Dizi Özet

Masum 418. Bölüm Özeti 14 Mayıs Gopi Evlendi!

Masum 418. bölüm özeti 14 Mayıs Cuma. Gopi Dr. Krishna ile evlenecek. Kokila evi terk edecek. Kokila’ya kamyon çarpacak. Detaylar Masum 418. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 418. bölüm; Gopi ile Kokila’nın tartışması ile başlar. Gopi yıllarca kendisine gelin olduğunu, yeri geldi kızından daha yakın olduğunu ama bugün kendisinin izni olmadan evlendirmeye çalıştığını söyleyip sitem eder.

Kokila kendisinin iyiliği için olduğunu dile getirince, Gopi evlilik dışında ne isterse yapacağını ama evlenmek istemediğini, ölene kadar Ahem’in eşi olarak kalmak istediğini söyler.

Masum 418 bölüm özeti Başlıyor!

Paridhi hemen lafa girip Kokila’yı evlilik konusunda durdurmak istediklerini ama Kokila kimseyi dinlemediğini söyler. Gopi bunun üzerine Kokila’ya tepki göstermek istese de saygısından bir şey diyemez.

Kokila Dr. Krishna ile evlenmesini aksi takdir de bir daha kızım dahi demeyeceğini söyleyince, Gopi istemese de evliliğin tamamlanmasına müsade eder. Dr. Krishna da Gopi’nin alnına sindur sürer. Artık Gopi ile Dr. Krishna tamamen evlenmiş olur.

Masum 418. bölüm özeti - Kokila'ya Kamyon Çarptı
Masum 418. bölüm özeti kapak resmi – Kokila hastanede

Vidya annesine sarılıp her şeyin geride kaldığını, yakında eski günlerine döneceklerini söyler. Gopi ise kendisine geldiğinde tüm hayatının değiştiğini, hiç bir şeyin eskisi gibi olamayacağını söyleyip ağlar.

Gopi Ahem’in resmine bakıp ağlar. Onu da yanında götürmek ister. Lakin Kokila artık Ahem geçmişi olduğunu, Dr. Krishna ile yeni bir hayata başlaması gerektiğini söyler. Gopi üzüldüğünü görünce Kokila Gopi’ye gelini olmadığını öz kızı olduğunu dile getirir.

Masum 418. Bölüm Özeti

Kokila evin içinde ki tapına gidip dua eder. Gopi’nin yeniden hayata döndüğünü, bu da bir mucize olduğunu söylediği sırada Pari gelir. Ahem ile Gopi’nin geçmişini sildiğini, bunu da Gopi’ye şantaj yaparak yaptırdığını (Bir daha kızım demem sana) söyleyince Kokila sinirler.

Kokila Gopi’nin Ahem’in resmini değil taptığı putu verir. Gopi ise geçmişini sildiği için bir daha tapmayacağını söyleyince Kokila üzülür. Böyle söylememesini ister. Yine Kokila neden Dr. Krishna ile evlendirdiğini açıklar.

Kokila gelin olarak Gopi’nin arkasında Modi erkeklerinin sıralanmasını ve onu yolcu etmesini ister. Jigar yengesini Gopi’yi uğurlamayacağını söyler. Gopi de Modi konağında ayrılmak istemediğini söyler. Lakin Kokila Gopi’yi sürükleye sürükleye dışarı bırakır. Dr. Krishna ile yeni, bir başlangıç yapmasını ondan ister.

Masum 418. bölüm özeti - Gopi yeni evine girer

Kokila kapıyı kilitleyip kimsenin da açmasına müsade etmez. Kapının diğer tarafında Gopi ise eski kaynanası Kokila’ya kapıyı açması için yalvarsa da Kokila kapıyı açmaz. Dr. Krishna artık gitmeleri gerektiğini söylemek için Gopi’ye dokunur. Gopi sinirle Dr. Krishna’nın eline vurur.

Meera Dharam’ın evlinde vazo, bardak ne bulursa kırar. Dharam geldiğinde her yerin kırılmış olduğunu görünce şok olur. Neden yaptığını sorar. Meera annesinin evlenmesine mani olmadığı için kendisini suçladığını dile getirir.

Gopi ile Dr. Krishna eve gelirler. kapı girişinde yapması gereken ritüelleri Dr. Krishna hazırlar. Lakin Gopi hiç birini yapmayacağını söyleyip sinirle içeri geçerken kıyafeti pirinç kasesini düşürür. Yerdeki kırmızı boya da ayağına değince Gopi istemese de ritüeli yapmış olur.

Bu evlilikten memnun olmayan Jigar, Kokila’nın yanına gelir. Tabi Pari ve Monica da Jigar’ı takip eder. Kokila’nın Gopi’yi zorla evlendirdiğini, aslında Gopi evlenmek dahi istemediğini, Hetal ve büyük annenin yanına Amerika’ya gidebilmek adına bunun yaptığını söyler. Kokila ise Gopi’nin yeni bir başlangıç yapmasını istediğini, başkaca bir amacının olmadığını söyler. Pari ise eskiden evi yönettiğini ama şimdi zamanının geçtiğini, bir daha yönetemeyeceğini haykırır. Masum 418. bölüm özeti devam ediyor sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 14 Mayıs Cuma Özeti

14 Mayıs Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 14 Mayıs özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Dr. Krishna Gopi’ye kalacağı odayı gösterince Gopi şok olur. Kendisine yaklaşmasına müsade etmeyeceğini söyler. Doktor da sakin olmasını, kendisi başka bir odada kalacağını söyleyince Gopi’nin öfkesi sona erer.

Gopi sinirle düğün kıyafetlerini çıkartır. Bu sırada Dr. Krishna gelir. Gopi’ye hediye vermek istediğini söyler. Gopi sinirle hiç bir hediyesini kabul etmeyeceğini söyler. Doktor hediyeyi açmadığı takdirde gitmeyeceğini söyleyince Gopi hediyesi açar. Hediye Ahem’in resmidir. Gopi bunu görünce şok olur. Dr. Krishna Ahem ile arasına hiç bir zaman girmeyeceğini, bu konuda emin olmasını ister.

Masum 14 Mayıs Cuma Özeti - Kokila evi terk eder

Kokila kimseye haber vermeden eşyalarını toplayıp evden ayrılır. Yolda Jigar’ın kendisine söylediği “Sen Gopi’yi başında savmak için evlendirdin. Hetal ve büyük anne gibi Amerika’ya rahat rahat gidebilmek için yaptın bunu” dediği sözlerini anımsayarak yolda yürürken kamyon çarpar. Gopi ise sanki Kokila’ya bir şey olduğunu hissetmiş gibi birden “Kokila!” diye bağırır. Dr. Krishna hemen Gopi’nin yanına gelip ne olduğunu sorar. Gopi de bir şey olmadığını söyler.

Modiler evde Kokila’nın olmadığını fark eder. Lakin hiç biri gidip Kokila’yı aramak istemez. Dr. Krishna Gopi’yi arayıp hastaneye gelmesini Kokila yanında olduğunu, acele etmesini ister. Gopi ise doktorun kendisi ile vakit geçirmek için yalan söylediğini düşünür. Önce Modi konağına gidip Kokila’yı arar. Monica Kokila’nın evde olmadığını, artık akraba olmadıkları için eve bir daha gelmemesini söyler. Gopi Kokila ne pahasına olursa olsun bulacağını söyler.

Devamı Masum 419. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 418. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Jigar pari ve meera ne kadar gıcık olmuşlar ayrıca monika da pariden 20 yaş daha büyük görünüyor

  2. dizi iyçe karisdi gopi we kokilaya çok uzuliyorum pari monika mira jigar bunlardan nefret ediyorum

    1. Yok artık! Normal de 2017 yılına kadar olan bölümleri kanal 7 satın aldı. Ancak dizinin yurt dışına satılmasından sonra dizi kaldığı yerden geçtiğimiz 6 ay önce başladı. Yeni bölümlerinden haberim yok. Eğer öyleyse çok saçma olur. Bildiğim kadarı ile Raşi karakterine hayat veren oyuncu zengin bir iş adamı ile evlendikten sonra oyunculuğu bıraktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu