Dizi Özet

Masum 425. Bölüm Özeti 21 Mayıs Meera Velayeti Alır!

Masum 425. bölüm özeti 21 Mayıs Cuma. Meera Priyal’in Velayet belgelerini gizlice Vidya ve Shravan’a imzalatacak. Detaylar Masum 425. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 425. bölüm;

Dr. Krishna mankenlerle çekilen sariler için hazırladığı sunumu açtığında mankenlerin yerini kafalarının yerine kedi ve köpek olduğunu görünce Gopi ve Kokila şok olur. Monica ve Pari ise içten içe kendileri yaptığı için sevinip, güler. Gopi doktora yedek görsellerin olup olmadığını sorar. Dr. Krishna ise yedek görsellerinin olmadığını söyler. Sunum için gelecek iş adamları da 20 dakika geç geleceklerini, trafiğe takıldıklarını haber verince, Kokila düşünmeleri için hala vakit olduğunu söyler.

Masum 425 bölüm özeti Başlıyor!

Gopi tüm emeklerin boşuna gittiğini hem kendisini hem de Modi ailesinin adını küçük düşürdüğü için üzülür. Kokila yeniden sunum hazırlayacaklarını söylese de kısa sürede sunum hazırlanamayacağını dile getirir.

Masum 425. bölüm özeti - Vidya Priyal'in velayetini bilmeden imzalar

Bu sırada İş adamı ve toptancılar gelir. Gopi’nin geleneksel sarilerini tüccar över. Dr. Krishna bir planı olduğunu, bu planı uygulamaları halinde slayt gösterisinden çok daha etkili bir pazarlama yöntemi olduğunu öne sürer.

Vidya, Priyal’ın okul müsameresine hazırlanırken Meera ona sari hediye eder. Priyal’i evlat edinme aşamasında kardeşinin çok üzdüğünü, okul gösterisini kaydedip sonra kendisine izletmesini sahte göz yaşları ile açıklar.

Tüccar ve iş adamı Gopi’nin sarilerini merakla beklerken zaman ilerler ve hala sunum yapılmadığını gören tüccar oradan ayrılmak ister. Urmila ve Tolu adamları ikna eder. Tam o sırada ışıklar söner.

Masum 425. Bölüm Özeti

Modi kadınları üzerlerine giydikleri sarilerle canlı bir gösteri yapar. İlk olarak Kokila, sonrasında hamile olan Sona ve akabinde Urmila’nın zorunlu ile Monica manken olarak tüccarların önünde boy gösterisi yapar. Pari Monica’yı görünce sinir küpüne binerken Jigar ise Pari’ye kızar. Zira Gopi iddiayı kazanmak üzere olduğunun farkında. Gopi’nin tasarladığı sariler tüccardan ve iş adamından tam not alır. Yarışmada Gopi’nin sarilerinin sergileneceğini garanti eder. Hatta kendi mankenleri üzerinde olacağını garanti eder.

Tüccar bu kadar güzel sözden sonra 100 adet verdiği siparişi iptal etmek zorunda olduğunu söyleyince Gopi ve beraberindekilerin canı sıkılır. Tüccar 1.000 adet sipariş vereceğini açıklayınca Modi konağı bayram yerine döner. Tüccar beraberinde getirdiği sözleşmeyi Gopi’nin imzalamasını ister. Gopi imza atmadan önce Dr. Krishna kontrol eder. Her hangi bir sorun olmadığını söyler.

Gopi işlerini yoluna koyduğu için dua eder. Ailesinin yarısı kendisine destek verdiğini, diğer yarısının da kendisine destek vermesi için dua eder.

Nainya Vidya’nın hazırlandığını görünce kendisinin dışarı çıktığını Priyal’i okuldan alabileceğini söyler. Vidya kabul edince Nainya pis pis sırıtır. Gopi tapınak sonrasında kuyumcuya bıraktığı Kokila’nın altınlarını geri alır. Modi konağına gelir. Kokila’yı salona davet eder. Kokila geldiğinde işe başladığında verdiği altınların tamamını geri aldığını, bundan dolayı teşekkür eder. Jigar ve ailesi sinir olurken, Gopi ve ailesi de bu duruma çok sevinir.

Masum 425. bölüm özeti Gopi Kendi sarileri ile manken olur

Kokila eski mücevherlerinin yeniden geldiğini görünce mutlu olur. Hemen mücevherlerini yeniden takar. Tüccar ise arabada birisi ile konuşup Gopi bunda sonra belini doğrultamayacağını başladığı işinin yakında batacağını söyler. Evde ise Kokila Gopi’yi över.

Meera, evlat edinme belgelerini Vidya’nın odasına götürür ve bunların Priyal’ın raporu olduğu konusunda yalan söyler ve hemen imzalaması gerektiğini söyler. Vidya bir sonraki gün imzalayacağını söylerken Meera panik ettirip Vidya’nın belgeleri imzalar.

Akabinde Meera Priyal’in okuma yazma konusunda ki ilerlemeyesini gösteren rapor olduğunu, bu raporu imzalamasını ister. Shravan müşteri görüşmesinden sonra imzalayacağını söylese de Meera Shravan’ı da panik ettirip Shravan’dan da imza almayı başarır.

Nainya Priyal’i okuldan alma bahanesi ile erkek arkadaşı ile dışarıda gezdiği için Vidya Priyal’i okulda yalnız başına kaldığı için onu gidip alır. Shravan Nainya’nın hala gelmediğini duyunca sinir olur. Nainya eve gelir. Kaza yaptığı yalanını söyler. Vidya ve Shravan buna inansa da Meera Nainya’nın çaktırmadan gülümsemesinden dolayı Nainya’nın yalan söylediğini anlar.

Dr. Krishna Morali bozuk bir şekilde konağa girer. Kokila ve Gopi ne olduğunu sorar. Dr. Krishna annesinin geldiğini, onun batıl inançları olduğunu, insanı çileden çıkarttığını, şmdide arabada olduğunu söyler. Masum 425. bölüm özeti devam ediyor sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 21 Mayıs Cuma Özeti

21 Mayıs Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 21 Mayıs özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Dr. Krishna’nın annesi Premila Modi konağına gelir. Yüksek sesle konuşur. Kokila hemen misafirini karşılar. Premila gelinin nerede olduğunu sorar. Dr. Krishna da Gopi’yi işaret eder. Gopi de kaynanasının yanına gider. Ayaklarına dokunmak ister. Kadın bir adım geriye çekilir. Ben Gopi Modi ile tanışmaya gelmedim. Ben “Gopi Raheja” ile tanışmaya geldim diyerek Gopi’ye laf sokar. Daha sonra bir çok hediye verip Gopi’ye aldığı yeni sarisini giymesini ister.

Paridhi’nin babası Delhi’de yeniden rahatsızlandığını ve ufak çaplı kalp krizi geçirdiğini söyleyince Pari hemen Delhi’ye gider. Yolda Monica’yı arayıp Gopi ile mücadelesinin henüz bitmediğini, yakında döneceğini haber verir.

Goi’nin kaynanası Premila Gopi’yi de alıp kendi evine götürmek ister. Gopi ilişkilerinin tam olarak Premila’nın bilmediğini anlar. Açıkça işleri olduğunu söyler. Kokila da açıklayacağını, merak etmemesini söyler.

Masum 21 Mayıs Cuma Özeti - Dr. Krishna'nın annesi Premila

Dr. Krishna annesini ikna etmeye çalışır, ancak annesini evinde gelin istediği konusunda kararlıdır. Dr. Krishna Gopi’nin işi hakkında bilgi verir. Gelemeyeceğini, eski soy adını korumak için girdiği bir mücadele olduğunu açıklasa da Dr. Krishna’nın annesi Premila öyle veya böyle soy adını ve işini yakında kaybedeceğini söyler.

Premila, Gopi’yi yanına almakta ısrar eder. Gopi kaynanasına anne diye hitap edince Premila çok mutlu olur. Gopi “Gopi Modi olarak son bir görevlim ve sorumluluğum var. Onu yerine getirene kadar burada kalmak gerek.” der. Premila ise Gopi’ye işinin bitene kadar Modi konağında kalacağını haber verir.

Dharam’ın evinde hizmetçiler Nianya’nın kaldığı odayı temizler. Bir temizlikçi Nainya’nın dolabında ki kutuyu görünce onu açmak ister. Tam açacağı sırada Nainya gelip temizlikçilere kızar. Naina kutunun anahtarını gösterip “bu geleceğimin anahtarı” der.

Nianya yanlışlıkla Anahtarı Priyal’a kaptırır. Çocuk oyun oynarken Vidya anahtarı görünce kendi evin anahtarı zannedip diğer anahtarların üzerine ekler. Nainya ve erkek arkadaşı plan yapıp Vidya’nın elinden anahtarı alır. Lakin Vidya bunu fark etmez.

Devamı Masum 426. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 425. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. 🅓🅡 🅚🅡🅘🅢🅝🅐 🅜🅐🅝🅢🅘🅝🅘🅝 🅔🅡🅚🅔🅚 🅚🅐🅡🅓🅔🅢🅘 🅥🅔 🅑🅤 🅟🅡🅔🅜🅘🅛🅐🅓🅐 🅘🅨🅘 🅑🅘🅡🅘🅝🅔 🅑🅔🅝🅩🅔🅜🅘🅨🅞🅡 🅐🅜🅐 🅑🅐🅚🅐🅛🅘🅜 🅣🅢🅚 🅔🅓🅔🅡🅘🅜 🅕🅘🅛🅘🅩 🅐🅑🅛🅐 🅞🅩🅔🅣 🅘🅒🅘🅝

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu