Dizi Özet

Masum 419. Bölüm Özeti 15 Mayıs Gopi Adalet Dağıtır!

Masum 419. bölüm özeti 15 Mayıs Cumartesi. Gopi Kokila’ya karşı yapılan saygısızlığın hesabını soracak. Detaylar Masum 419. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 419. bölüm; Jigar Kokila’nın bulunmasını ister. Pari’ye neden evden ayrılmasına göz yumduğunu sorar. Pari ise göz yummadığını habersiz gittiğini öne sürer. Bu arada Jigar’ın telefonu çalar. Arayan Jigar’ın müşterisidir. Siparişlerini iptal ettiğini söyleyince Jigar iyice sinirlenir “Bu evde hep kötü şeyler oluyor” deyip odasına giderken, Tolu ile Monica Urmila’nın evine Kokila’ya bakmaya giderler.

Meera evde sinirinden duramaz. Annesi hem de torun sahibi bir kadın olarak nasıl yenişten evlenebilir diye kendi kendisine söylenir. Kokila’yı ve Gopi’yi akrabalıktan çıkardığını, Gopi’nin annesi olmadığını, Kokila’nın da büyük annesi olmadığını söyler.

Masum 419 bölüm özeti Başlıyor!

Molu ile Monica Urmila’nın evine gelir. Urmila Monica’yı kendi evinin önünde görünce bilerek sarılıp sinir eder. (Monica daha önce Vidya’nın terk koktuğunu söyleyip aşağılamıştı) Tolu Kokila’yı sorar. Urmila Kokila’nın neden buraya gelmesi gerektiğini, neden burada Kokila’yı aradıklarını sorar. Tolu da Kokila evden ayrıldığını, dünden beri kayıp olduğunu söyleyince, Sona ile Urmila şok olur. Monica ile Tolu Kokila’nın orada olmadığını anlayınca oradan ayrılır.

Masum 419. bölüm özeti - Gopi Jigar'dan Hesap Sorar
Masum 419. bölüm özeti – Gopi Jigar ve Paridhi’den hesap sorar

Dr. Krishna Urmila’yı arayıp Kokila’nın kendi hastanesinde olduğunu haber verir. Urmila ile Sona hazırlanıp hastaneye giderler. Gopi de Kokila’nın hastane de olduğunu geçtiğimiz bölümde öğrendiği için onun başında beklemektedir. Gopi eski kaynanasının sağlık durumunu sorar. Dr. Krishna ise yakında gözlerini açacağını, bir kaç sıyrıl ile kazayı atlattığını söyler.

Urmila ile gelini Sona hastaneye gelir. Gopi onları görünce mutlu olur. Kısa bir selamlaşmadan sonra doktor yeniden Kokila hakkında bilgi verir. Kokila’nın kendisine geldiğini, içeri girip görebileceklerini söyler.

Gopi, Kokila kendisine geldikten sonra onu aramak için Modi konağına gittiğini ama kimse kendisini aramaya çıkmadığını söyleyince Urmila lafa girip gerçeği Gopi’ye söylemesini ister.

Masum 419. Bölüm Özeti

Urmila Kokila’ya gerçeği söylemesini ister. Kokila sinirle hayır diyerek karşı çıkınca, Urmila başlar anlatmaya.

“Gopi kızım Ahem öldükten sonra Büyük anne Hetal, Chirga ve Parag ABD’ye gitti. Kokila ise sana bakmak için orada kaldı. Jigar ile Paridhi’nin gerçek yüzlerini ortaya çıkardılar. Kaynanan Kokila’yı umursamamaya başladılar. Sonunda Paridhi, Molu ile Monica’yı evlendirdi. Kokila’ya karşı gerek Pari gerekse Monica saygısız tavırlarına artarak devam ettiler. En sonunda Pari, Sona’dan utandığını söyleyip hamile halde Sona’yı itekledi. Tolu Sona’ya yapılanı kendisine yapılmış sayıp evi terk etmek istediğinde, Kokila Ahem öldükten sonra evin en büyük oğlu olarak kargaşayı sonlandırmasını istedi. Lakin Jigar sessiz kaldı. Hiç bir şeye karışmadı. Paridhi ise Kokila’ya bağırdı. Böylelikle Kokila’nın evde ki saygınlığı kalmadı.” (Masum 419. bölüm özeti) Urmila Şah

Gopi, Pari ile Jigar’ı cezalandıracağını bu konuna herksin yardımını istediğini söyler. Kokila Dr. Krishna ile aralarında ki ilişkiyi bozmayacağını garanti edince Kokila Gopi ile birlikte Modi konağında kalacağını söyler. Gopi, Jigar ve Paridhi’den intikam almak için ya da cezalandırmak için valizini alıp Modi konağına döner. Jigar Ahem’i unutmayacağını bildiğini söyleyip Gopi’yi içeri davet eder. Gopi de Kokila’nın ısrarı ile evlendiğini ama gerçek de her daim Ahem’in eşi olduğunu söyler.

Masum 419. bölüm özeti - Urmila Gopi'ye her şeyi anlatır

Gopi artık Jigar’ın ve Paridihi’nin gerçek yüzlerini gördüğü için Modi konağına hazırlıklı gitmiştir. Kapıda Gopi’yi gören Jigar çok mutlu olur. Gopi arkasında Kokila ve yeni kocasını çağırınca Jigar şok olur. Gopi’ye Dr. Krishna’nın içeri giremeyeceğini, kocası ile yaşamak istiyor ise Dr. Krishna’nın evine gitmesini ister. Kokila lafa girmek isteyince, Jigar Kokila da buna destek olacak olursa onunda gitmesini istediğini söyler. Açıkça Jigar Gopi, Kokila ve Dr. Krishna’yı Modi konağında kovmak ister.

“Bunu yapacağını çok iyi biliyorum. Ahem’in tüm mal varlığı bu evin ve şirketin %51 hissesi benim üzerimedir. Eğer bu evde kalmak istemiyorsan Sen, Pari ve Monica’yı da alıp evi terk edin. Burası benim de evim.”

Deyince Jigar şok olur. Kokila ile burada kalacaklarını kimsenin buna karışamayacağını söyler. Paridhi artık Gopi’nin akıllandığını anlar. Masum 419. bölüm özeti devam ediyor sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 15 Mayıs Cumartesi Özeti

15 Mayıs Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 15 Mayıs özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Gopi Kokila’ya saygı duymayanın evinde işinin olmadığını, kapının orada olduğunu söyler. Monica araya girip Kokila’ya karşı ileri geri konuşunca, Gopi Monica’nın yanına gidip iki tokat atar. Monica daha önce böyle bir şey görmediği için şok olur.

Jigar Kokila’ya karşı sitem dolu sözleri söyler. Kokila’yı Gopi’yi doldurup kışkırtmakla suçlar. Kokila bastonu ile yavaş yavaş odasına giderken Gopi Kokila’yı durdurur. Kokila’nın elinde ki bastonu alıp Jigar’ın üzerine yürür. Jigar bastonla Gopi kendisine vuracağını düşünüp korkar. Gopi bastonu kendi bacağında kırıp şöyle der.

Masum 15 Mayıs Cumartesi Özeti - Gopi Jigar'a Tokat Atar

“Ben Kokila Modi’nin sopasıyım. Bundan sonra her zaman onun yanında koruyucusu olacağım. Bu böyle biline ;)” (Masum 15 Mayıs Cumartesi Özeti) Gopi

Diyerek Jigar’a karşı gelir. Gopi Dr. Krishna bundan sonra kalacağı odayı göstermeye gider. Gopi daha önce Ahem ile birlikte yaşadığı odayı gösterir. Jigar, Monica ve Pari de gelir. Jigar yengesi Gopi’ye laf arasında namussuz demeye getiri. Gopi sinirle Jigar’a da tokat atar. Sadece Ahem’i sevdiğini ve hiç bir zaman bir başkası hayatında olmayacağını söyler.

Devamı Masum 420. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 419. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

      1. Kalmadi. Oyuncularin kendisi yazip oynuyor bence, diziyi bitirmemek icin gopi ikinci kez bile evlendi🙀💔

  1. Harika dizi diyil sirf dedemin hatrina qirib okuyom o da dedem icin kotu dizi ya ahem oldu rasi oldu

  2. Üzüm üzüme baka baka kararır Jigar zamanla Pari’ye benzemiş hatta tıpa tıp aynı olmuş Gopi’nin emekleri haram olsun onlar yüzünden katil oldu hapse girmesine sebep olduğu kızını reddetti

    1. Kesinlikle. zaten pari ilk başta şımarık çocuk gibi bir şey di.. nankör. Ama Gopi hallerini iyi bildiriyor. Mera da şımarık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu