Dizi Özet

Masum 413. Bölüm Özeti 9 Mayıs Beyaz Atlı Prensim!

Masum 413. bölüm özeti 9 Mayıs Pazar. Ahem Meera ile Dharam’ın evlenmesine izin verecek. Dharam düğünü basacak. Detaylar Masum 413. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 413. bölüm; Modi kadınlarının konuşması ile başlar. Kokila Meera ile Dharam birbirlerini severken, Meera ile Sanskar’ın evlenmelerinin çok yanlış olduğuna değinir. Bu konuşmaları duyan Ahem annesinin yanına gelip Meera’yı Dharam ile yeniden bir araya getirme düşüncesinin çok ama çok yanlış olduğunu, bu hataya asla düşmemeleri gerektiğini söyler. Ahem sinirle odadan çıkarken, Kokila “Öyle yada böyle Ahem de Dharam ile Meera’nın birbirlerini sevdiğini kabul etmek zorunda kalacak” der.

Masum 413 bölüm özeti Başlıyor!

Gopi Ahem’i ikana etmek için arkasından koşar. Lakin Ahem sinirle kapıyı Gopi’nin yüzüne kapatıp kızının hayatını bir kez daha mahvetmeyeceğini, mahvedene de karşı çıkacağını söyler. Yine arada Gopi kalmış olur.

Masum 413. bölüm Özeti - Dharam beyaz atla gelir
Masum 413. bölüm Özeti yazı kapak resmi Dharam beyaz atla Modi konağına girer

Gopi Ahem ile konuşmasını Kokila’ya anlatıp Ahem’in kolay kolay ikna olmayacağını açıklar. Lakin Kokila, Ahem’in keçi inadı olduğunu yakında o da bu evliliğe onay vereceğini söyler.

Ahem hiç bir düğüne aktivitesine katılmayacağını söyleyip kapıyı kilitlemiştir. Dharam, Meera’nın nişanına gelir. Hetal ve Kokila dans ederek Sankar’ı rezil eder. Meera sinirden deliye dönerken, Gopi de Ahem’in penceresinden balkonda girer. Ahem Gopi’yi düşmekten son anda kurtarır.

Masum 413. Bölüm Özeti

Meera Dharam’ı kıskandırmak adına Sanskar ile dans eder. Dharam ise oralı olmuyor gibi davranır. Sanskar da fırsattan istifade dans ederken Meera’yı yanağında öper. Meera sinirle Sanskar’a tokat atar. Meera ile Dharam ayak üstü konuşurlar. Dharam artık ayrıldığını, istediği kişi ile evlenmekte özür olduğunu bir kez daha söyleyince ilk başta oyun yapmak için başladığı Sanskar ile evliliğine gerçeklik payı katar. Meera Dharam’ı sinir etmek için herkesin içinde yarın evleneceğini ve düğüne herkesi beklediğini söyler.

Dharam gece Meera’yı düşünür. Son zamanlar da ki mutlu anlarında hep Meera’nın yanında olduğunu anlar. Meera olmadan yaşayamayacağına kanaat getirir. Meera ise odasında Dharam’ın kendisini ölümden nasıl kurtardığını, sonrasında bir sinirle nasıl boşandığını hatırlayıp üzülür.

Bu işten en karlı çıkacağını düşünen Sanskar da bir gün sonra Modi ailesinin damadı olacağını ve artık çok daha zengin olma hayalleri kurar. Sanskar’ın güzü Meera da değil onun sahip olduğu zenginliktedir.

Masum 413. bölüm özeti Dharam Meera'nın nişanına gelir

Sanskar bunları hayal ederken Modiler Sanskar’ın odasına girip onu bir güzel döverler. Bir sonraki gün Meera ile evlenmeye gelirse öldürmekle tehdit edince, Sanskar düğüne kalmadan kaçacağına dair söz verir. Kokila ve Gopi de bunu uzaktan duyup memnun olurlar.

Dharam Meera’nın evliliğini durdurmak için gece gizlice Meera’nın odasına dışarıdan tırmanır. Meera Dharam’ın geldiğini görünce “Oh çok şükür hatası anladı ve yeniden evleneceğiz galiba” diye düşünürken, Dharam Sanskar’ın iyi bir aday olmadığını, çok daha kaliteli insanları hak ettiğini, bunun için biraz daha beklemesini ister.

Çıkan sesleri duyan Ahem Meera’nın odasına gider. Karşısında Dharam’ı görünce şok olur. Hemen evini terk etmesini ister. Meera da Dharam’dan umduğunu bulamayınca evini terk etmesi gerektiğini söyler. Dharam evden ayrılır.

Ertesi gün Meera gelinliğini giyer. Dharam’ın akşam ki sözleri aklana gelip üzülür. Ağlamaya başlar. Bu sırada odaya Ahem gelir. Meera’nın ağladığını görünce nedeni sorar. Meera da Dharam’ın kendisini hiç önemsemediğini aslında Dharam’ı delileler gibi sevdiğini söyleyince baba kız birbirine sarılıp ağlar.

Meera gelinliği ile aşağıya inince Sanskar’ı bulamaz. Daha önce aynı olayı yapan ve onunla evleneceği zaman kaçan Sanskar’ın yine kaçmış olabileceği aklına gelir. Gopi de Sanskar’ın kaçtığını haber verince Meera sinir olur. Tam da bu sırada içeri Sanskar gelir.

Meera Sanskar’a bağırır. Ahem araya girer. Kızına düğün için gelinin yerine oturmasını bugün düğünün gerçekleşeceğini söyler. Herkes Ahem, Meera ile Sanskar’ı evlendireceğini düşünürken Gopi ve Kokila’ya Meera’nın sevdiği ile evlendireceğini, şimdi onu getirmeye gideceğini söyleyince Kokila gülümser. Masum 413. bölüm özeti devam ediyor sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 9 Mayıs Pazar Özeti

9 Mayıs Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 9 Mayıs özeti vermeye kaldığımız yerden devam diyoruz.

Ahem Kokila ve Gopi ile konuştuktan sonra Dharam’ı almaya gider. Misafirler gelmeye başlar. Shravan da Vidya ile birlikte düğüne katılır. Sanskar halen damat olarak Meera’nın yanında yer alsa da artık bir çok kişi Ahem’in Dharam’ı getirmeye gittiğini bilmektedir.

Masum 9 Mayıs Pazar Özeti - Dharam Düğünü basar

Ahem Dharam’ın evine gelir. Dharam onu karşısında görünce şaşırır. Ahem buraya bir baba olarak geldiğini, kızı en iyisini hak ettiğini, sevdiği insanla evlenmesine izin verdiğini söyler. Dharam Meera’ya çok ama çok iyi bakacağına dair söz verir.

İkisi birlikte yola çıkarlar. Yarı yolda Ahem’in aracı arızalanır. Ahem düğüne yetişmesi için taksi ile gitmesini ister. Ancak yoldan geçen hiç bir taksi durmayınca, Ahem oradan geçmekte olan atın sahibinden rica eder. Atın sahibi ikna olur. Dharam süslenmiş beyaz at ile Modi konağına girer. Meera kapıda beyaz atla gelen Dharam’ı görünce çok mutlu olur ve Beyaz atlı prensim der.

Devamı Masum 414. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 413. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

  1. Filizcim cok tesekkurler yeni ozetler bekleyorys

  2. Bance masum hint dizisi cok guzal oldu ban bu diziyi cok sewdim

    ❤❤❤❤❤❤❤❤🤡🤡🤡🤡😭😭😭😭😭😭💕💕💕💕💕💕💕💕💕💓💓💓💓💟💟💟💟💟💟💌💌💌💌💌💋💋💋👄👄

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu