Dizi Özet

Masum 43 Bölüm Özeti Raşi Gerçeği Öğrendi

Masum 43 Bölüm Özeti ile 4 Mayıs Pazartesi günü ekrana gelecek olan 43. bölüm fragmanını haberimizin devamında sizleri bekliyor olacak.

Masum son bölüm de Kokila kızının hamile olduğunu öğrenmiş, bu olayın ortaya çıkmaması için düğünü bir hafta öncesine almıştı. Kincal ise bu durum karşısında şok olmuş, bu bebeğin Eleş’den değil Umang’dan olduğunu söyleyememişti. Şimdi Masum 43 bölüm özeti sırasında Raşi, ve Urmila’nın olaylara müdahalesini göreceğiz.

Masum 43 Bölüm Özeti

Bölüm Urmila ile Raşi’nin evin önünde yırtılmış, bazı kağıtları bulur. Bu kağıtlar aslında Kincal’in hamile olduğunu gösteren evrakın parçalarıdır. Raşi ve annesi ilk etap da bunun ne anlama geldiğini anlamayacaklar.

Raşi de Ahem’in odasını temizlemeye gider. Orada Ahem’in resmini görünce çok mutlu olur. Zira son zamanlarda Ahem ile arası düzeldiği için düğün resimlerine bakıp güler. Zavallı Gopi, gerçeğin hiç de kendisinin istediği gibi olmadığını bilmiyor.

Masum 43 bölüm özeti

Hental, Gopi’nin temizlik yaptığını görünce yanına gider ama Gopi onu fark etmez. Hental ise güllerle uğraşan Gopi’nin yüzündeki tebessümü görünce, “Aşk ve sevgi böyle bir şey der” Gopi ise Hental’in bu sözlerinden sonra utanır.

Koki de bu sırada düğün için hazırlıkları ve yapılacakları telefondan organize etmektedir. Hental, Koki’nin telaşa kapılmamasını ister. Koki, Gopi’nin ortalıkta gözükmediğini görünce, Hental’e Gopi’nin nerede olduğunu soracak. Hental da Gopi’nin de duygusal olarka yalnız kalması için yerini söylemeyecek.

Masum 43 bölüm özeti (Raşi)

Gopi, Ahem’in kaldığı odanın her tarafını mumlarla süsleyip, Ahem’in gelmesini bekleyecek. Arlarında ki buzların eridiğini düşünüp, iyi bir şey yaptığını sanacak.

Ahem içeri girer girmez sinir olduğu mumların her tarafta olmasını, yerlerde gül kurularının olmasına deli olacak. Aslında Gopi artık karı koca gibi olmak istediğini haberini verse de Ahem, asla karı koca olmayacaklarını en baştan söylemişti.

Ahem öfke dolu adamlarla gelip, Gopi’ye “Sen kendini ne zannediyorsun. Biz diye bir şey yok!” sözleri ile Gopi’yi yerden yere vuracak. Ahem’den her çıkan sözün karşısında Gopi’nin yüzünden bir damla düşmektedir.

Ahem hemen odasında dışarı çıkmasını, bir daha bu saçmalığı asla denemesini ister. Gopi ise yine yanlış anlaşıldığını ve yine Ahem’in kalbine giremediği için çok üzülecek.

Raşi, Gopi’nin odasında ağladığını görünce, Ahem Gopi’nin haddini bildirdiğini düşünüp, mutlu olacak. Bu nasıl kardeş, bu nasıl insan.

Koki Gopi’yi yanına çağırıp, düğün için Kincal’in çeyizlerini çıkartmasını ister. Bu sırada Koki telefonda düğün için bazı ayarlamalar yapmaktadır. Gopi dolabın üzerinden tabakların olduğu kutuyu indireceği sırada, elinden kayacağını anlayan Koki telefonu yere atıp, Gopi’nin yardımına koşar.

Tüm bu olanlardan sonra içeri Hental girer. Gopi sürekli ağladığı için düğün öncesinde asla ağlamamasını, aksi, halde düğüne uğursuzluk getireceğini söyler. Hental ise daha fazla Gopi’ye yüklenmemesini ister.

Koki Gopi’nin neyi olduğunu sorsa da Gopi’den ses çıkmaz. Yani yaşadıklarını asla anlatamaz. Çünkü; Ahem ile yeminin herkesin içinde bozduğu için Ahem’e yakınlaşmak istediğini Koki’ye itiraf edemez.

Masum 4 Mayıs Pazartesi Özeti (43. Bölüm)

Koki de Hental’in yanına gidip bu Gopi’nin neyi var der. Hental ise Ahem ile arasının bozuk olması bunu etkilediğini, en azından arkadaş olması gerektiği halde Ahem buna bile yanaşmadığı için Gopi üzgün der.

Raşi ana evine gidip Modi konağında olanları ayak üstü çekiştirmeye başlar. Gopi’yi nasıl oyuna getirdiğini ve Ahem’in gözünde yine düşürdüğünü anlatır. Kokila meselesini ise bir türlü çözemediğini konusunda konuşurlar.

Koki düğün öncesi bir aksilik olmaması için Ahem’in yanın gidip, Gopi’ye karşı daha sakin olmasını ve onu anlamaya çalışmasını istese de Ahem’den beklemediği bir çıkış gelir. Gopi’ye karşı nefret dolu sözler söyler. Bu sırada Gopi de salona geldiği için Ahem’in nefret dolu sözlerini işitir.

Kincal ve Umang bir plan yaparlar. Planlarına göre Kincal bebeğin babası Eleş değil, Umang olduğunu Umang telefonda Koki’ye itiraf edecektir.

Planlarına uygun olarka Kincal Kokila’nın odasına gider. Elindeki telefonu da Koki’nin odasın da masanın üzerine bırakır.

Koki düğün için gerekli malzemeleri ve planlamaları yaptığı sırada telefon masanın üzerindedir. Koki bu sırada unuttuğu bir şeyi fark edip gider. Telefon masasının üzerinde kaldığı an Umang arar. Raşi de telefonun çaldığını duyup açar.

Raşi’nin telefonunu masanın üzerinden alıp, masanın altına girip telefonu açar. Umang ise karşı taraftan ses gelmeden, bir bir olayları anlatır ve Kincal’in bebeği kendisinden olduğunu itiraf eder.

Raşi duydukları karşısında şok olur. Umang ise her şeyi Koki’nin yüzüne itiraf ettim der. Raşi ise elime düştün Koki diye sevinir.

Bu esnada Koki yeniden masaya gelir ve Raşi bir süre çıkamaz. Artık masanın altında kalmaya dayanamayan Raşi dışarı çıkınca Koki korkar. Raşi’ye “ne arıyorsun masanın altında” diye kızar. Raşi de küpesinin düştüğünü ve onu bulduğunu gösterir.

Raşi aldığı telefonu yine masanın üzerine koyup oradan uzaklaşırken, “Umang’ın sözleri kulağıma küpe oldun der.” Raşi sevinçle oradan ayrılırken, bu müjdeli haberi anneme de söylemeliyim der.

Koki Kincal’i yanına çağırır. Kincal ise olanlardan dolayı annesinin kendisini hesaba çekeceğini düşünse de öyle olmaz. Şaşkınlığını gizleyemez. Hemen telefonuna bakar. Umang gerçekten aramıştır. Kincal o zaman kim konuştu diye düşünür.

Hemen odasına gidip, Umang’ın arayıp aramadığını sorduğu esnada Umang ile ben konuştum deyip içeri Raşi girer. Her şeyden haberdar olduğunu Kincal’in yüzüne söyler.

Düğün günü gelip çatar. Davetli,ler bir bir gelmeye başlar. Gopi de Kincal’in odasına gider. Kincal de gerçeği Gopi’ye söyler. Gopi ise Kincal’in söyledikleri karşısında şok olur.

Masum 43 Bölümde Neler Olacak

  1. Gopi Ahem’e sürpriz hazırlayacak
  2. Ahem bu sürprizi görünce Gopi’ye kızacak
  3. Gopi’nin moralinin bozulmasına Koki Müdahil olacak
  4. Ahem ile konuşacak.
  5. Ahem Gop’yi Sevmediğini söyleyecek
  6. İkilinin konuşmasını Gop duyacak
  7. Umang her şeyi yanlışlıkla Raşi’ye itiraf edecek
  8. Raşi her şeyi bildiğini Kincal’e söyleyecek
  9. Düğün günü gelip çatacak
  10. Kincal her şeyi Gopi’ye söyleyecek

Masum 4 Mayıs Pazartesi Fragmanı

Masum dizisinin 43. bölümü, 4 Mayıs 2020 Pazartesi günü ekrana gelecek olan bölümün fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu