Dizi Özet

Masum 426. Bölüm Özeti 22 Mayıs Premila’nın Tokadı!

Masum 426. bölüm özeti 22 Mayıs Cumartesi. Premila Gopi’eye tokat atmak isteyecek. Kokila buna engel olacak! Detaylar Masum 426. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 426. bölüm; Dr. Krishna’nın annesi adına özür dilemesi ile başlar. Gopi sorun olmadığını söylese de Dr. Krishna annesinin ısrarı üzerine utanmıştır. Dr. Krishna’nın annesi Premila televizyonda astroloji programı izler.

Masum 426 bölüm özeti Başlıyor!

Premila televizyon  programın da mavi renklerden uzak durmasını söyler. Premila’nın yanına o sırada Monica gelir. Monica tesadüf eseri mavi giymiştir. Premila Monica’dan uzak durmaya çalışır. Bu sırada Gopi uyumak için Kokila’nın odasına gittiğini görünce Premila neden Gopi’nin Kokila’nın yanında uyuduğunu sorar. Monica da evlendikten sonra Gopi Dr. Krishna ile aynı yatakta yatmadığını söyler.

Premila, Kokila’nın kapısını gelip Gopi’yi dışarı çağırır. Premila zaten yüksek sesle konuştuğu için ev halkı hemen toplanır. Premila Gopi’ye neden Dr. Krishna yanında değil de Kokila’nın yanında uyuduğunu sorar. Kokila evlendikleri durum ile şimdiki durumun farklı olduğunu söyler.

Masum 426. bölüm özeti - Premila Gopi'ye Tokat Atmak ister

Premila ne durumu diye irdeleyince Urmila lafa girip Kokila’nın hasta olduğunu, bu sebeple Gopi Kokila’nın başında kaldığını söyler. Premila Kokila’nın hastalığını ve ne zaman geçeceğini sorar. Dr. Krishna da uzun süreli bir hastalık olmadığını dile getirir.

Nainya gece sevgilisi Prakash ile buluşur. Priyal Nainya’nın biri ile konuştuğunu görünce zavallı çocuk korkar. Çıkan gürültüye ev halkı gelir. Nainya şoförden telefonunu unuttuğunu, onu getirmesini istediğini söyler. Priyal annesi Vidya’ya sarılır. Shravan ve Vidya Priyal’i da alıp odalarına gider. Nainya da Meera’nın beynini yıkar. Priyal sadece Vidya’yı sevdiğini söyleyip kışkırtır.

Ertesi gün Naiya, Meera’nın odasına gider ve dolabından 50.000 Rupi para çalar. Tam da bu sıra içeri Merea gelir. Nainya’ya ne yaptığını sorar. Nainya eski kıyafetleri almaya geldiğini söyleyince Meera hangi kıyafetini beğendiğini sorar. Bu sırada Nainya çaldığı parayı kıyafetine saklar.

Masum 426. Bölüm Özeti

Meera, Naiya’ya 20.000 Rupi para veriyor. Eski eşyaları yerine yeni kıyafetler almasını ister. Bu onu Priyal meselesinden kendisine yardım ettiği için verdiğini söyler.

Gopi Modi konağında Sari işine devam ederken Premila Ahem’e ait olan eşyaları taşıdığını görünce Gopi kaynanasını durdurur. Premila yeni bir başlangıç yapabilmek için eskileri kapatmak gerektiğini söyler. Gopi kaynanasının yaptıkları karşısında sinirlenir ve der ki;

“Hiç kimse Ahem’in adını ve eşyalarını ne kalbinden ne de bulunduğu yerden çıkartamaz.” (Masum 426. bölüm özeti) Gopi

Bu sözlerden sonra Premila Gopi’ey tokat atmak için elini kaldırdığında Kokila yetişir. Gopi’ye vurmak üzere olan Premila’nın elini tutar. Gopi’nin iyi bir gelin olduğunu, vurmaya hakkı olmadığını söylerken Gopi de Ahem’in yerdeki resmini alıp ağlayarak odasına gider.

Masum 426. bölüm özeti - Doktor ile annesi Premila

Naiya Meera’dan çaldığı 50.000 Rupi ile sonradan Meera’nın verdiği 20.000 Rupi olmak üzere toplamda 70.000 Rupi’yi eve şoför olarak gelen sevgilisi Prakash’a verir.

Meea Vidya’nın eksik kalan imzasının almak için Vidya’nın yanına gelir. Bir bir katakulli ile Vidya’yı kandırıp imzasını alır.

Bankacı Sharmaji toptancının bilgisi dahilinde geldiğini Jigar’ın işini büyütmesi için kredi verebileceğini ama Gopi ve şirketinin garantör olmasını daha doğrusu kefil olmasını ister. Gopi işe yeni başladığını, kimseye kefil olmayacağını söyler.

Gopi Jigar’a kefil olmayacağını söyleyince Jigar gerilir. Jigar yeni iş için ve mevcut konumunu kurtarmak için Paridhi’den altınlarını kefil olarak ister. Gop’yi de odasından Kovar. Premila dışarıdan bunları görür. Gopi’ye gelini olarak gelmesini, evde devamlı fırça yediğini söyler. Premila Jigar’a kızar. Gopi gelini bir daha zorlamamasını, aksi takdir de alıp evine götüreceğini söyler.

Gopi yüzünden kendi altınları elden gittiği için Pari, Gopi’ye zarar vermeyi düşünüyor. İlk denesi akrep ile Gopi’yi yaralamak olsa da ilk denemesi başarısız olur.

Modi konağında Gopi Poja törenin yönetmek isterken Premila buna karşı çıkar. Zira evin gelini Sona’dır. Onun yapması gerektiğini, Gopi kendi gelini olduğunu söyler. Gopi halen Modi ailesine ait olduğunu düşündüğü için morali bozulur. Masum 426. bölüm özeti devam ediyor sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 22 Mayıs Cumartesi Özeti

22 Mayıs Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 22 Mayıs özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Sona Tolu’ya Modi konağında kalmayı istemediğini söyler. Tolu nende istemediğini sorar. Sona Paridhi’nin kendisine karşı tavırlarında sıkıldığını, hamilelikte çekemediğini söyler. Gopi de yakında Paridhi’nin tavırlarının değişeceğini, biraz sabretmesini ister. Dr. Krishna da şaka yapıp bedava doktor var burada der.

Masum 22 Mayıs Cumartesi Özeti - Nainya silah satın alır

Urmila Modi konağında yapılacak olan törene Vidya ve Meea’yı davet etmek için Dharam’ın evine gider. Vidya Priyal’e bir konundan dolayı kızar. Meera ise Priyal’i annesi gibi koruması Urmila’nın dikkatinden kaçmaz. Urmila davet ettikten sonra olup biteni Gopi’ye anlatır. Gopi bir sonraki gün geldiklerinde konuyu her ikisine de soracağını söyler.

Geçen gün Priyal’in bayılması ve gıda zehirlenmesini yapan kişiyi Meera suç üstü yakalar. Nainya kimyasallarla uğraşırken yakalayıp bir daha Priyal’a dokunmamasını iste. Nianya ise köşeye sıkıştığında gerekirse adını vereceğini, üzerine gelmemesi konusunda Meera’yı uyarır.

Devamı Masum 427. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 426. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Filiz abla merhaba Ben turkmenistandan lutfen rija edyorum yaraly kalbim ozetleri yazarmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu