklaşınca Vidya korkar. Aradan bir el Vidya’nın ağzını kapatır. Gopi Vidya’nın ortalıkta göremediğini söyler. Meera odasında dinlenmeye gitmiş olabileceğini, onu gidip getireceğini söyler.

Masum 411 bölüm özeti Başlıyor!

Meera, Vidya’nın odasına gider. Ancak Vidya’yı odasında bulamaz. Pencerenin dışında duran bir adamı görür. Daha dikkatli baktığında biri Vidya’yı kaçırdığını görünce çığlık atar. Adam Meera’yı da kaçırır. Gopi ve Kokila Vidya’nın odasına gelince onları da kaçırırlar.

Masum 411. bölüm özeti - Durga öldü

Dharam hastane gider. Morg da yatan kişi Gora olup olmadığını teşhis için ölen kişinin yüzüne korku ile bakar. Lakin ölen Gora olmadığını anlayınca rahat bir nefes alır. Gora ise hem Vidya hem Gopi hem de Meera’yı kaçırır.

Masum 411. Bölüm Özeti

Büyük anne tüm Modileri salona çağırır. Modiler salona geldiğinde Gora’nın videosu sine vizyona yansıtılmış bir halde görürler. Gora; Kokila, Gopi, Meera ve Vidya’yı kaçırdığını dediklerini yapmaz ise dört kadında birini öldüreceğini söyler. Bu arada Dharam da Modi konağına bir kez daha bakmaya geldiğinde Gora’nın videosunu görünce şok olur.

Ahem Dharam’ın geldiğini görünce yumruk atmak ister. Lakin Dharam kendisini savunur. Araya giren Modiler ikiliyi ayırır. Dharam Gora’yı bulmalarına yardım edeceğini söyler. Ahem ise kızının biri bugün Gora öldüreceğini ama kendisi Meera’yı dinlemediğini, polise ihbar etmediğini konusunda pişman olduğunu söyler.

Masum 411. Bölüm Özeti - Gora Modileri kaçırır

Durga Karunaesh’in küllerinin evde olmadığını haber verir. Dharam Gora’nın ip ucu bırakmış olması gerektiğini söyleyip videoyu yeniden izler. Gora video içerisinde “Her şey başladığı yerde bitecek” dediğini duyunca Karunash’in ilk iftiraya uğradığı köye gittiklerini söyler. Ahem ne kadar uzaklıkta olduğunu sorar. Dharam iki saatlik mesafe içinde olğunu açıklar.

Gora Kokila’yı kanlar içinde yerde bıraktıktan sonra hırsı geçmez. Yerde cam parçaları atıp eskiden olduğu gibi çıplak ayakları ile kırık cam parçaları üzerinde dans etmesini aksi takdir de torunlarından birisini öldüreceğini söyler. Kokila mecburen dans eder. Kokila’dan burunun yere koyup kendisinden ve yaptıklarında özür dilemesini, aksi takdir de Gopi’yi öldüreceğini söyler. Mecburen Kokila burnunu yere sürtüp özür diler.

Masum 7 Mayıs Cuma Özeti

7 Mayıs Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 7 Mayıs özeti vermeye kaldığımız yerden devam diyoruz.

Kokila cam parçaları üzerinde zorla dans etse de ayaklarının acısı ile olduğu yere yıkılır. Gora dans etmeyi bıraktığında Gora, Vidya yada Meera’yı öldüreceğini söylediği için Kokila kanının son damlasına kadar dans etse de artık vücudu daha fazla dasn etmeye dayanamaz ve olduğu yere yıkılır. Gora Kokila’nın yalan söylediğini düşünüp kalkması için bağırıp çağırsa da Kokila’dan ses gelmez.

Masum 7 Mayıs Cuma Özeti - Gora tutuklanır

Gora Kokila’nın öldüğünü düşünüp sıra kimde diye bakınır. Meera tüm planlarını mahvettiği için Gora eline silahı alıp Meera’ya doğrultur. Tam silahı ateşlediği sırada Durga önüne geçer ve kurşun Durga’ya isabet eder. Meera şansını kaybettiğini söyleyip bu defa silahı Gopi’ye doğrultur. Gopi’nin kolundan vurur. Kokila bayıldığı yerden kalkıp Gora ile mücadele etmeye başlar.

Kokila ile Gora uzun bir süre kavga ettikten sonra Kokila yerde duran daha önce Gopi’nin Radha’yı öldürdüğü üçlü iğnesi olan demiri alıp Gora’ya saplamak ister. Gopi değmeyeceğini, yapmaması söyler. Bu sırada Dharam, Ahem ve Hetal gelir. Kokila’nın Gora’yı öldürmesine engel olur. Durga son nefesini verirken, Meera ile Dharam’ın birlikte olmasını ister. Durga ölür. Gora polis tarafından tutuklanır.

Devamı Masum 412. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 411. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu