Dizi Özet

Masum 416. Bölüm Özeti 12 Mayıs Gopi’yi Evlendireceğim!

Masum 416. bölüm özeti 12 Mayıs Çarşamba. Dr. Krishna Gopi ile evlenmek istediğini Modi ailesine söyleyecek. Modi ailesi ne mi yapacak? Detaylar Masum 416. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 416. bölüm; Paridhi ile Kokila’nın konuşması ile başlar. Geçtiğimiz bölümde Dr. Krishna Gopi ile evlenmek istemiş, Modi ailesi Gopi’nin doktorunu tekme tokat evden kovmuşlardı. Kokila Gopi’nin sağlık durumunun iyi olmadığını söyleyip, yeni bir doktor çağırmasını söylemesine rağmen Monica çağırmayıp “Gopi ölse de kurtulsak” deyince Kokila sinirlenir.

Monica’ya bağırır. Pari de bunun üzerine Kokila’ya kızar. Pari doktorun geleceğini söyler. O ihtişamı ile Modi konağını inleten Kokila’dan anlayacağınız eser kalmamış.

Masum 416 bölüm özeti Başlıyor!

Monica aramasına rağmen doktor konağa gelmez. Gopi ise Ahem’in resmine bakıp yaşadığı güzel günleri anımsar. Vidya Sona’yı arayıp Dr. Krishna’nın annesine evlenme teklifi ettiğini haber verir. Urmila doktorun sapık olduğunu, Gopi’nin çevresine görürse bacaklarını kıracağını söyler.

Masum 416. bölüm özeti - Gopi'yi evlendireceğim

Hemşire gece yarsı gelir. Lakin bu gelen Monica’ın çağırdığı doktorun hemşiresi değil, Dr. Krishna’nın hemşiresidir. Hemşire iğne yaptıktan sonra Kokila neden geç kaldığını sorgular. Hemşire de Dr. Krishna’nın kendisini gönderdiğini ve çok meşgul olduğu için kendisinin geldiğini söyleyince, Kokila’nın kafasında ki sapık doktor imajı bir nebze olsun düzelir.

Gopi’nin hasta olması ve Kokila’nın da sabaha kadar Gopi’ye bakamayacağı için Kokila Pari’nin yanına gidip bu gece Gopi’nin yanında kalması için yalvarır. Pari Kokila’nın çenesi gece boyu susmaz düşüncesi ile Gopi’nin yanında kalacağını söyler.

Masum 416. Bölüm Özeti

Pari gece rahat uyumak adına Gopi kendisinden habersiz dışarı çıkmasın diye Gopi’yi yatağa bağlayıp mışıl mışıl uyur. Zavallı Dr. Krishna ise 4 yıldır gözlerinin içine baktığı Gopi’den uzak kaldığı için kendisini suçlar.

Dharam Meera’ın görgüsüz ve saygısız tavırlarında bıkmıştır. Gerek Vidya’ya, gerekse başkalarına karşı davranışından sonra Dharam neden kendisi ile evlendiğini sorar. Meera ise aynen şöyle der.

“Seninle evlenmem benim en büyük hatam oldu!” (Masum 416. bölüm özeti) Meera

Zavallı Dharam o koca cüssesi ile yatağına gidip gözlerinden yaşlar akar. Sessizce ağlayıp Meera’ya karşı hissettiği o güzel duygulara Meera’nın değmediğini düşünür.

Pari zenginliğe ve rahatlığa o kadar alışmıştır ki Gopi’nin odasında ki çalışmayan kilimadan dolayı rahat uyuyamaz. Zaten Gopi’yi bağladığı için kaçamayacağını düşünüp odadan çıkar. Gece bozuk klimanın soğuk damlacıkları Gopi’nin üzerine damlar.

Masum 416. bölüm özeti - Pari ve Monica

Gopi ise yüzüne düşen damlalar nedeniyle yeniden hayal dünyasına dalar. Ahem ile yağmur altında geçirdiği güzel anları hatırlar. Ertesi gün Kokila Gopi’nin odasına geldiğinde, soğuktan titreyen Gopi’yi görünce şok olur. Hemen onu banyoya götürür.

Gora’nın evinde Dharam’a kahvaltı servisi yapan Vidya annesine Dr. Krishna tarafından gelen evlenme teklifi hakkında konuşurlar. Dharam doktorun niyetini iyi anlamaları gerektiğini, gerçekten seviyor mu? Yoksa onu kullanmak mı istediğine bakılması gerektiğini söylerken Meera gelir.

Meera Vidya’nın elindeki yemek tabağını yere atıp annesini kimse ile evlendirmeyeceğini, kocası ile arasında fikir ayrılığı çıkartmaya çalıştığı için Vidya’yı suçlar. Vidya ise Meera’nın sözleri karşısında ağlar.

Kokila Pari’ye bağırır. Gopi’yi öldürmek istediğini söyler. Pari gece Gopi’nin yanından ayrılmadan önce bir şeyinin olmadığını, sonradan katileştiğini söylerken Kokila Gopi’nin ateşi olduğunu söyler. Pari ise küstahça “Bakıyım ölmüş mü?” diyerek imalı bir şekilde dalga geçer.

Jigar da Pari’nin yanında yer alır. Basit bir ateş olduğunu, abartmamasını ister. Bu sırada Dr. Krishna’nın gönderdiği hemşire gelir. Kokila gelen hemşirenin Dr. Krishna’nın kliniğinde çalıştığını itiraf edince Jigar Kokila’ya kızıp hemşireyi kovar. Monicva’ya yeni doktor çağırmadığı için fırça atar.

Zavallı Kokila Ahem’in Gopi’ye nasıl baktığını düşünür. En ufak ateşi olduğunda hemen doktor çağırdığını ama şimdi doktora bile gitmesine müsade edilmediğini düşündüğü sırada Dr. Krishna pencereden içeri girip Gopi’yi muayene eder. Kokila bir nebze Dr. Krishna’ya karşı yumuşadığı için ses etmez. Masum 416. bölüm özeti devam ediyor sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 12 Mayıs Çarşamba Özeti

12 Mayıs Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 12 Mayıs özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Kokila Gopi’yi muayene ettiği için Dr. Krishna’ya teşekkür eder. Geldiği gibi yine pencereden gitmek isteyen doktora Kokila bu defa kapıdan gidebileceğini söyler. Doktor da kapıdan çıkarken Monica ile karşılaşır. Monica avazı çıktığı kadar bağırmaya başlar. Bu arada Gopi de elindeki Ahem’in resmine bakıp hayallere daldığı esnada perde alev alır. Bir anda Gopi’nin kaldığı oda alev alır. Dr. Krishna koşarak yangınların arasında Gopi’yi kurtarır.

Masum 12 Mayıs Çarşamba Özeti - Kokila Doktor ile konuşur

Dharam’ın evinde Vidya’nın kızı evde gezmesine Meran’nın müsamahası yok. Gördüğü her fırsatta Vidya’nın kızı Priya’yı odaya kilitlemesi için bağırır. Shravan da Mera ile tartışır. 4 yıl önce Meera’yı bu hale neden geldiği, Vidya’nın çocuğuna neden bu kadar öfkeli olduğu henüz ortaya çıkmadı.

Kokila Dr. Krishna’nın Gopi’yi nasıl yangından çıkardığını görünce Ahem ve Gopi’nin mutlu günlerini anımsar. Lakin şimdi Ahem yok ve Pari Gopi’yi ihmal edip öldürebileceğini düşündüğü için Dr. Krishna’nın gerçek niyetini anlamaya onun evine gider. Kokila doktorla uzun uzun konuşur. Doktorun niyetinin halis olduğunu anlayınca herkesi evine çağırır.

Kokila yaşanan olayları anlattıktan sonra Gopi’yi Dr. Krishna ile evlendirmeye karar verdiğini açıklayınca herkes şok olur. Modi ailesi nasıl mı tepki verdi? Devamı Masum 417. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 416. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Pari eski haline dönmüş ama jigar’dan beklemezdim 😠 Hetal , kokinin kocası felan nerede hiç kizmiyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu