Dizi Özet

Masum 422. Bölüm Özeti 18 Mayıs Gopi İşe Başlar

Masum 422. bölüm özeti 18 Mayıs Salı. Gopi sari işine başlayacak. Pari işe taş koyacak. Ancak Gopi üstesinden gelecek! Detaylar Masum 422. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 422. bölüm; Kokila’nın Gopi’ye yeni ilinde başarılı olmasını söylemesi ile başlar. Paridhi ise kıskançlıktan bir tarafı çatlar. Gopi tek başına oldukça zorlanacağını ama el birliği ile üstesinden geleceklerini söyler.

Paridhi Gopi’nin yanına gelir. Ona yeni işi hakkında başarılı olamadığı takdirde Modi konağını terk etmesini, Modi soyadını bir daha kullanmamasını ister. Gopi Paridhi’nin meydan okumasını kabul eder. Kokila ise buna çok kızar. Zira iş risklerle dolu olduğu için düşmanlara fırsat vermek istemez.

Masum 422 bölüm özeti Başlıyor!

Gopi Kokila’nın ısrarına rağmen Paridhi’nin meydan okumasını kabul ettiğini nedeni olarak da kendisini kanıtlamanın başka bir yolunun olmadığını söyler. Kokila ve doktor birlikte Gopi’nin yeni işi için dua ederler. Artık Gopi’nin riski bir kat daha arttı.

Masum 422. bölüm özeti - Gopi Sari işine başlar

Vidya Priyal’in okula götüreceği kitaplarını ve eşyalarını hazırlarken Meera ağlayarak yanına gelir. (Tabi ki oyun.) Okul müdürü sadece ebeveynlerin evraka imza atabileceklerini, kendisinin ebeveyn olmadığını söylediğini, çevredekiler de hiç bir zaman anne olamayacağı konusunda alay ettiğini söylediğini Vidya’ya aktarır. Vidya ablasını motive edip evraklara kendisinin imza atacağını söyler. Bu defa Meera çevredekiler kendisine daha fazla yükleneceğini dile getirir.

Gopi yeni işine başlar. Pari ve Monica da işin ucunda Modi konağı olduğu için Gopi’nin işlerini sekteye uğratmak için Gopi’yi gizlice takip ederler. Gopi yeni işe aldığı elemanları ile üretime geçer. Bu sırada iş adamından sipariş alınca Gopi çok mutlu olur. Monica ve Paridhi buna engel olmak için plan yaparlar.

Gopi’nin iş yerinin olduğu bölgeye yağmur başlar. İşçiler kıyafete dönüşecek kumaşların dışarıda olduğunu, eğer ıslanırsa kalitesinin düşeceklerini dile getirip panik olur.

Masum 422. Bölüm Özeti

Monica kıyafetleri kir ve çamur döker. Paridhi ise Gopi’nin işi ile ilgileniyor numarası yapıp Monica’ya zaman kazandırır. Monica kumaşların tamamını kirletir. Gopi ve ekibi kıyafetleri kirli görünce şok olur. Kokila kıyafetlerin tamamını kuruttuktan sonra temizleyeceğini, merak etmemelerini söyler.

Gopi kurutucunun içinde kir ve pis olup olmadığını kontrol etmek ister. Paridhi bir şekilde Gopi’yi oyalayınca Kokila bundan şüphelenir. Gizlice bunları takip eder. Monica’yı yakalayıp üstü başı kir içinde görünce, Gopi’nin işlerini mahvetmeye geldiklerini bir daha ne Pari’yi ne de Monica’yı iş yerinin çevresinde görmek istemediğini söyleyip ikisini de kovar.

Dr. Krishna kumaşların kirlendiğini görünce Kokila’yı yanına çağırır. Kirlenen yerler için sirke ve tuz getirdiğini, bunu kullanmaları halinde leke kalmayacağını söyler. Kokila “Neden sen vermiyorsun Gopi’ye” deyince Dr. Krishna Gopi’nin kendisini sevmediğini ve vereceği fikri de benimsemeyeceği için Kokila’nın vermesini ister. Kokila da sirke ve tuzu Gopi’ye verir. Gopi Kokila’ya teşekkür eder. Kokila kendisine değil bu fikri veren Dr. Krishna’ya teşekkür etmesi gerektiğini söyler.

Masum 422. bölüm özeti - Gopi işçilerle çalışır

Gopi ve ekibi zamanında sarı (Kıyafet) örneklerini hazırlayıp satacakları iş adamlarına vermeye hazır hale getirirler. Gopi işinde başarılı olabilmek adına dua ederken, Meera da Vidya’nın kızı Priyal’in gözüne girmeye çalışır. Priyal bir ara Meera’ya anne bile deyince Vidya’nın canı sıkılır.

Gopi kadınlara yarın sabaha kadar iş adamına teslim edecekleri kadar sari yapmasını, gerekirse uyumadan iş yapmalarını ister. Ertesi gün hep birlikte uyuyacaklarını garanti eder. Kadınlar işi yetiştireceğini, iş adamı ile görüşecek kişi olarak Gopi’nin gidip dinlenmesini ister. Paridhi kadınlara uyku hapı kattığı çaydan verir. Kadınlar çayı içince uyuyakalır.

Gopi gece uyandığında çalışan kadınların hepsinin uyuduğunu görünce şok olur. Kokila ve Dr. Krishna kadınların içtiği çayın yanında uyku hapı bulur. Gopi bunu yapanı bildiği ama şimdi değil, işleri teslim ettikten sonra hesaplaşacağını söyler.

Dr. Krishna kadınları kendisine getirecek bir karışım hazırlar. Hepsi kendisine gelse de yarı uykuludur. Gopi kadınlara iş yaparken çok dikkat etmelerini, aksi takdir de her şeyin mahvolacağını söyler. Kadınlar tekrardan çalışmaya başlar. Masum 422. bölüm özeti devam ediyor sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 18 Mayıs Salı Özeti

18 Mayıs Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 18 Mayıs özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Kadınlar sabaha kadar çalışır. Gopi kapıda iş adamını bekler. İş adamı geldiğinde Gopi tam hazır olmadığını söyleyince adam öfkelenir. Tam da bu sırada kıyafetlerin hazır olduğunu söyler. İş adamı Gopi’nin yaptıklarını beğenir. Belli bir miktar peşinat verip anlaşma yapar. Monica ve Pari kıskançlıklarında çatlar.

İş adamı gittikten sonra Gopi Paridhi ile yüzleşir. Lakin Pari suçunu kabul etmez. Jigar da delil olmadan karısını kimse suçlayamayacağını söyleyip işin içinden çıkar.

Meera ilk başta yeğenini öldürmeyi düşünse de şimdiler de Vidya “benim evladımı elimden aldı. Ben de onunkini gözlerinin önünde alıp Priyal’in annesi olacağım” düşüncesi ile kendisini priyal’e sevdirmeye çalışır.

Masum 18 Mayıs Salı Özeti - Gopi işini Urmila'nın evinde yapmaya başlar

Kadınlar Gopi’den ücretlerini ister. Gopi de iş adamından nakit almadığını, iki gün içinde çeki bozdurup paraları vereceğini söyleyince kadınların canı sıkılır. Pari bunu görür ve ne yapacağını bildiğini söyler.

Gopi ertesi gün kadınlara parasını teslim eder. Kadınlar parayı kabul etmez. Evde başlarına gelmeyenin kalmadığını, çalışmaya devam ederlerse ölme risklerinin olduğunu, aynı iş için üç katı veren birini bulduklarını söyleyip işte ayrılırlar. Pari ve Monica planlarının işe yaradığını görünce çok mutlu olurlar.

Gopi işleri yetiştiremeyeceklerini söyleyip ağlar. Kokila azimli olmasını ve yılmamasını ister. Kokila Urmila’yı arayıp durumdan haberdar eder. Urmila Gopi’nin işlerini kendi evinde ve mahallesinde yapmasını Sona’nın da hamile olduğu halde işlere yardım edeceğini söyler. Pari ve Monica evde kolaylıkla müdahale ettiklerini ama Urmila’nın evinde bunun zor olduğunu düşünür.

Devamı Masum 423. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 422. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

  1. 🅕🅘🅛🅘🅩 🅐🅑🅐🅛 🅣🅢🅚 🅔🅓🅔🅡🅘🅜

  2. 🅞🅝🅤 🅟🅡🅞🅠🅡🅐🅜🅛🅐 🅨🅐🅟🅘🅨🅞🅜 🅚🅔🅨🅑🅞🅐🅡🅓 🅜🅐🅚🅔🅡 🅓🅘🅨🅔 🅕🅘🅛🅘🅩 🅐🅑🅛🅐🅒🅘🅜 😊

  3. 🅑🅘🅡🅓🅔🅚🅘 🅕🅘🅛🅘🅩 🅐🅑🅛🅐 🅞 🅟🅡🅞🅕🅘🅛🅘🅝🅘 🅝🅐🅢🅘🅛 🅚🅞🅨🅓🅤🅝 🅝🅐🅢🅘🅛 🅚🅞🅨🅤🅛🅤🅨🅞🅡

  4. Bu masum 2 dediginiz fazla uzamiyor galiba. Kokilanin abisinin evinde calisan bir kizin hikayesi gibi bir sey olmali.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu