Dizi Özet

Masum 415. Bölüm Özeti 11 Mayıs Evlilik Teklifi

Masum 415. bölüm özeti 11 Mayıs Salı. Dr. Krishna Gopi ile evlenmek istediğini Modi ailesine söyleyecek. Modi ailesi ne mi yapacak? Detaylar Masum 415. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 415. bölüm;

Gopi’nin Ahem’i takip etmesi ile başlar. Gopi 4 yıl boyunca Ahem’in hayali ile yaşamış, hala öldüğüne inanmamıştır. Bu sebeple zaman zaman onun hayalini gerçek zannetmektedir. Dr. Krishna ile Kokila da Gopi için mutfakta yemek hazırlamaktadır.

Dharam’ın doğum günü partisinde tüm davetliler gelir. Meera annesi ve Kokila’nın nerede olduğunu sorar. Paridhi hemen yalan söyleyip gelmek istemediklerini söyler. Vidyta Monica’ya sarılmak ister. Lakin Monica Vidya’nın ter koktuğunu söyleyip aşağılar. Urmila Vidya’ya hakaret eden Monica’yı rezil etmek için “Ter çalışan insan da olur. Bir kilo makyaj yapıp emeğin ne demek olduğunu bilmeyenler bundan anlamaz” diyerek Urmila Monica’yı yerin dibine sokar.

Masum 415 bölüm özeti Başlıyor!

Meera Vidya’ya karşı halen bu evin gelini benim havasında bir bir emirleri yağdırır. Tolu ve Molu Vidya’nın düştüğü durumu görünce üzülürler. Vidya mutfağa gidip misafirlere yiyecek hazırlarken, Sona Vidya’nın yanına gelir. Meera’nın baskısından artık sıkılmadığını sorgular. Lakin Vidya ablası olduğunu, idare ettiğini söyler.

Masum 415. bölüm özeti - Dr. Krishna Gopi ile evlenmek ister
Masum 415. bölüm özeti – Dr. Krishna Gopi ile evlenmek istediğini Kokila2ya Söyler

Gopi Ahem ile geçirdiği anıları anımsayarak evden ayrılır. Yolda arabanın önüne çıkar. Lakin Gopi hayal aleminde yaşadığı için hiç bir şeyin farkında değildir. Araç sürücüsü “Kör müsün be kadın! Önüne baksana” diyerek kızar.

Dr. Krishna ve Kokila Gopi için yemek hazırlayıp odasına getirdiklerinde Gopi’nin evde olmadığını anlarlar. Evin her odasına tek tek baksalar da onu bulamazlar. Dr. Krishna Gopi’nin resmini eline alıp yoldan geçenlere tek tek sormaya başlar.

Masum 415. Bölüm Özeti

Gopi tek başına hayal dünyasında yolda yürürken, Sona ve diğerleri partide ki yiyecekleri yemeğe başlar. Monica; Sona ve Urmila ile alay ederken, Urmila Monica’nın üzerinde ki kıyafeti ile alay eder. Monica sinirden çıldırır.

Sona ve Urmila hediye kutularını Dharam’a verir. Monica ufak bir kutu hediye edince Urmila alay eder. Zenginliği ile övünen Monica ufak hediye aldığını söyleyip dalga geçer. Dharam doğum günü pastasını kesmesi için tüm ailesini yanında ister. Meera ise Vidya’ın yanına yaklaşmasına sinir olur. Meera Vidya’yı ne kardeşi ne de akrabası olarak görüyor. Meera Vidya’yı evin hizmetçisi olarak gördüğü çok açık.

Masum 415. bölüm özeti - Dharam'ın Doğum günü

Gopi yolda yürürken yolup kenara oturur. Sonunda Dr. Krishna Gopi’yi kenarda otururken bulup “Şükürler olsun” deyip yanına gelir.

Vidya Modi ailesinde Kokila ve annesi Gopi dışında herkesin davete geldiği için annesine ve babaannesine partideki yiyeceklerden koyarken yanlışlıkla misafirlerin üzerine yemek döker. Meera sinirle Vidya’yı herkesin içinde azarlar. Shravan “Burası senin olduğu kadar Vidya’nın da evi” diyerek karşı çıkar. Dharam da Meera’yı susturmaya çalışır. Meera sinirlenip partinin bittiğini söyler.

Monica, Pari ve Molu eve gelir. Vidya’ya şikayet ettiği için Kokila’yı azarlar. Kokila ise Gopi’yi evde bulamadığını söyler. Bu sırada Dr. Krishna Gopi’yi yanında getirir. Birlikte dışarı çıktılarını söyleyip Pari ve Monica’yı ikna eder.

Rajpal Nagar da ki Tolu ve Sona yemek masasındadır. Lakin Urmila bir köşeye çekilip ağlar. Gopi ve Kokila’nın yiyecek bir lokması bile olmadığını, onlar açken yemek canı dahi istemediğini söyler. Sona ise Kokila’nın Paridhi ile mücadele edebilecek birisi olduğunu, Allah’a bu konuda dua etmeleri gerektiğini söyler.

Dharam odaya gelir. Meera’dan hediyesini sorar. Meera Dharam’a hediyesini verdikten sonra Vidya meselesi açılır. Dharam Vidya’nın haklı olduğunu söyler. Meera ise her kavgasında Vidya’nın yanında yer aldığını, ancak kendisi Vidya’nın yaptıklarını ölene kadar unutmayacağını söyler. Masum 415. bölüm özeti devam ediyor sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 11 Mayıs Salı Özeti

11 Mayıs Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 11 Mayıs özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Dr. Krishna Gopi’ye 4 yıl boyunca aşık olmuştur. Lakin doğru zamanı bir türlü bulamaz. Sonunda tapınağa gidip dua ettikten sonra Gopi’ye hediye paketi içinde sari ve bilezik alır. Monica ve Pari hediye paketini görünce kimin için olduğunu sorar.

Dr. Krishna sürpriz olduğunu söyler. Sonunda Kokila’nın yanına gidip hediyeyi Gopi’ye aldığını Gopi ile evlenmek istediğini söyler. Kokila Dr. Krishna’ya tokat atıp böyle bir düşünceye kapıldığı için sapık olduğunu söyler. Ev halkı Dr. Krishna’nın amacını anlayınca onu evden kovmak ister.

Masum 11 Mayıs Salı Özeti - Dr. Krishna Gopi'yi düşünür

Jigar ile Tolu Dr. Krishna’yı döve döve dışarı atarlar. Jigar defalarca yabancı birisine güvenmemesi gerektiği konusunda ki sözlerini hatırlatıp Kokila’ya kızar. Kokila elbette Jigar’ın bu sözlerinden sonra üzülür.

Kokila her fırsatta Monica ve Pari’den fırça yer. Monica evde olup biteni Meera’ya anlatır. Meera bir daha doktorun eve gelmemesini, gelirse onu öldüreceğini söyler. Vidya annesine karşı ilgi duyan Dr. Krishna’dan haberdar olunca onun iyi biri olduğunu söyler. Meera zaten Vidya’ya çatacak yer arıyor. Bu da tuzu biberi olur.

Devamı Masum 416. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 415. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

15 Yorum

  1. Jigar çocuk istemiyordu ne hayır istemiş de yapmışlar bir de kötü olmuş babaannesi ne saygı yok kimseye yok Pari’nin eski hali

  2. Sacmalik ya gercekden. Gopi gercekden evlenecekmi? Gopinin dizideki yasi 60 gecmis olmali 8 yili vidyayla gecirdi 10 yilida hapiste ahemin oluminden 5 yil sonra diyor

    1. فک کنم مونیکا همون راشی باشه یا همسر سامار باشه شاید

  3. Monika kim küçük raşi mi ismini mi degişdirmiş yoksa, parinin 4 yil içinde çocugu olup okadar büyüyemez ama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu