Dizi Özet

Masum 431. Bölüm Özeti 27 Mayıs Vidya Vuruldu!

Masum 431. bölüm özeti 27 Mayıs Perşembe. Vidya vurulacak. Meera Vidya’yı silahla öldürme suçundan tutuklanacak! Detaylar Masum 431. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 431. bölüm; Meera’nın Priyal’e ait videoyu izlemesi ile başlar. Vidya’nın kızı Priyal’i kaçıran kişi Priyal’in kendisinde olduğunu kanıtlayan video göndermiştir. Nainya’nın sevgilisi sesini değiştirip Meera ile konuşup istediği ücreti belirtilen adrese göndermesini, eğer göndermez ise Priyal’i kaybedeceğini, polise haber vermesi halinde onu öldüreceğini söyler.

Masum 431 bölüm özeti Başlıyor!

Nainya Meera’nın ne yapacağını öğrenmek için odaya gider. Meera korku ve panik halde telefona gelen videoyu izlemektedir. Meera’nın panik halini gören Nianya neden bu halde olduğunu sorar. Meera hemen kapıyı kapatıp Priyal’in kaçırıldığını ve karşılığında fidye istediğini söyler. Nainya ne yapacağını sorar. Vidya polise haber vermek istediğini ama Priyal’i öldürmekle tehdit ettiği için yapamadığını söyler. Nainya Priyal’i sağ salim kurtarmak için hırsız ile iş birliği yapmasını ister. Meera hırsızın istediği kadar parası olmadığını söyleyince, Nainya parayı ayarlama konusunda yardım edeceğini söyler.

Kokila uzun zaman sonra Gopi’den ayrıldı. İlk defa Gopi’den ayrı bir gece geçirdiği için sabah içi sıkıldığını, kalbinin daraldığını söyler. Urmila Gopi ile ayrı kaldığını, bu sebeple sıkıntılı hissettiğini söyler. Kokila dayanamaz ve Gopi’yi arar.

Masum 431. bölüm özeti - Vidya vuruldu

Gopi iyi olduğu konusunda yalan söyler. Zira elinin yandığını söylediğinde Kokila’nın acı çekeceğini bildiği için bunu söylemez. Kokila bir kaç defa iyi olup olmadığını sorar. Gopi de her defasında yalan söyleyip iyi olduğunu dile getirir.

Mansi Gopi’yi kontrole gelir. Gopi’ye yalandan yardım ederken Gopi’nin ellerinin iyileşme aşamasında olduğunu görünce şaşırır. Gopi de Kokila’nın öğrettiği ilaçları yaptığını söyler. Mansi içten içe sinir olur.

Kokila Gopi’nin ilk günün de yapılacak olan ritüellelere katılmak istediğini Urmila’ya söyler. Kokila kızı gibi gördüğü Gopi’nin komşular tarafında hoş geldin kutlamasına katılmak için yola çıkar. Bir araba Kokila’ya yaklaşır. Tam çarpacağı sırada oradan uzaklaşır. Bu sırada Gopi’nin telefonu çalar. Kokila’ya araba çarptığını, hemen gelmesini isteyince Gopi kıyafetleri ile birlikte dışarı çıkar. Mansi ile Premila Gopi gidince planlarının başarılı olduğunu söyler.

Misafirler tek tek gelmeye başlar. Kokila da gelir. Gopi’yi sorar. Gopi’nin ortalıkta olmadığını, hızla dışarı çıktığını söyleyince Kokila da şaşırır. Hemen telefonla arasa da Gopi’ye ulaşamaz. Premila gelen misafirlere gelinin kaçtığını, oğlu ile formaliteden evlendiğini böylelikle kanıtladığını söyleyip adeta Gopi’yi rezil etmeye çalışır.

Meera çantaya para ekler. Naiya gelir ve elini tutar ve silahını verir. Meera tereddütle alır. Meera, ne pahasına olursa olsun Priyal’i geri getireceğine dair söz verir. Ancak Nainya’nın kendisi için kurduğu plandan habersiz olan Meera Nianya’nın verdiği silahı eline almış olur.

Eve gelen misafirler Gopi’nin neden kaçmış olabileceğini konuşurken Kokila da Sona’yı arayıp Gopi’nin eve gelip gelmediğini sorar. Sona gelmediğini söyler. Bu sırada Mansi Kokila’ya gelip selam verince Kokila şok olur.

Masum 431. Bölüm Özeti

Kokila, Mansi’yi Premila’nın evinde görünce şok olur. Mansi, Premila’nın kızı olduğunu söyler. Kokila bir şok daha geçirir. Kokila neden Dr. Krishna’nın Mansi’yi söylemediğini düşünmeye başlar.

Meera para çantasını alarak Dharam’ın evinden ayrılır. Nianya da hemen sevgilisine Meera’nın tuzağa adım adım geldiğini haber verir. Meera çıktıktan sonra Vidya’nın yanına gidip Meera’nın Priyal için para götürdüğünü, onu bulması için Meera’yı takip etmesi gerektiğini söyleyince Vidya da Meera’nın peşinden gider.

Masum 431 Özeti - Meera Priyal'in videosunu izler

Misafirler huzursuzlanmaya başlar. Premila’ya gelini olmadığı halde neden kendilerini çağırdığını sorar. Premial da Gopi’nin kaçtığını söyleyince Kokila sinirlenir. Gopi’nin asla böyle bir şey yapmayacağını söyler. Tam da bu sırada içeri Gopi gelir. Premila yalandan nerede olduğunu sorar. Gopi konuşmakla vakit gerçirmek istemez. Bu sebeple hemen ritüele başlanması gerektiğini söyler.

Mansi misafirlerin Gopi’ye sunacağı tatlılara ilaç katar. Misafirler Gopi’ye tartılardan verir. Daha sonra kaynana olarak Premila’nın da yemesini ister. Mansi hemen araya girip Gopi için özel tatlılar olduğunu söyler. Gopi ilaçlı tatlıdan yiyince sarhoş olur. Misafirler Gopi’nin neden böyle davrandığını sorar. Kokila Gopi’yi durdurmak için ona tokat atar. Gopi bayılır.

Gopi uyandığında komşuların gelini görme ritüelinin bittiğini anlar. Kokila Gopi’ye neleri hatırladığını sorar. Gopi de son olayları anlatınca evde bir şeylerin ters gittiğini fark eder.

Kokila aile yadigârı kolyeyi Gopi’ye getirmiştir. Mansi Gopi’ye vermek üzere almıştır. Mansi odada Ahem ile evlenmiş olsaydı kolyenin kendisinin olacağını düşünüp sinir olur. Mansi kolyeyi Gopi’ye verir. Gopi kolyeyi takınca acı içinde bağırır. Boynu kanar. Hemen kolyeyi çıkarttığında kolyenin her tarafının cam olduğunu görür.

Masum 431. Bölüm Özeti - Gopi bayılır

Vidya Meera’yı takip ederken ses çıkartır. Meera Priyal’i kaçıran’ın geldiğini düşünüp seslenince Vidya saklandığı yerden çıkar. Neler olup bittiğini sorar. Meera oyunculuğa başlayınca Vidya Dharam ve Shravan’ı telefonla arayacağını ve çevirdiği onlara anlatacağını söyler. Meera korkutmak için silahı Vidya’ya doğrultur. Ancak silahı ateşlemez. Lakin birisi uzaktan silahı sıkıp Vidya’yı vurur. Meera şok olur. Hemen Vidya’yı hastaneye götürür. Nainya ise Vidya’yı vurduktan sonra vurduğu silahı yere koyup Meera’nın kredi kartını da yere bırakır.

Meera Dharam’ı arar. Vidya’nın vurulduğunu ve onu hastaneye götürdüğünü söyler. Doktorlar Vidya’yı ameliyathaneye götürür. Dharam ve Shravan da hastaneye gelir. Daha sonra Kokila ve ailesi de haberi alıp hastaneye gelir. Meera yaşananları tüm gerçekliği ile herkese anlatır. Masum 431. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 27 Mayıs Perşembe Özeti

27 Mayıs Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 27 Mayıs özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Meera, Dharam’a Vidya’yı vurmadığını ve merminin ona nasıl çarptığını bilmediğini söyler. Gopi’nin ise hiç bir şeyden haberi yoktur. Hastaneye polis gelir. Meera’yı tutuklamak ister.

Masum 27 Mayıs Perşembe Özeti - Meera tutuklanır

Meera, onu Vidya’yı vurduğunu kabul etmeye zorlayan polisler tarafından işkence görür. Meera yapmadığını söyler. Naiya ve Prakash planlarının kusursuz şekilde başarıya ulaştığı için birbirlerini tebrik ederler. Artık önlerinde engel olacak hiç kimsenin kalmadığını söyler.

Sabah Gopi Premila’ya çay getirdiğinde haberler de Meera’nın Vidya’yı vurma olayını haberlerde görünce şok olur. Premila ve Mansi’ye bunu bilip bilmediklerini sorar. Premila tabiki yalan söyler. Gopi hızla hastaneye gider. Vidya yoğun bakımda gözlerini açar.

Devamı Masum 432. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 431. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu