Dizi Özet

Masum 412. Bölüm Özeti 8 Mayıs Meera Sanskar İle Evlenecek Mi?

Masum 412. bölüm özeti 8 Mayıs Cumartesi. Meera ile Dharam boşanma evraklarının imzalayacak. Meera Sanskar ile evleneceğini açıklayacak. . Detaylar Masum 412. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 412. bölüm; polislerin Gora’ya kelepçe takması ile başlar. Polis memuru Durga’yı öldürme suçunun yanına sıra, dört bayanı alıkoyma ve işkence suçundan tutukladığını yüzüne söyler. Gora onca kötülerinin cezasını bulur.

Durga’ın cenazesi yakılır. Dharam eşi olduğu için Gora’nın evine gidip yasını tutar. Dini ritüelleri bir bir yerine getirir. Tüm bunları yaparken, Modi ailesi de Dharam’ın yanında durur. Dharam Kokila’ya ailesini böylesi bir günde yalnız bırakmadığı için teşekkür eder.

Masum 412 bölüm özeti Başlıyor!

Vidya ile Shravan arasında ki sorunlar şimdilik cenaze olduğu için rafa kalksa da Kokila ve Gopi Dharam ile Meera arasında ki ilişkiyi sorgular. Her ikisi de birbirini sevdiğini ama aradaki yaş farkı ileri de sorun olacağını, zira Meera çocuk sahibi olmak istediğinde Dharam’ın istemeyebileceğini yada sağlığının buna el veremeyebileceğini söyler. Ne yazık ki Kokila ile Gopi’nin bu konuşmalarını Dharam duyar.

Masum 412. bölüm özeti Meera ile Sanskar evlenmeye karar verir

Dharam bu sözlerden dolayı çok üzülür. Modiler dini tören sonunda gitmek için kapıya yönelir. Gopi Vidya’nın evde kalmasını isterken Meera’nın gelmesini ister. Meera kocasının yanında kalmak istediğini söyler. Dharam araya girip yaşlı biri olduğunu, aradaki yaş farkını ilk etapta fark edemediğini, boşanma evraklarını imzalayıp evden temelli ayrılmasını ister. Meera Dharam’ın bu sözlerinden sonra şok olur.

Masum 412. Bölüm Özeti

Vidya Dharam ile Shravan’ın yanında kalırken, Meera mecburen Modi konağına döner. Öfkesi ve sinirli oluşu her halinden belli olan Meera, kendisini odasına kilitler. Herkes neden böyle yaptığını sorgular. Meera da Dharam’ı sevdiğini, aradaki yaş farkını hiç bir zaman umursamadığını ama şimdi, bu fark yüzünden boşandıklarını söyleyip isyan eder.

Dharam da Gora’nın evinde odasına kilitler. Vidya ve Shravan kapıya gelse de Dharam kapıyı açmak istemez. Dharam da odasında Meera ile yaşadığı o güzel anıları anımsar. Kokila Ahem ve Gopi’ye Dharam ile Meera’nın birbirlerini sevdiğini, onlara engel olmak yerine onlara fırsat vermelerini isterken, Ahem kendi yaşına uygun biri ile evlenmesini ister.

Ahem tüm Modi ailesi ile Dharam ile Meera arasında ki ilişkiyi masaya yatırır. Pari Jigar’ın kendisinden çok ama çok yaş farkı olmasına rağmen onu sevdiğini söylerken, Jigar da aradaki yaş farkının önemli olmadığını söyler. Sona ve Hetal de aradaki yaş farkını önemsiz olduğuna değinir. Ahem sonunda sinirlenip yanlarından ayrılır.

Masum 412. bölüm özeti - Sanskar düğün alayı ile gelir

Bir kaç saat sonra zil çalar. Gelen damat kıyafeti giyen Sanskar ve yanında getirdiği ailesidir. Ahem “Sen ne yüzle buraya geldin?” diye tokat atmak isterken araya Meera girer ve yaşına uygun biri olduğunu, yakında düğün yapacaklarını ve gelecekte ki damatları olduğunu söyleyerek herkesi şok eder.

Modi erkeleri Sanskar’ın gözünü korkutup evden atmak üzereyken Meera gelip Sanskar’ı odasına götürür. Kokila Meera’nın da aslında Ahem gibi keçi inadı olduğunu söyler. Sanskar korka korka Meera’nın yanına gider.

Shravan annesi Durga’yı yakında kaybetti. Ancak babası da yaşayan bir cenazeye döndü. Shravan onun yanına gidip sağlığında endişe ettiğini söyler. Dharam kendisi için endişe eden Dharam’a teşekkür eder. Sharavan Meera konusunu açar. Dharam asla yüzünü görmek istediğini açıkça dile getirir.

Masum 8 Mayıs Cumartesi Özeti

8 Mayıs Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 8 Mayıs özeti vermeye kaldığımız yerden devam diyoruz.

Meera Sanskar’ı da yanına alıp Gopi ve Kokila ile birlikte Dharam’ın evine gider. Onlara düğün kartı vermeye genliğini, Sanskar ile evleneceğini söyler. Sanskar Dharam’ın heybetini görünce korkudan dizlerinin bağı çözülür. Meera düğünlerine Dharam’ı davet eder. Dharam da kesinlikle geleceğini söyler.

Masum 8 Mayıs Cumartesi Özeti - Kokila e Gopi Dharam ile konuşur

Kokila Dharam’a Meera’yı sevip sevmediğini sorar. Dharam da sevdiğini ama daha önce konuşulan yaş meselesini duyduğunu, Meera’nın da budan sonraki hayatında mutluluklar dilediğini söyler.

Sanskar Modi konağın da düğün hazırlıkları bitene kadar misafirhanede kalır. Sona Sanskar’ı rahatsız etmek adına onun yatağına kaşıntı tozu serper. Pari bunun görüp takdir eder.

Meera Sasnkar ile şelfi çekip Dharam’a gönderir. Dharam resme bakınca içi acır. Bu acıya nasıl tahammül edeceğini düşünürken, Meera da Dharam’ın kendisini deliler gibi sevdiğini herkesin içinde söylemesi gerektiğini düşünür.

Devamı Masum 413. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 412. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu