Dizi Özet

Masum 421. Bölüm Özeti 17 Mayıs Kokila’nın Desteği

Masum 421. bölüm özeti 17 Mayıs Pazartesi. Kokila Gopi yeni iş kursun diye tüm altınlarını satacak! Detaylar Masum 421. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 421. bölüm; Gopi ile Kokila’nın konuşması ile başlar. Gopi ne Jigar’a ne de Paridhi’ye karşı olmayı istemediğini ama tüm ailesi kendi başına gelenlerden sonra çok değiştiğini ağlayarak dile getirir. Kokila gerçeğin ortaya çıkması için ailesi ile karşı karşıya geldiği ama buna karşı gelebilecek bir gücü olduğunu söyleyerek ona destek verir.

Masum 421 bölüm özeti Başlıyor!

Vidya kızı Priyal’ın doğum gününü kutlamak için pasta hazırlarken, Meera da Nainya’nın gazına gelir. Kendi bebeğini Vidya bilerek öldürdüğünü söyleyip kışkırtır. Vidya ise tüm bunlardan habersiz kızının doğum günü hazırlıkları ile uğraşır.

Masum 421. bölüm özeti - Kokila Gopi'ye destek olur
Masum 421. bölüm özeti kapak resmi

Vidya kızının doğum günü kutlaması için annesi Gopi’yi de davet etmiştir. Kokila Gopi’ye yardım etmesi için evin içindeki tapınak da dua ederken Gopi gelir. Gopi Kokila’nın duasını aldıktan sonda Dr. Krishna doğum günü kutlaması için yanın da gelip gelemeyeceğini sorar. Gopi hiç bir şey demeden yürüyünce Kokila “Sana yeşil ışık yaktı.” deyip Gopi’yi takip etmesini ister.

Dharam Vidya’nın kızı Priyal’ı sevip çok cimcime olduğunu söyler. Priyal dışarıda onu bekleyen güzel sürprizleri görünce şaşırır. Vidya bunu Dharam’ın yapıp yapmadığını sorar. Dharam yapmadığını söyler. Shravan da yapmadığını açıklar. Bu sırada Gopi ve yeni eşi doktor gelir. Meera tüm bu hazırlıkları kendisinin yaptığını açıklayınca herkes şok olur. Zira düne kadar her türlü kötülüğü eden Meera’nın bunu yapması kafalarda soru işareti bırakır.

Masum 421. Bölüm Özeti

Meera hiç olmadığı kadar Vidya’nın kız ile ilgilenir. Onu şımartır. Vidya ise bu anları gözleri yaşlı bir şekilde izler. Meera komşu çocuklarını da çağırır. Doktor gelen çocuklarla dans edip küçük çocukları eğlendirirken Meera video çekip Paridhi’ye gönderir.

Dr. Krishna çocukları eğlendirdiği anda ki videoyu Monica ve Pari izler. Meera gönderdiği videoda Gopi’nin gününü gün edip eğlediğini yazar. Pari sinirlenir. Monica ile bir olup Gopi’ye karşı koyma noktasında fikir birliğine varırlar.

Masum 421. Bölüm Özeti - Priyal'ın doğum günü

Vidya kızının doğum gününde giyeceği kıyafeti hazırlarken, Meera da Priyal için özel pasta yaptırdığını açıklar. Shravan bu işin içinde bir iş var dercesine bakınır. Vidya ise Shravan’a bakarak sorun olmadığını, Meera’nın getirdiği pastadan Priyal’in yiyebileceğini söylemeye çalışır.

Meera’nın yaptığı her şey sadece sahtedir. Vidya ve Shravan olmadığı bir vakitte Priyal’i öldürüp intikam alacağını düşünür. Tabi yüksek sesle düşündüğü için Nainya bunu duyar.

Pari yanın da düşmüş numarası yapar. Monica Pari’nin düştüğünü Kokila’dan meyve suyu getirmesi ister. Kokila panikle Paridhi’ye meyve suyu hazırlamaya gider. Gopi doğum günü kutlaması sonrasın da eve geldiğinde Kokila’nın hizmetçi gibi çalıştığını Monica ve Paridhi’nin kıkırdadığını görünce Paridhi’ye karşı çıkar. Onula tartışır. Kokila’yı hizmetçi gibi kullanmayacağını açıkça dile getirir. Masum 421. bölüm özeti devam ediyor sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 17 Mayıs Pazartesi Özeti

17 Mayıs Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 17 Mayıs özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Meera ilk defa Priyal ile baş başa kalır. Meera teyzesi olarak yanında uyutmak istediğini söyleyip Priyal’ı yanın da götürür. Vidya panik olur. Gece uyuyamaz. Meera’nın yanına gidip Priyal’in oyuncak ayısı olmadan uyuyamadığını söyler. Meera Priyal’i uyuttuğunu söyleyip Vidya’yı odada gönderir.

Gopi bir taraf da Jigar ile olan iş mücadelesi, diğer tarafda Paridhi ve Monica ile olan üstünlük mücadelesi bir de doktor ile olan evliliği derken Gopi boşluğa düşer. Kokila Gopi’ye yeni işinde kullanması için tüm altınlarını vermek ister. Lakin Gopi asla kabul etmeyeceğini söyler. Kokila Gopi’ye yemin verdirince mecbur kabul eder. Paridhi de bunu uzaktan görür. Modi ailesinin mücevherlerini Gopi’nin işi için sattırmamayı düşünür. Hemen gidip durumu Jigar’a anlatır.

Masum 17 Mayıs Pazartesi Özeti - Gopi Urmila ve Sona'dan yardım ister

Vidya, Gopi’ye, Meera haber vermeden Priyal’ı özel ve pahalı bir okula kayıt ettirdiğini, lakin bunu kedilerine söylemeden yaptığını, bu konuda çok ama çok endişe duyduğunu söyleyince Gopi endişelenmemesini ister.

Ertesi gün Kokila Modi konağının şoförüne arabanın arızalandığını Gopi’ye söylemesini ister. Gopi aracın arızalandığını duyunca Urmila’nın evine yeni eşi Dr. Krishna ile birlikte giderler.

Gopi Sona ve Urmila’nın yanına gelip yeni işinde yardım istediğini söyler. Urmila yardım edeceğini söylerken Sona “hamile olmasaydım yardım ederdim” diyerek karşılık verecek.

Gopi Kokila ile altınları bozdurmak isterken Jigar engel olur. Lakin Kokila altınların kendisine ait olduğunu, istediğine vereceği konusunda çıkışınca Jigar mani olamaz. Kuyumcu altınları rehin aldığını, belli bir süre saklayacağını söyleyip Gopi’ye altınların karşılığında para verir.

Devamı Masum 422. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 421. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

    1. yaralı kalbim yazıyorum canım 2,5 saat sürtüyor. Ancak yarına 2 bölüm yazabilirim normal de1 bölüm ilerliyordum. Senin için yarın iki bölüm yazmaya çalışacağım ama söz veriyorum. Zira 5 saatimi alacak bir durum.

  1. Bebce bu dizinin adi “masum” degil “modi aylesinin bitmek bilmeyen problemleri” olmali😬😬😩🤯😾
    Dizideki buyukannede hala yasiyor tapasyanin buyukannesi gibi finale kadar gelecek bence👵

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu